0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından

Üstten aşağı sırayla en üstteki adete 3 gün kala ortadaki 2 gün kala alttaki de adet günüm yani şimdi yaptım sizce koyulasma var mı kimyasal olabilir diye korkuyorum 2 defa geçirdim onlarda testler koyulasmiyordu sizce koyulasmis mi haftaya kan vereceğim 

image

8 Cevaplar

+1 oy
(113 puan) tarafından
Bende silik bir testle öğrenmiştim hamile olduğumu şuanda Ezan da okunuyo Rabbim Ezanlar yüzü suyu hürmetine  gönlüne göre versin inşallah Bütün istiyenlerin
(60 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
(113 puan) tarafından
Cümlemizden canım kan ver bitane istersen
(60 puan) tarafından
Haftaya vereceğim canım korkuyorum kimyasalsa diye elimde iki test kaldı pazartesi veya çarşamba yapayım iyice net olursa perşembe kan veririm
(113 puan) tarafından
Güzel Hayırlı haberlerini  bekliyorum inşallah
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
3 gün kala silik öğrenmiştim. Sağlıklı gebelik oldu. İnşallah seninkide sağlıklı gebelik olur canım 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım koyulasma olmuş mu sence
(802 puan) tarafından
Evet koyulaşmış. Acele etme canım insanın elinde değil hevesleniyor ama doktorlar kalp atışını görene kadar gebelik demiyor. 5. 6. Haftaya kadar sabredebilirsen çok iyi olur senin için. Bu süreçtede ağır işler yapma dinlen ilk 3 ay tutunma dönemi çünkü
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Benim testim varya bunlardan bile silkti 10 haftalık olcam 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bende aynı testte yapmıştım. Son fotoğraftaki gibiydi. Ve 2 ay önce doğum yaptım. Gönlüne göre olsun. Bence hamilesin. Bir kan ver kesinleşsin.
(60 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Pozitif gözüküyor 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım gittikçe koyulaşmış Allah sağ salim kucağına aldirsin 
(60 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(348 puan) tarafından
Bu ovulasyon değil gebelik testi değil sanırım. Başka bir yöntem mi.
(60 puan) tarafından
Erken gebelik testi
(348 puan) tarafından
Erken gebelik testi için hangi günden testi yapmaya başlıyorsun ve kaö gün yapılıyor. Normalde 1 tane yeterli diye biliyordum ama sizde 3  yapmışsınız .
(60 puan) tarafından
Günü yok ne zaman istersen o zaman 6 gün öncesine kadar gösteriyor postu okumadın galiba kimyasal olabilir mi diye aralıkla yaptım kimyasal olunca netlesmiyor
(348 puan) tarafından
Yok okudum tabiki Allah hayırlısını versin inşallah
0 oy
(4,625 puan) tarafından
Benim 1hafta geçmişti ilk çizgi gibi çıkmıştı şuanda 3yaşına girecek 25gun sonra Rabbim sağlıkla kucagina versin
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 133 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 361 göst.
0 oy
3 cevap 101 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu

378,984 soru

11,344,137 cevap

34,809 kullanıcı

...