+1 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (8,040 puan) tarafından

Instagram'da vaize_fatmahalehoca lütfen takip edin. Bu bir reklam değil asla, bunun için uyarı verene ve postu kapatana ağır laflarım olur, baştan söylüyorum. Bu bir uyanış postu, anlık postu. Gazze her an bombalanırken hâlâ hangi renk elbise, evimin şunu eksik, bunum eksik diye yazmak yerine dua edip sadakalarımızla destek olalım. Onlar zaten şehit oluyorlar inşaAllah ama bizim bundan sonra artık bilinçlenmemiz lazım. Boykotu artık sadece şu süreçte değil, ömür boyunca devam ettirmeli, kendi içimizde helale ve temize yönelmeliyiz. Lütfen beni, şu postu dikkate alın. Bir el atın ve Konya'mızın can hocasının sohbetlerine katılım sağlayın <3 Allah en büyüktür, Allah her şeyi görendir, Allah her şeyi bilendir, yese kapılmayın, umudunuzu kaybetmeyin ve dinden çıkacak sözlerden sakının. Allah tekdir ve hepimizi yaradan muhakkak ki O'dur :ermm:

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rasûlullah (s.a.v) buyurdular ki:

“Diğer milletler, tıpkı sofraya yemek için üşüşen insanlar gibi sizin üzerinize üşüşecekler.” Bunun üzerine sahabiler şaşkınlıkla sorarlar:

“Ya Rasûlullah, o gün sayımız çok mu az olacak?” Efendimiz (s.a.v): “Hayır” der. “Bilakis, o gün sayınız çok olacak. Fakat siz -çokluğunuz- bir akıntıya taşınan çer-çöp gibi olacaksınız. Allah, düşmanlarınızın kalbinden sizin korkunuzu silecek, sizin kalbinize de “vehn” verecek.”

Bunun üzerine sahabilerden biri sorar: “Vehn nedir ya Rasûlullah?..”

O da buyurdu ki: “Dünya sevgisi ve ölümü sevmemek, ondan nefret etmek.” (Süneni Ebû Davut: 4/111, hn. 4297; Müsnedi Ahmed: 5/278, hn. 22450)
(8,040 puan) tarafından
Evet. Maalesef şu birkaç haftadır daha da ilgimi çekiyor.  Cuma vakitleri erkek kadın herkes dışarıda. Allah'ım affetsin. Allah'ım sıratı müstakim üzere eylesin hepimizi
tarafından
Amin amin yâ Mûin İnşaAllâh herkesin bu sayese gerçek yüzünü görüyoruz.
-Reklam-
+3 oy
(2,933 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cidden artık şu boş yere uyarı atanlara engel gelsin
(2,933 puan) tarafından
Fato kötü bir şey mi yazmışım bu yorumda
Gizleyip tekrar açmışsın?
(16,000 puan) tarafından
Kızım elimdeyken dokundu  yani patlamaya hazır bomba gibisiniz ☺️
(2,933 puan) tarafından
Ya bana yapıyorsun devamlı dedim yine geldi sira :)

İyi o zaman ☺️
(8,040 puan) tarafından
Durun hanımlar lütfen kavga etmeyelim ❣️
+1 oy
(8,040 puan) tarafından
Bol bol fetih suresi okuyalım. Elimizden bunlar gelir, biz çaresiz değiliz. Rabbim var, çaremiz onda. Dua edelim. Bol bol salavat çekelim. Peygamberimiz ümmetini böyle görmeye razı gelmez. O bizi görüyor. Bol bol salavat, Aline ashabına. Boş zaman geçirmeyelim hanımlar. Dilimizden duayı, salavatı, tesbihatı bırakmayalım
+1 oy
(6,579 puan) tarafından
İçinizdeki siyonistlerden biri yine sabah saatlerinde iş başında.
(8,040 puan) tarafından
Evet maalesef. Allah onun da gönlüne merhamet etsin ne diyeyim
0 oy
(13,849 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun 
(8,040 puan) tarafından
Amin tüm İslam aleminin yardımcısı olsun. Mesele din meselesi, ülkemizin meselesi de hemen ardından geliyor
0 oy
tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Uyari verenlere cinsellik  acacaksin .Herseyi normallestirmeye calisanlar uyari veriyordur . Bu postun neyine uyari verirler anlamiyorum . 
(8,040 puan) tarafından
Yine yeniden verilmiş uyarı. Anlamaz bu insanlar ya.
(1,538 puan) tarafından
Cidden bende anlamış deilim kocam gece beni şu pozisyonlara soktu densin bakim yüzlerce kişi nasıl akın ediyor postuna cidden yazık insanlık ölmüş kadın ne güzel paylaşım yapıyo millete batıyo resmen
(8,040 puan) tarafından
Öyle canım. Herkeste bir uyku hali var. Rabbim onları da affetsin bizi de. Hepimizi sıratı müstakim üzere eylesin. Üzülüyorum halimize. Dün cuma vakti erkekler kadınlar herkes dışarıda dünya işine düşmüş. Dua ettim. Halimize üzüldüm perişan oldum. Akşamına da felaket haber geldi. Rabbim büyük
0 oy
(155 puan) tarafından
Uyarı vermişler bak! Batıyor çünkü işlerine gelmiyor. 
(8,040 puan) tarafından
Evet kesinlikle. Ben hocanın hesabını kalbimize ferahlık olması açısından verdim. Hemen reklam siyasi içerik diye uyarı verirler
0 oy
(120,796 puan) tarafından
uyari gelmis bile bu yasakmi yaa
(8,040 puan) tarafından
Instagram adı verdim ya. Herhalde ondan şikayet etmişler ama ne reklam için ne de siyaset için bu postu açtım. Rabbim bir uyanış versin ümmete
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Uyarı ne alaka bu kadar da dine imana düşman olunmaz ya , ayrıca Allah senden razı olsun mimar anne böyle bilgilendirici bir post için 
(8,040 puan) tarafından
Allah hepimizden razı olsun. Bu aralar herkeste bir uyku hali. Rabbim ümmetini uyandırsın
0 oy
tarafından
Cinsellik postu değil ya uyarı alır kaynana görümce dedikodu postu olsa vermezler çünkü 
(8,040 puan) tarafından
Kaldırılmış şimdi. Allah hepimizi doğru yola iletsin. Zor günlerden geçiyoruz.
0 oy
tarafından
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah bizileri kâfirlerden dinsizlerin gazabından korusun imanla ölmeyi nasip etsin;(
(8,040 puan) tarafından
Amin. Onları Şehitlik mertebesine ulaştırsın Allah'ım

İlgili sorular

+2 oy
29 cevap 374 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 695 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 710 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 915 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu

397,282 soru

11,882,118 cevap

36,002 kullanıcı

...