0 oy
140 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (981 puan) tarafından
Kızlar annem evlenirken Arçelik in dışı kırmızı olandan almıştı ama memnun değilim hem filtre hemde toz torbası alıyorum netten aldığım faili satıcı yanlış göndermişti uğraştım durdum kullandığınız kaliteli çekim gücü yüksek marka model rica ediyorum teşekkürler şimdiden

9 Cevaplar

+1 oy
(2,104 puan) tarafından

Ben Philips  kullanıyorum hem memnu'nun hemde sessiz çalışıyor

-Reklam-
+1 oy
(3,257 puan) tarafından
(981 puan) tarafından
Canım aldı bugün annem saolsun pazartesiye gelir demişler mağazadan istediğim model İnşaAllah iyidir yazarım sana
+1 oy
(4 puan) tarafından
5 senedir Arnica Tesla premium kullanıyorum çok memnunum hala İlk günkü gibi çekiyor 
(981 puan) tarafından
Anneme almıştım çalışırken arnica tesla Premium Rose gold serisi çok güzel filtre yer süpürme başlığı alıyoruz eskiyince ama aşırı memnun oda güzel bi marka güle güle kullan canım
+1 oy
(4,662 puan) tarafından

On gün önce aldım çok güzel çekiyor ve sessiz olması iyi tavsiye ederim 

image

+1 oy
(1,269 puan) tarafından
Philips maraton kesinlikle 
+1 oy
(1,534 puan) tarafından
Philips güzel cnm 
0 oy
(981 puan) tarafından

Yok mu cvp kızlar bekliyorum :)

0 oy
(11,089 puan) tarafından

Benimki bundan çok memnunum 

image

(981 puan) tarafından
Dyson için bende o kadar para veremem bi borusu 7 bin di en son duyduğumda süpürge de 20-25 bin diğer aksesuarlar hiç kırılmayacak diye Bişi de yok yüzü astarını geçer canım haklısın teyzem de denedim dikey v10 ama aşırı hassas borusu falan
(981 puan) tarafından
İyi geceler canım saolsun annem aldı süpürgeyi çok çok güzel çok beğendim valla kesesine bereket kardeşim fakir tavsiye etmişti ama mop başlığı da vardı almamıştım iyiki diyorum şimdi temiz evden bi yumak tüy çıktı tavsiyen için teşekkür ediyorum
(77 puan) tarafından
Amaaaan gerçekten mi yaaa...ay varya aşırı mutlu oldum şu anda canımm...unutmayipta yorum yaptığına da ayrı mutlu oldum sevindim... gerckten ben çok memnunum...Allah razı olsun annenden de kesesine bereket inşaallah... gerckten varya çok şahane halınin dibine iniyor sanki.. hangi modelini aldin canim
(981 puan) tarafından
Canım ne demek unutmam ben asla saolasınben lavabodaki yolluğu yıkardım ayda 2 defa 3 mt yokluğumu pis diye meğer toz Muş
(77 puan) tarafından
Kız hadi yaa o kadar diyosun yani... vallahi çok sevindim adına..bende dediğim gibi aşırı aşırı memnunum..rabbim sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu günlerde kullanmani hayrını görmeyi nasip etsin insaallah
0 oy
(4,045 puan) tarafından
Electrolux marka çok iyi kendim kullanıyorum. 3 aile kullanıyoruz aynı süpürgeden. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
0 oy
1 cevap 119 göst.
8 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 681 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...