0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Başlıkta kızlar bilen, duyan varsa sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Benım oglumun eskı okulunda 2 yas altı bezlı bebek bile gordum ama her yer alır mı bilmiyorum sınıfları oluyor bazılarının yasa gorw
(331 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende yarın arayıp bilgi alıcam tek tek
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim bulunduğum yerde 10 aylıktan itibaren alıyorlar İzmir'de.  21 aylık kızım ise giricem mecbur birakicam ama korkuyorum ise baslamasam mi acaba diyorum. Çok ihtiyacımız yok ama ekonomide malum. Korkuyorum. Herkes anne gibi yaklaşmaz. Henüz bezli. Altını zamanında alırlar mı, . yemeğini yemediğinde veya döktügü zaman kızarlar mi hep bunları düşünüyorum. Hele alt açma tuvalet mevzusu beni çok düşündürüyor. Her türlü insan var bu devirde 
(2,223 puan) tarafından
Hangi post acaba göremedim
(659 puan) tarafından
Ya kuzum uste de dedim bezlı ıse bakıcı tut oglumun okulunda vardı bı defa sahit oldum cocugun bezı les gıbı kokuyordu almamıslardı dolup tasmıs gıbı sıstı
(8,933 puan) tarafından
Yardima muhtaç çocuklar postumdaydi yorum sahibi yorumunu silmiş sanırım çünkü o yorumun altındaydı konuşmalar neyse ben özet geçeyim sana yetistirme yurdu çocuklarının hepsi bezli 10 yaşında hafif düzey olsa bile tuvalet eğitimi verilmiyor çünkü uğraşmak işlerine gelmiyor onun yerine bez kolaylarina geliyor fakat kirli bezlerle uzun süre bekliyorlar kurumda  oradaki görevliler ne zaman keyifleri yerine gelirse o zaman değiştiriyorlar altını bizin okulun alt değiştirme görevlisi çocukların cogunun bu yüzden pişik olduğunu söylüyor o görevli daha önce gündüz bakim evinde calismis ordada bebekler uzun süre alt değiştirilmeden bekletiliyormus görevliler tiksindiği için o gün sadece 1 defa alt degistiriyorlarmis
(2,223 puan) tarafından
;( işte en korktuğum.  Kimse annesi gibi bakmaz başkasının çocuğuna. Sanırım bir kaç sene daha erteleyecegim. Annem ya da kaynanamla aynı sehirde olsam gözüm kapalı emanet ederdim ama malesef
(8,933 puan) tarafından
O yüzden bakimevi yerine bakıcı tut en azından senin kontrolünde olcak yerlestir eve kamerayı gözün arkada kalmaz istediğin zaman izler hatta kameradan konuşursun Bile
0 oy
(645 puan) tarafından
Sehir sehir ilce ilce degisiyor

Alasehir de bezli alan yok

Salihli bezlide alan var

Izmirde sdc 0 36 ay alan var  ay bakmaksizin bezli alan var bezli almayan var 

Sanirim biraz ilin yada ilcenin sosyoekonomik durumu ile baglantili canim 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben 25 aylık verdim 24ten küçüğü var mı bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy