0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (2,669 puan) tarafından
Kızlar eşim evde yorgunum dedi uyudu şimdi çocuklarda uyudu en küçüğü daha yatmadı uyusun bende uyucam sözde çay icevejtik yorgunum dedi meyve koydum yedik geldi uyudu oturma odasında yemeği kaldrdim bulaşıkları yikayaba kadar uyumuş koltukta bebek yatsın bende yatacak ilk defa bu saate uyuyoruz varmı benim gigi eşleri de bu saate uyuyan eşim şoför nakliyeci haftada bı gün içinde zni var bende uyusun dedim bari evde rahat uyusun demeki çok yoruluyor ?

13 Cevaplar

0 oy
(482 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşimle uyumuyorum ama oğlum uyuduğu an yatıyorum ben de . Bizimki gece vardiyasında çalışıyor naptigi belli değil :)
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
oh mis ben de herkesi uyutup kafa dinlemek isterdim :) 
(2,669 puan) tarafından
Dinle kafayı canim
0 oy
(7,871 puan) tarafından

Ay akşamlar çok uzun ya geçmek bilmiyor ben erken yatınca gece mutlaka kalkıyorum , benim oglanda çok erken uyudu akşam hala uyyyo ne yapcam bilmiyorum :D

(2,669 puan) tarafından
Erken uyirkar çocuklar sabahın köründe kalkar eşim de böyle sabah erkenden uyanir acıktım
0 oy
tarafından
Vallah uyu bencede dinlenin ailecek 
(2,669 puan) tarafından
Aynen küçüğü uyusa uyucam bende cnim
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Eşim çooooook yorgun olmazsa asla erkek uyumaz. En erken 11 en geç 2 de uyur 
0 oy
(735 puan) tarafından
Benim eşimde öyle canım yorgun olunca olduğu yerde uyuyup kalıyor uyandirmiyorum bazen çay içerken bile bırakıp uyur yani. 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Saat 5 gibi büyük kızım uyudu 6 gibi küçük uyudu 8 e doğru ikisi de uyandı eşim işe gitti bende uykusuz sersem gibiyim bence herkes uyuduysa hemen uyu sende ve bu günün tadını çıkar bende öyle bi an için göz kolluyom
0 oy
tarafından
Eşim evdeyken biz üçümüz de 7 de uyudugumuz olurdu en geç sekiz buçuk 9 ailecek uykuyu severiz 
0 oy
(48,501 puan) tarafından
biz kizimi uyuturken sizip kalıyoruz genelde
0 oy
(157 puan) tarafından
Bizde işten gelip yorgunsak erkenden uyuyoruz bazen olabiliyor canım ya :) 
0 oy
(157 puan) tarafından

Bizde işten gelip yorgunsak erkenden uyuyoruz bazen olabiliyor canım ya :) 

0 oy
tarafından
Benimkide erken kalkıyor uyumak zorunda 
0 oy
tarafından
Eşimde erkenden uyudu yarım saat önce işe gitti sabah gelir bende uyuyucam şimdi 4yas kızım altına isemis nevresimi kiyafetlerini degstrdm tekrar uyudu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurhacer (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 269 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu

378,339 soru

11,324,361 cevap

34,775 kullanıcı

...