0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından
Kızlar 15inde olmam gereken adetimi 14 gün gecikmeyle halen olmadım. Hamilelik gibi bir şüphem de yok. Sadece bel ağrım oluyor. Tarlusal içiyorum günde 2 kere ama hala olmadım. Evlendiğimden bu yana ilk kez böyle oluyor. Bende hem kist hem de miyom var acaba bunlar mı bu kadar gecikme yapıyor yoksa son zamanlarda biraz kilo aldım bu yüzden de gecikme olur mu kızlar?

7 Cevaplar

0 oy
(3,765 puan) tarafından
Olabilir kilodanda 

Stresdende olmayabilir 
(811 puan) tarafından
Ya iyice kafam karıştı ya napıcam ben çok mutsuzum kaç gündür
(3,765 puan) tarafından
Stresden evlenmeden önce 2 ay olmadimm aynn insan çok gergin oluyo adet söktürücü işte sağlık ocağı git eminsen hamile olmadigina
(811 puan) tarafından
Onu kullanıyorum daha olmadım hala. Çok eminim zaten korunuyoruz çocuk istemiyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Bende 10 gündür olmadım arada adet ağrısı giriyor ama bilemedim 
(811 puan) tarafından
Hamile olma gibi bir durumun olabilir mi canım ben birkaç gün daha olmazsam doktora gideceğim sanırım
(1,734 puan) tarafından
Bilmiyorum yaa bu iki önceki adetim düzenliydi ondan baya öncekiler  düzensizdi hep geç giriyordum

Bu seferde acaba düzensizmi olucak dedim ama hamilelik vardır belki bilmiyorum korkuyorum teste ara ara hep illa olcam gibi ağrı vardı ama hala olmadım
(811 puan) tarafından
Test yap bence evde canım sonucu bende merak ettim
0 oy
tarafından
Stresten olabilir fazla takma kafana 
(811 puan) tarafından
Ay yok ya atmam buraya sonucun ne çıkacağı belli değil çocuk da istemiyorum ayrıca :(
tarafından
Yaaa o zmn bari bana haber ett merak ettim gönlünce olsun dediğim gibi kesin stresten olmuyorsun
(811 puan) tarafından
İnşaAllah öyledir canım yani öyle olmasını diliyorum
(811 puan) tarafından
Test yaptım negatif çıktı ama teste de güvenmiyorum yarın doktora randevu aldım içim öyle rahatlayacak benim
tarafından
İyi yaptın cnm endişe etme
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Benimde geçiyor ama hamile olmadığıma %100 eminim hâlbuki 
(811 puan) tarafından
En fazla kaç gün gecikiyorsun canım
(7,719 puan) tarafından
19unda olmuştum geçen ay 2c3 gün önceden olurdum ama daha da olmadım deri altı implantı var bende
0 oy
(90 puan) tarafından
Tarlusal içip olmadıysan hamile olabilirsin test yap ben kullanıp olmadım test yapınca çıktı 
(811 puan) tarafından
Daha birkaç gün geçti canım henüz olmadım. İlacı kullanıp bitince olunabiliyormuş
(90 puan) tarafından
Ben kullanma gününü doldurdun olmadın diye anladım
(811 puan) tarafından
Yok canım daha yeni başladım. Sen en fazla kaç gün gecikmiştin
(811 puan) tarafından
Peki korunuyor muydunuz canım kusura bakma sormak zorundayım biz korunuyoruz prezervatifle eşim yüzde yüz emin
(90 puan) tarafından
Hayır canım korunmuyorduk ama benim rahatsızlığım vardı uzun süre denedik olmayınca bu seferde rahatsızlıktan kaynaklıdır dedim kullandım
0 oy
tarafından
Kız ben yazdım sanki bende 23 ünde olmam gerekiyordu ahala olmadım eşim emin ama ben nedense olmadığım için stres içindeym
(811 puan) tarafından
Test yaptın mı sende ben dün gece eşimi eczaneye yollayıp aldırdım yaptım negatif çıktı
tarafından
Yapmadım daha ya umarım yoktur biraz kilo aldım acaba ondan mı bilmiyorum
0 oy
(990 puan) tarafından
Benimde öyle tam 22 gün olmadm leke gördüm birkaç gün test yaptım negatif şükür bugün oldum ilk kez bu kadar uzun sürdü bekarken de evliyken de böyle olmamıştı. Yalnız olmadığıma bı yandan sevindim 
(811 puan) tarafından
Hiç doktora muayene oldun mu canım gecikmeden dolayı? Ben belki de en son 2 sene önce muayene olduğumda rahim kalınlaşması var sende demişti bir de kist ve miyom çıktı. Bu yüzden gecikiyorum galiba
(990 puan) tarafından
İlk kez böyle oldu ya mevsimsel dedim çünkü başka ildeydm bir ay kaldım hava değişimi olmus da olabilir sonraki ay da böyle olursa kesin gidicem ama. Çok geçmiş olsun kuzum inşallah gecer

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 197 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryavn (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.