0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar benim bilgisayar üzerine iş yeri açma belgem var fakat nasıl bir yer açacağımı neler yapacağımı düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum asla başkasının işinde ya da market mağazada çalışamam çünkü çalıştım ve büyük kavgalarım oldu sabırlı biri değilim ama kendi ayaklarımın üzerinde durmaya kararlıyım butik v.s ya da evde birşeyler yapayım dedim home office tarzında ama kızım olduğundan bunu nasıl yürütürüm ve home office işler varmıdır ki diye düşünüyorum tek isteğim ileride kızımın arkasında dik duran ona istediği hayatı sunabilmek ve beraber eğlenmek gülmek ağlamak eşimde yardımcı olur her konuda o da kendi işimi yapmamı istiyor ama nasıl yol izleyeceğimi hangi işte nasıl kazançlar olacağını bilmiyorum sizden de bi fikir almak istedim neler yapabilirim diye? 

4 Cevaplar

0 oy
(2,324 puan) tarafından
Bence her işte sabır olmalı insanlarla uğraşacak iş olmamalı o zaman. Uretım olacaksa insanlarla olumlu olumsuz  karsı karsıya gelırsın. Bunu ele bence. Butıkte olabılır ama yıne sabır gerekıyor. Gıda sektörü olabılır baharat veya organık. Istanbuldayım ev yapımı şeyler asırı gidiyor yanlıs anlasılmasın ama fakırı de bogazına almaya crkınmıyor zenginide. Organık il fabrıkalarıyla veya köy halkıyla toptan anlaşılıp kurulad baharatlar bırıncı kelıte ile satabılırsın çekmezler 
-Reklam-
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Bilgisayar üzerine derken, mesela bi yazılım ofisi kurabilir misin? Sağlam hazırlık gerek sağlam elaman gerek çevre gerek. 

Butik tarzı bişi açarsan küçük bi dükkan yeter başlangıç için. Toptancı araştırırsın. Hallolur o kolay. Ama ticaret de sağlam emek isteyen bişi yani kızın küçük mü? Kafa ister sabır ister, her bünye ticareti kaldıramaz
(1,028 puan) tarafından
Evet evet hem grafiker hemde yazılımcıyım canım ama program kurmaya kurmaya nerdeyse gitti gidiyor hafızamdan ama grafik konusunu severek yapıyorjm ama tutulması önemli işte. Kızımda küçük 19 aylık daha bilemiyorum evde alsam açsam çekimini kendim yapsam mesela satışım güzel olursa nasıl git gel yyaparım hergün kargo firmalarına onu da düşünüyorum
(11,076 puan) tarafından
Her gün gitmezsin haftanın bi gününü kargo günü ayarlarsın toplu çıkış yaparsın orası kolay. Grafikerlik nedir nasıldır hiç bilmiyorum ama kardeşim yazılımcı. İşinin çoğunu evden de yönetebiliyodu bi önceki işinde. İstersen ona danışabilirm, o da patronuna danışır. Samimiler diye hatırlıyorum :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Baskı makineleri fiyatını bilmiyorum ama bütçen yetiyorsa ve evinde yer varsa öyle bir makine al. Kişiye özel kına, nikah keseleri, doğumgünleri evlilik yıldönümü gibi günler için özel baskılı kıyafetler, toptancıdan bebek kıyafetleri alıp doğum kıyafetleri va hazırlayıp satabilirsin bence. Kargo işini de haftada 2 gün şeklinde yaparsın işlerin arttıkça. 
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Becerine bağlı bir durum ama giyim süslemeler kişiye özel ürünler kazandırıyor güzel ben terziyim kendi mesleğimi yapmıyorum belgelerim var ama bebeğim biraz büyüsün ciddi ciddi hediyelik yapımına başlayacağım çünkü elim yatkın ve getirisi çok güzel maliyeti 5 TL olan şeyi minimum 10 TL ye satıyorsun bebek giyim anne kız anne oğul aile kombini satışı yapabilrsin çok fazla yok ve fiyat olarak kazandırıyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde tubas (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mamoru (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.

380,198 soru

11,382,755 cevap

34,882 kullanıcı

...