0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Evimizi biri kiraladı ama pis görünürde birşey yok gibi ama camlar 3 yıldır hiç silinmemiş yerler öyle mutfak dolaplarındaki yağdan bahsetmek bile istemiyorum şimdi ilana koyduk fotolarda pis olduğu belli değil yeni boyattık tezgahı falan değiştirdik bende tuvalet ve lavaboyu yıkadım sadece siz olsanız geri kalan yerleri temizler miydiniz

28 Cevaplar

0 oy
(4,157 puan) tarafından

Yok be. Gelen temizler. Ama mutfak cok yagliysa. Kabasini aldir. Ben sahsen cok pis mutfagi hoze alamam evi tutmayi.:))

(479 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben temizlerdim galiba en azından mutfak dolabını yeni gelen kiracının ne suçu var ki 
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Kiracı olarak gelsem pis evi niye tutayım. Zaten kiralar uçmuş. Sözleşmeye ekleyin temiz bulsun temiz bıraksın. Birini tutun temizlesin. Eviniz temiz kalsın. 
0 oy
(140 puan) tarafından
Ayy kim düşünüyo ki ben evimi temizlerken ki çıkan pisliği anlatamam 2 gün sürdü temizlik resmen evin havası değişti o şekilde yerleştim. Normalde temiz mi bırakılması gerekiyomuş bilmiyordum. 
0 oy
(22 puan) tarafından
Arar söylerdim bune diye ben sana evi böyle mi teslim böyle mi verdim diye sorardim
0 oy
(119,248 puan) tarafından
yani bem temizlerim
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ben kiracıydım ev sıfırdı ev sahibi dedi ki duvarlarda çivi izi istemiyorum temiz bakılsın yeterli adam çok iyiydi gerçekten bazen kirayı geciktirdiğimiz olurdu eşim arardı abi maaşım yatmadı faln günde ödesem olur mu adam yoksa dert etme hatta ödememeyi bile teklif ettiği zamanlar oluyordu eşim kabul etmiyordu biz eve temiz baktık çivi dahi çakmadık ve ev aldık işte çıkacaktık eşyalar taşındı ev boşalınca gittim bi güzel heryeri sildim toz süpür lavabo banyo yıkadım yerleri sildim çıktım adam eşimi aradı abi gel depozitini al dedi ev tertemiz hiçbir sıkıntısı yok paranı al dedi 
(2,091 puan) tarafından
Vay be böyle insanlar var demek.
İki tarafta karşılıklı iyiymişsiniz  :)
(1,430 puan) tarafından
Öyle kuzum adamın gözü parada yoktu durumu gayet iyiydi öylesine almıştı evi bildiğin , sadece temiz bakılmasını istiyordu
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Kiracı evi temiz tutarsa temiz bırakmak zorunda pis tutarsa pis bırakır gider öyle olmaması lazım ama.artik çoğu zihniyet utanmadan böyle yapmaya başladı.cok kirliyse ufaktan bı kabasini alın kendi evinizmis camlar kalsın bence.tivalet banyoyu yapmışsınız zaten 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Çok pisse kabasini alırdım zaten yeni gelen temizleyecek her turlu
0 oy
(742 puan) tarafından
Daha yeni başka eve taşındım önceki evimde 2 seneye yakın durdum. Tertemiz bıraktım eve girdiğimde yeni boyaliydi ben nasıl bulduysam tertemiz öyle bıraktım camlarına kadar sildim ve boyattik çıkarken  hatta boya yapılırken ev sahiplerimiz komşularımızı almış gelmiş ne kadar temiz güzel diye benden önceki aşırı pismis banyoda mangal yakmış düşün yani. Bu evimde ben girmeden tadilat oldu boya doğalgaz hepsi yapıldı. Tertemiz temizledim ve halada temizim temizde bırakırım yine giderken. Bende kiradayım. Ev sahibi olsaydım bende temiz güzel bırakılmasını isterdim canım. Bence kabasini al sen çok detaya girmeden gelen zaten her türlü yapicak temizlik çokta pismis ev demesinler diye.
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Ben temizlerdim kendim temizleyemiyorsam birini tutardım.
0 oy
(3,632 puan) tarafından
Yeni kiracıdan ilk ay 400,500 lira eksik alırdım ben. Temizlik yaptırsın ya da yapsın. Onu ona sayardım. Hep kiracılar mağdur olacak değil ya, ev sahibi olmakta zor bazen. 
0 oy
(26 puan) tarafından
İlanın linkini atar mısınız eve bakmak için
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ben temizlerdim sanırım hem gelicek kişi evin o halini görüp tutmak istemeyebilir hem yani gelecek olanin suçuda yok.
0 oy
tarafından
Ben olsam üstten temizlerim gelen bakacak sonuçta 
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Bizim de iki senedir kiradaydi. Bir kere bile camlar silinmemiş, zaten tezgahtako yağlardan hiç bahsetmiyorum. Ben oturacağım için mecbur temizledim. 10 gün boyunca evin pisliğini temizledik. Depozitoru falan da geri vermedik her şeye zarar vermişlerdi. Onlar da istemediler zTen
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Asiri detaya inemesem de ustten bi alirim evin kirini gelecek olan insana nezaketen oldugu gibi birakilmamali bence
0 oy
tarafından
Benim girdiğim evler poh gibi bol bol saydiriyorum oturan kişiye sjsj
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Eğer yuksek  fiyata kiraya veriyorsan ve tutulması için acelen varsa en azından kaba temizligi yapman gerekir mutfak dolaplarıni ve yerdeki çöpleri alman gerekir fakat acelem yok diyorsan o şekilde birak kim olsa o kadar kirli Bi eve gelmek istemez hadi geldi diyelim bulduğu gibi birakir
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Annemlerin de bekâr bir kiracisi vardı tek başına yaşıyodu kız. Sonra tayini çıktı gitti. Ayy aman Allahım evi görseydin bir. Evin kaba pisliğini topladık üç çuval çöp attık yemin ederim. Mutfak dolabınin kapağı çıkmış. Çekmeceler düşmüş..kapı kolları gitmiş. On binlik filan eve tadilat yaptırdık. Boyattık filan. Temizlikçi de tuttuk temizledi. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 145 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,834 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 442 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 623 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu

379,208 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...