0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi ücretli doktor da var ücretsiz doktor da var ben ücretli doktora gittim muayene için 396 TL alındı geri kalan tahlil şu bu işleri hepsi ücretsiz ve doktor çok çok iyiydi çok sevdim ben doğuma özel çağırınca sanırım ücretli oluyor değil mi ve ücretleri nasıl  ozellerdeki gibi pahalı mı çünkü giriş ücreti çok azdı bir de üniversitesite hastanesinde ücretsiz doğum da olabiliyor mu hani sezeryan. Benimki ya diyelim gittim sezeryan günümü alacam normal doktora aldım diyelim sıra hani o da mı ücretli oluyor hiç bilmiyorum da biraz karışık oldu gibi

9 Cevaplar

0 oy
(2,532 puan) tarafından
Ozel universite ise ucretli, devlet universitesi ise capa cerrahpasa gibi ucret almaz.
(1,076 puan) tarafından
Öğretim üyesi ve proflar çok iyi ve anlayışlı bnde paü hastanesi doç gidiyorum. Çok memnunum.
tarafından
Kime gidiyorsun canım çok iyiler gerçekten çok şaşırdım bende ilk defa gittim yeni taşındık biz daha bir kaç ay oldu ne bilim hastanede genel oalrak çok iyi devleti biliyorsundur berbattı vala
(1,076 puan) tarafından
Ümit çabuş canm sen hangisine girdin.
tarafından
Özlem koşar can hoca iyi bir kadındı çok güleryüzlu tatlıydı vala doğum ücretleri falan soracam ya hastane genel olarak hoşuma gitti zaten benim sezeryan ya bir de iyi biri olsun istiyorum
(1,076 puan) tarafından
İnşAllah canım hayırlısıyla kucağına sağ salim almayı nasip etsin. Amin.:-):-):-)
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
Ben oldum cnm profesör etti beni yabancı Dr direk sen benim hastam ol dedi Ahmad usad diye bir Dr du şehir Hastanesi'ne gidiyordum son ayda fakukteye geçtim riksli gebelikteydim 7dusuk tehlikesi atlattım Dr belden uyysturdu şoka girdim filan ama çok ilgililer oğlumu verdi öptüm kokladım annesi şimdi onunla az işimiz var dedi resmen yediler oğlumu çok güzeldi ve anne diye ağladı oğlum Dr bike şaşırdı sen çok konuşmuştum belliki dedi oğlun ile dedi evet dedim ücret almadılar cnm ücretsiz 
tarafından
Seninkini almamışlardır belki canım hani riskli gebelik diye belki normalde diyorlar ücret alıyorlar
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Sürekli özel hastaneye gider gibi aynı doktoruna ücret yatırarak gidersin. Evet doktor seçiyorsan onunda ayriyeten ücreti var ve dediğin gibi özel hastane gibi ameliyat parası değil doktor parası verirsin. 
tarafından
Aynı doktordan devam etmek istiyorum vala çok beğendim çok ilgili bir kadındı ama işte doğum zamanı ücret işi beni zorlarsa doğuma cagirmama gerek var mı hani doktor değiştirme işi son anda iyi olmayabilir diyorlar gerçi kızımda aynı günde değiştirdim vala bir sıkıntı yaşadım aynı gün başka hastaneyi gittim belgelerime herşeyime bakıp aldı doğuma bir sıkıntı olmadı
0 oy
(235 puan) tarafından
Gittiğin hastanede doğumhane sekreterine sorabilirsin. Ben de senin gibi üniversitede doktorun özel muayenesine giriyorum 396tlye. Eşim doğumu sordu doktor yönlendirdi sekretere sorduk. İlk normal doğum 16000 sezeryen ise 3600 tl dediler. Sonradan değişirse bilmeyiz ama dediler. Özel oda ücreti de günlük 250tl 
tarafından
Anladım canım dün sorduk danışmaya falan da üst kata çıkın sekreterle görüşün deyince yorulduk baya çıkmadım bir dahaki gidişimde soracam inşallah
0 oy
(3,468 puan) tarafından
Konya Meram tıp da doğum yaptım tek kuruş ödemedim canım ama doktorunu secemiyorsun tanı doktor istersen ücretli 
tarafından
