0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar en son 44 su beta iki aydır kan veriyorm doktor sıfırlanmasini beklicez dedi yükselir Ken bu anda düşmeye başladı bu kimyasal mi oluyor dün akşam yine gttk kan verdim bu sefer 4 olmuş 12 günde düşmüş yani 

5 Cevaplar

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Kızlar başına gelen yokmu
-Reklam-
0 oy
(789 puan) tarafından
Ben geçirdim kimyasal gebelik. Değerim yavaş yavaş düştü normal canım yani.Seninkide kimyasal gebelik canım 
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim peki kadın doğuma gttnmi bacım değer sıfırlanınca kontrol amaçlı
(789 puan) tarafından
Evet gittim canım değerin düşmüş sıkıntı yok tekrar hamile kalabilirsin dedi o kadar bide folik asit verdi
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Bende 3 kere gecirdim. Evet yavas olmasi normal
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benim 170 den iki gün sonra 1 düştü ama herkeste farklı bende çok hızlı düştü ama yavaş düşende oluyor şuan zaten sonlanmis kan vermenize gerek yok bence şuan 
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim peki parça falan kalır mı ki acaba bu arada ne kese ne bebek hiç bişey gözükmüyor du
(3,100 puan) tarafından
Canım kimyasal gebelikte ne kese ne bebek var zaten kürtaja gerek yok
(1,254 puan) tarafından
Yok canım kimyasalda kese bebek oluşmuyor oyuzden kürtaja gerek yok hatta doktorlar kimyasaldan sonra çocuk istiyorsanız eğer hemen değerlendirin diyor beta düşünce kanaman bittiyse beta düştüyse değerlendirebilir siniz yada bir sonraki reglden sonra değerlendirin daha. Sağlıklı ve hızlı gebelik oluştuğunu söylüyorlar zaten formdada çoğu kişi kimyasaldan sonra sağlıklı gebe kalmış rabbim inşallah nasip eder
(1,752 puan) tarafından
Amin inşallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim evet 4 e kadar düştü su anda
(1,254 puan) tarafından
Değerlendirebilirsiniz kanamaniz yoksa isterseniz ovulasyonlada takip edebilirsiniz
0 oy
(349 puan) tarafından
Kimyasal gebelikte genelde yavaş düşer. Sadece adına gebelik demişler. Herhangi bir gebelik söz konusu değil, embriyo vücuda tutunmaz o yüzden düşük olmaz. Kan vermeseydin normal regl tarihin gecikti derdin demisti bana doktor. YouTube da çok güzel anlatan videolar var

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 107 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 271 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.