0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Merhaba kizlar 31 haftalik hamileyim grib oldum bebeye bir zarari olurmu ilaç içmelimiyim yoksa meyve su falan içsem o mu iyi gelir ne tavsiye edersiniz?

7 Cevaplar

0 oy
(8,897 puan) tarafından
Doktor vermeden ilaç içme canım. Ağrın varsa parol. Nane limon meyve ıhlamur icebilirsin
-Reklam-
0 oy
(17,737 puan) tarafından
Paroldan baska bisey icemezsin gecmis olsun bol.bol c vitamini kusburnu cay vs icivdr 
0 oy
(12,605 puan) tarafından
Bende 32 deyım oldum 

Ihlamur bl katıp içtim o baya iyi geldı 

Karişik meyve sıktım sürekli tükettım sık sık duş bırde soğuk buhar aldım burnumdan 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ben hamileliğimi sürekli hasta olarak geçirdim 5 6 diş sarımsağı ez yada rendele ince şekilde üzerine çıkacak kadar zeytin yağı saf olması daha iyi olur beklesin yarım saat bir saat ayaklarının altına sür pamuklu çorap giy bekle o şekilde 2 3 saat ne kadar bekleyebilirsen sonra yıka ilk yapmadan işe yarıyordu bende  sıcak duş al terlet kendini bida sıcak duş al günde iki üç kere yapardım buhar makinesi çok iyi oluyor gece içinde bı kere bile ilaç içmedim öksürükten hapşırmaktan hep erken doğum olur diyorlardı ama hiç birşey olmadım ama baya iyi beslenmen gerek portakal greyfurt taze sık iç ballı tereyagli süt herşeyi dene rahatlatıyor 
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben hamilelik başında grip olmustum sinomarin burun sprey ve parol verdi başka da bişey yazamam dedi
0 oy
(51 puan) tarafından
Bikdigim kadriyla ilac icilmiyir meyve olur nane limon vs allah kilaylik versin cok zor hamileyken hasta oluo ilac icememek 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Bol su ic canim gribin dermani su alerjik rinitim var yani biri yanimda hapsirsa grip olup yatak dosek yerimden kalkamiyorum onca sey deneyip tecrube ettim ama en fayda saglayan sey su oldu 

Zencefil de cok iyi geliyo fakat hamilesin insan koekuyo vitkisel seyler kullanmayi en iyisi bol dinlen ve su tuket gecmis olsn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 20 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
5 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...