Peki doğuma kadar hangi doktora gittin benimki sezeryan doğum ya ikincisi bir de o yüzden hani gün falan veriliyor o yüzden ama bir ay sonra ücretsiz doktor için randevu alacam gidecem bakalım olmazsa ücretsizden devam ederim
(3,468 puan) tarafından
Ali acar takip ediyordu canım riskli gebeydim
0 oy
(6,108 puan) tarafından
Canım özel muayene oluyorsan, planlı sezaryen olup o özel muayene olduğun doktor olacaksa paralı yoksa ücretsiz. 2 sene önce Balcalıda 2bindi
tarafından
Planlı sezeryan değil canım zorunlu ikinci sezeryanım hani o yüzden merak ediyorum doktor ücreti tek ödeniyor sanırım özelde ameliyathane şu bu ücreti de var o yüzden yüksek burda sadece doktora ücret ödeniyor galiba uygunsa aynı doktorumdan devam ederim zorunlu sezeryansa da rastgele mı doktor gelir gün falan mı verilir ne olacak bilmiyorum
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Ben Malatya'da gittim. Sadece detaylı ultrason yaptırınca ücret ödedim. Harici hiçbiseye para ödemedim 
tarafından
Çok iyi canım devlet berbattı gerçekten buraya yeni taşındık en güzel şey üniversitesite hastanesi olması ya Mardin'den geldik orda yoktu
0 oy
(3,830 puan) tarafından
İzmit Umuttepe araştırma hastanesinde doğum yaptım ücret alınmadı. 
tarafından
Canım benim sezeryan ya ücretli doktora gittim dün işte hani doğum zamanı gün veriliyor işte ozaman o doktordan devam edersem eğer doğum ücreti olabilir mi diye düşünüyorum ücretsiz doktordan devam edersem doğuma herhangi biri girecek zaten onu biliyorum da bu gittiğim doktor çok iyiydi
(3,830 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ücretliye gittiysen ücretli olur
0 oy
(77 puan) tarafından
Üniversitede bir ay önce doğum ettim para ödemedim ameliyatima doçent prof girdi iki kalıp çıktım 
tarafından
Ya benim kızımda annem vardı kemik haşlama falan yapmıştı ben hiç kabız da olmadım evde de aynı şekilde çok rahattım ama bunda kaynanam gelebilir annem gelemeyecek mecbur birileri olmak zorunda ve ne kaynanamın elinden bir şey yiyebilirim ne bir şey sanırım çok daha kötü olacam inşallah hemen ayaklanırım ya yemem falan kocamla kavga ederiz niye yemiyorsun falan der kaynanam iyidir severim de ama ne hamilelik ne doğum ne bebek o tür şeylerden anlamas hiç bir şey bilmez çocuğu bile kucağına alamaz işte anca kızımı oyalayabilir parka götürür eşimin kendi kocasının yemeğini yapar onlarada şükür de işte benimde kalkmam gerekir inşallah hemen iyilesirim  yoksa kadın iyidir severim sıkıntım da yok da ne faydası ne zararı iste
(77 puan) tarafından
Yanına genç biri gelse daha iyi bence hem kıyafetlerini giydirecek biri hemde ilk yürüyüşte koluna girip yürütecek biri lazım benimde annemde üç şişe kayısı kompostosu yapmıştı gaz çıksın diye eğer gazın çıkmazsa ve büyük abdeste çıkmadan taburcu olamazsın
tarafından
Onu kendim yaparım mecbur zaten önceden bir şeyler yapacam dolaba koyacam elimin altında olsun diye genç kimsem yok canım buraya yeni taşındık doğum zamanı da kimsem olmaz görümcem var ama düşman gibiyiz kökten sildim onu ama diğer görümcem olsa çok iyi olurdu severim de kadın onunda üç çocuğu var bırakamaz tek başına falan zor görünüyor kardeşlerim de evli çocuklu
(77 puan) tarafından
Hadi ya Allah yardımcın olsun inşallah tez vakitte ayaklanirsin canım duanda bizleride unutma hamilelerin duası kabul olur
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aabbcc (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde PrensAnnesi6 (158 puan) tarafından soruldu

381,166 soru

11,410,895 cevap

34,952 kullanıcı

...