0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Bebeğim 15 Aylık Kanda idrarda enfeksiyon çıktı gece ateşi çıkıyor 38 lere kadar acile götürdüm ilaç werdi iki antibiyotik şurup şurubu Weriyorum Kusuyor İştahsız Zorla Yediriyorum 30 Dk Falan Sonra İlaç Wermeye Çalışıyorum Yutmasiyla Kusması Bir Oluyor Bugün 4 Kez Üst Değiştirdim Nasıl ii Olacak Nasıl İlaclaro İçecek lütfen yol Gösterin 

4 Cevaplar

0 oy
(5,057 puan) tarafından
O kadar enfeksiyona hastanede yatması lazım Dr yatış vermedimi ,eğer kötüyse acile götür 
(166 puan) tarafından
Yok canım yatış vermedi  ilaç verdi kullanın dedi ama ilaç iciremiyorum
(5,057 puan) tarafından
Acile git,beslenme yok ilacı kusuyor ateş düşmüyor de yatırır geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(895 puan) tarafından
Doktora beslenme olmadığını ve ilaçları da kustuğunu söyle yatış verir
0 oy
(1,079 puan) tarafından
İştahının kapanması bağışıklık sisteminin savunma mekanizmasndan kaynakli. Bağırsakları yormayın ki vücut iyileştirmeye adapte olsun. Vücudu guclendirin sadece. Bol sıvı verin yoğurt çorba tarzı sindirimi kolay olan şeyler. Enfeksiyon için de dut kürü çok iyi bir bardak suya bir avuç içi kadar atıp 7dk kaynatn sabah öğle akşam verin. Ateş te kademeli düşürün ılık banyo ve sıcak su kompleksi. İshal için klasik şeftali, muz verebilirsiniz. Püre şeklin de verin 
0 oy
(2,739 puan) tarafından
Hemen özele git canim devlet bu konuda fayda etmiyor bı serum bağlarlar garbimim kendine gelir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 105 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (741 puan) tarafından soruldu

383,137 soru

11,467,358 cevap

35,069 kullanıcı

...