0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Saat 1 e kadar da uyaniktim kızlar eşim gece geliyor 1 buçukta eşim gelmiş kapıya vurmuş vurmuş zile vurmuş duymamışım bunlar nerdeyse kapıya yumruklar atmaya başlamışlar artık ama hiç bir şekilde duymadım ben küçük görümcem var onu tuvalet penceresinden atmışlar ama ben onların sesine uyanmadim gözümü açtım kafamdalar ama sadece ağızlarının gidip geldiğini gördüm ne dediklerini şuan hatırlamıyorum kendime geldim eşim kalk diyor bağırıyor kaynanamın yanında zaten o kaynanam olacak kadının ne dediklerini bile hatırlamıyorum Niye böyle oldum bayıldım mı anlamadim sizce ne oldu bana uykum da hafiftir çıt sese uyanırım 

9 Cevaplar

0 oy
(2,156 puan) tarafından
Anahtar alsın niye bağırıyor ki onu anlamadım 
(205 puan) tarafından
Almıyor kaç kere al dedim ama almıyor
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Uyku apnesi olabilir geçmiş olsun canım benim 
(1,169 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun birde araştırma hastanesi varsa oraya git daha iyi bakılır
(205 puan) tarafından
Dediğim gibi daha öncede oldum ben böyle o zaman da uyandım bir kere nerde olduğumu bilmiyordum nerdeyim ben kim kapıya vuruyor dedim kendi kendime ilk saniyeler birşey hatırlamıyorum sonra kendime geliyorum bugün de işte kaynanamla eşim başımda konuşuyor onlara bakıp ne olduğunu anlamaya çalışıyordum
(1,169 puan) tarafından
Rabbim ferahlık versin
(205 puan) tarafından
Şuan kendimi çok kötü hissediyorum onların yüzünden eşim zaten gitti konuşmuyor benimle yanına gittim yüzüme bile bakmadı telefonu bırakmadı bende 10 dakika oturdum baktım konuşmuyor kalkıp yatak odama geldim Şuan uyumaya korkuyorum bebeğimin sesini duymam diye
(1,169 puan) tarafından
Öyle düşünme  güzelce dualarını oku uyu bebeginle ilgilenmek zorunda olduğun için dinlenmen lazım
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Halla halla ya e bisi dedilermi sana suan nasilsin 
(205 puan) tarafından
Eşim bağırıyordu bana bende ona bağırdım duymadım duymadım diye ayağıma tekme vurdu ayak ucuyla
(1,277 puan) tarafından
O ayağı alıp münasip bir yerine sokardım pisliğe bak ya
(205 puan) tarafından
Korktum sana birşey oldu diye diyor bende korktuysan iyimisin diye sor ne bu tavır dedim ne bağırıyorsun ki dedim
0 oy
tarafından
Ya Allah afetsin küçük görümceye güldüm tuvaletten atmışlar içeri diyince :))geçmiş olsun canım bayildin belki nerden duyacan kapıyı.alsin anahtarını hizmetkârı mi var gece onu bekleyeceksin uyucan tabi
(205 puan) tarafından
Eşim sinirden fırlatmis pencereden artık dayanamayıp uyuya kalmışım yoruluyorum tüm gün ayaktayım ama neden duymadım anlamadım normalde hep duyuyorum
tarafından
Tamam işte anahtarinj alsın madem geç saatte geliyor.insanlik halı herşey olabilir canim.yorgunluktan tansiyonun falan düştüyse bayılmış olabilirsjn
0 oy
(346 puan) tarafından
Uyku apnesti cnm bende oldu eşimde anahtar var di kapıyı kilitledim üsten uyumadan kapıcı ile kapıyı kırıp girmişti çok korkmuş ben hiç jatirlamiyorum ilk işi bana sarıldı öptü kokladı iyimisin dedi ama 20dkk vurmuş zile basmış ama kilitli oldu için çok korkmuş birsry oldu diye hamileydim çok şükür . Bu binde bir oluyor rüya aleminde gezdin kostüm ve yoruldun ve beynin yorgunkende o sesi duyamadin ve uyanamadin bunlar bilim dalında böyle kabul ediliyor 
(205 puan) tarafından
Normal bir durum mu yani daha önce hiç olmamıştım 24 yaşındayım Bu son bir yılda 3,4 sefer oldum bu seferki çok ağır bir uykuydu
0 oy
tarafından
Onu bende yaşamıştım ama benimkisi gündüz vakitti 3 gün boyunca sabah 6 da ise gidip gece 1 de geliyordum işten üçüncü gün de akşam üstü 4 de geldim direk koltuk üstünde uyumuşum eşim 15 kere aramış 7 kere annem aramıştı en sonunda annemle babam korkup bize gelmişler annem kapıyı vurmuş zile basmış beni arıyor telefon çalışıyor iyice korkmuş anahtar vardı annem de anahtarla eve girmişler babamlar baktım başımda dikilmiş birşeyler diyorlar ama bej hiç birini anlamıyor çok tuhaftı 
(205 puan) tarafından
Evet benimde öyle oldu eşim diyor sana birşey oldu diye korktuk biz Ama gerçekten çok tuhaftı hiç birşey hatırlamıyorum onların ne dediğini dediklerini duymuyordum bile
0 oy
(16,142 puan) tarafından

Benim de başıma geldi aynı şey :D yazın balkonda uyuruz benim adam da anahtarını almadan dışarı çıktı eve geldi zile bastı tabi ben uyuyorum ve balkondayim duymuyorum yarım saat boyunca kapıyı yumruklayip zile bastı. Bende hamileydim o zamanlar sürekli tuvalete kalkardim tuvaletim gelmişti de öyle uyandım duydum yoksa sabaha kadar kalırdı kapıda :D

(205 puan) tarafından
Ben öyle uzakta değildim yatak odam ve dış kapım arasında pek fark yok
(16,142 puan) tarafından
Gün içinde çok yorulduysan uyanmaman normal bana da olur bazen
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Gayet olası bir şey bunun için bağırıp çağrılmaz. Belki bir şey oldu diye korkmuştur.
(205 puan) tarafından
Korktuysa niye tavır yapıyor
0 oy
(296 puan) tarafından
Aynısı bendede oldu eşim gece gelmiş eve kapıya vurmuş aramış hiç duymadım o kadar ağır uyumusumki en son duydum kalktım kapıyı açtım benim üstüme yürümeye kalktı öküz sen niye acmiyon lan dedi ya o günü unutmuyorum hala sınırı üstümde 
(205 puan) tarafından
Ben 2,3 sefer daha oldum ama o zamanlar yine duyup kalkıyordum bu sefer başımda çağırdıklari halde kalkamadım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 462 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.