0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (323 puan) tarafından
Kızlar eltim ve kankalari var onlara son zamanlarda çok uy.z oldum kendimi yiprattim eşim tarafindan sıkıntı yok çok şükür benim arkamda ama kendimi başka şeylere yöneltmek istiyorum .

Şimdi 10 aylık bebeğim var ufak tefek uykusu vs.duzene girdi diyorum ki kendime bakmanin zamanı geldi .

uzun zamandır namaza başlamak istiyorum , resim merakım var elim iyi resme başlamak istiyorum, emziriyorum ama diyet yapmak istiyorum,bakım önerileri almak istiyorum. Sizden kısacası motive istiyorum kızlar uzun oldu hakkınızı helal edin ❤️❤️

7 Cevaplar

0 oy
(1,554 puan) tarafından
Bencede insanın kendine vakit ayırmaya ihtiyacı oluyor ne güzel resim yeteneğiniz varmış  başlayın namazada diyet konusuna gelince aralıklı oruç var   sıkı sıkı diyette yapmak zorunda kalmazsınız aralıklı oruçta tabi emzirme döneminde  uygunsa bu diyet BN hamile  kalmadan önce  yaptimdi hiç kendimi kasamadan ama tabi dijkatte ettim yani ona göre    baya iyi kilo verdim di  sizde kendinize zaman ayırın  benimde çok ihtiyacım var kendime zaman ayırmaya ama fırsat olmuyor 
(323 puan) tarafından
Aralıklı oruç sütümü etkilemezse denicem canım arastiricam çok teşekkür ederim ❤️
(1,554 puan) tarafından
Araştır  canım  rica ederim  :*
-Reklam-
0 oy
(3,991 puan) tarafından
İnternette yeni başlayanlar için resim dersleri var bebeğin uyuduğu bir vakit aç, ufak ufak çalışma yap kahve eşliğinde.

Akşamları güzel bir banyo saç yapımı sonrasında güzel bir cilt temizleyicisi ve memlendirici krem mutlaka kullan uyumadan önce, ellerin de dahil. Bütün gün suyun içinde ellerimiz de. 
(323 puan) tarafından
Saçımla çok uğraşıyorum canım çok seviyorum bussuru bakım kremleri falan ev dolu takıntım vardı :Ddd
0 oy
(345 puan) tarafından
Cnm ilk cild bakımı ile başla çok güzel morel oluyor ictigin türk kahvesini keyif ile iç telvesini yüzüne sur kuruyunca yıka hem beyazlatiyor ı hem nemlendiriyor . Krem sürme üzerine doğal olsun hafif bir makyaj yap sade makyaj herzaman için sevilir ve hergun aynaya bak ben çok güzel bir anne ve eşim diye kendine aynada bunu hergun şöyle 
(323 puan) tarafından
Bembeyazim zaten sjsj cildimi çok seviyorlar canım ben rutin olarak ne yapabilirim güneş kremi onerdigin birşey varmı ❤️
0 oy
tarafından
Benimde çok değişmem gereken şeyler var önceliğim kilom
(323 puan) tarafından
Benimde ya canım biraz fazlam var gel başlayalım emziriyormusn
tarafından
Bıraktırma çabasındayım 30 aylık benimkisi :D
Olur başlayalım
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Sen ne yapacağını biliyosun bence canım. Kendine bir plan program çiz. Halk eğitimin kursları olur güzel sanatlar üzerine onları araştır. 
(323 puan) tarafından
Bende çok istiyordum onlara gitmeyi canım çocuğa günlük bakicak kimse yok yoksa spor salonuna gidecektim :((
(9,117 puan) tarafından
Evde kendin spor yap canım o zaman. Bebeğin kaç yaşında. Onla beraber yap hatta. Benim de iki bebeğim vardı dört aylık ve iki yaşında. Evde kendim başladım. Hem kilo verdim sıkılaştım.
(323 puan) tarafından
Mecbur öyle olacak canım ya 10 aylık bebeğim şuan anca toparliyoruz biz istesek herşeyi başarırız
(9,117 puan) tarafından
Aynen. Hatta çocukla gerçekten daha çabuk kilo veriyosun. İkisini bir bebek arabasına koyup saatlerce yürüdüğümu biliyorum sjsjjsj diyet de yaptım ama ben
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Kesinlikle namaza başla ve kilo vermek için çabala. Bakım için ben de post açmıştım bi sürü öneri verildi bak istersen posta. Yaa inan ki aldığım ürünler gelince bile aşırı mutlu oldum. İnsan kendine dikkat edince çok güzel oluyooooo
(323 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim canım benim mutlaka bakicam kendimizi mutlu etmemiz lazım
(11,038 puan) tarafından
Rica ederim evet mutlu olmamız lazım bi şekilde. Yoksa çocuklar da mutlu olmuyor.
0 oy
tarafından

Yâ ben böyle değişim ve gelişim şeylerini çok seviyorum. 

Vakit sıkıntısı yaşayabilirsin eğer çocuğun hasta olmazsa bir rutin oluşur. Ben tam yoluna oturtuyorum evlâdım hasta oluyor. Yaptığım şeyler ise günlük ev işleri çocuk bakımı yemek bunun ekstra olarak zikir matiği elimden düşürmüyorum. İki saat mutlaka oğlumla birlikte oynuyorum yada dışarı çıkarıyorum. 

Bazen kafa dağıtmaya beş on dk buraya giriyorum. Her gün bir cüz okuyorum. 

Namaz kılıyorum beş vakit ama onunda çoğunlukla tarzlarını çünkü hasta olunca oğlum aksıyor bir çoğu şey.

Günlük iki saat spor salonua gidiyorum sadece pazartesi gitmiyorum. Yapmak istediğim çok şey var ama maalesef bir güne her şey sığmıyor kitap okumak istiyorum bitirmek istediğim kitaplar var ama hakikaten birde oğlum bu hafta çok huysuz azı dişleri mi çıkacak bilmiyorum 39, 5di ateşi 3gün ateş yaptı düştü şimdi ishâli var. Ben de korkuyorum astımı tetiklerse diye bu sefer tüm her şey maalesef bir ay boyunca bunların hiç birini yapamıyorum. Allâh selâmet versin İnşaAllâh. 

Sen de resim ihmâl etme hatta kursuna git yeni arkadaşlar edinirsin :) 

Bak şuan atkı örüyorum 

image

(323 puan) tarafından
Yaa azı dişleri çok zor oluyormuş canım ya Allah evlatlarımıza şifa versin inşallah bende o kadar örgüye merakliydim ki beceremedim sen çok güzel gidiyorsun şimdi ellerine sağlık valla mükemmel ❤️❤️
tarafından
Ben de dantel vs profesyonel yaparım lâkin örgüyü bı senedir yapıyorum. Bizim her dişi zor çıktı yâ :(

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,022 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Arme (246 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 399 göst.
10 Eylül 2024 Aile kategorisinde Peri123 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 261 göst.
0 oy
11 cevap 360 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu