0 oy
72 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
 20 haftalık hamileyim son günlerdeki bacak ağrısı belimden aşağı ağrılar kramplar tutulmalar yaşıyorum bunun için magnezyum mu kullanmam lazim acaba kontrole daha bı ay var ne yapmalıyım evde 2 buçuk yaşında bebeğim var doktoru magnezyum yazmıştı o var toz halinde kullansam olur mu acaba bilgisi olan

5 Cevaplar

0 oy
(541 puan) tarafından
Öyle kafana göre kullanma ama magnezya diye bir ilaç var fiyatı 350 idi en son şimdi nasıl bilmiyorum ama baya iyiydi karnında bebekte kasiliyordu benim o bile rahatladı ama istersen zorlamiyorsa ramdevunu bekle detaylı ultrason 18 23 haftalar arasında ona gidersen o gün doktora da git
(30 puan) tarafından
Detaylı ultrasona girmeyecem canım
(541 puan) tarafından
Neden ki cinsiyetini öğrenirsin sıkıntı var mı emin olursun ücretsiz devlette
(30 puan) tarafından
Sıra bulmak zor devlette cinsiyeti ogrendim zaten
(541 puan) tarafından
Siz bilirsiniz
(30 puan) tarafından
İnşallah sagliklidur ultrasonda iyi dediler Rabbim iyi etsin
-Reklam-
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Magnezyum hemen etkisini gösterecektir. Evdekini bilmiyorum olur mu. Eczaneden alın ya da her gün iki tane sade soda için. 
(30 puan) tarafından
Soda yi demeyeceğim.. Sağlık ocağı doktoruna danışayım ozaman
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Ben günlük soda içip muz yiyip bir de magnezyum kullanıyordum. Magnorm çok iyiydi. Aile hekiminize de yazdırabilirsiniz
0 oy
tarafından
Günlük sade maden suyu için o ağrılar için çok iyi iki gebeliktede çok yaşadım maalesef uykudan uyandırıyordu beni 
0 oy
(249 puan) tarafından
Aile hekimine gidip yazdırabilirsiniz ben ilaclarim bitince randevuma daha varsa gidip oradan yazdiriyorum genelde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 19 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimmm (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Myangell (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu

381,707 soru

11,427,204 cevap

34,987 kullanıcı

...