0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,612 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Çorba elma lekesi diye hatirliyprum en son bunu giydiryimde corba yedirmistim çıkar diye düşündüm çıkamış makinede. Renkleri karıştırmadan bu lekeyi çıkaracak yontem varmı?

6 Cevaplar

0 oy
(1,467 puan) tarafından
Ne renk kıyafet genelde bn sarı güç kullanıyorum çıkarıyor bı arkadaşım da oxi diye bı ürün kullaniyo bn daha kullanmadım alcm da çok memnunum diyo geceden kaynar suya islatiyip ertesi gün yikiyomus leke fln kalmiyomus Trendyolda vr
(1,612 puan) tarafından
Resmi şimdi ekledim eklemeyi unutmusum
(1,612 puan) tarafından
Lacivert beyaz bu
-Reklam-
0 oy
(1,612 puan) tarafından
?????????????????
0 oy
(1,612 puan) tarafından
Posttttt cikk
0 oy
(11,069 puan) tarafından
Yıkamadan önce müdahale edip çıkarabilenler var ama sen yıkamışsın. Çıkmaz bence. Ben de çıkartamıyorum o lekeleri. Beyaz sabunla çitilemeyi dene, geçerse bana da haber verir misin :)) 
(1,612 puan) tarafından
Asperoks sarı güç onerdiler onu deneyecem bakalım
0 oy
(10,350 puan) tarafından
Elma cikmiyo canim. Helede yikamissin yikamadan bisey yapsaydin belki. Yikadiktan sonra hic cikmiyo. Kiz citcitli badi degilmi bosver :) oglum koca sweetini yapmis ekma lekesi cikmiyo
(1,612 puan) tarafından
Yok cit citıi deyil ya bu cocugun kiyafetleri lekeleninice sinir oluyom yaa, cünkü ablasıda giycek ya ikincide var oda mis gibi giysin sonra leke kalsada olur:D
(10,350 puan) tarafından
O zaman onluk tqkacaksin her zqman canim leke olmasin diyosan ve elmayi falan eline vermeyeceksin o cok leke yapiyo asla cikmiyo. Bide aninda cikarip mudahale etmen lazim lekeye. Oda 2 cpcukla biraz zor oluyo
(1,612 puan) tarafından
Asperoks sarı güç oneriyolar deneyim bakalım çıkacakmı
(10,350 puan) tarafından
Ben mavisinden kizimin beyaz badisine siktim askili delindi :)
(1,612 puan) tarafından
Mavi yakiyo ya, ben bikere siyah ocaga sıktım rengi acildi çok kotu
0 oy
(361 puan) tarafından
Sarı güç sık azıcık beklet at makineye sonra mis gibi tertemiz olduğunu göreceksin ben öyle yapıyorum 
(1,612 puan) tarafından
Rengi karışmaz dimi?
(361 puan) tarafından
Hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar ne renkli ne de beyazlarda. Beyaz gömlek yakasına sıkıp atıyorum mis gibi parlıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 187 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 336 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 18humeyra (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.