0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kizlar nasıl soracağını bilemedin ben su tatliyi güzel yaparim yada ben su kurabiye güzel yaparim yada ben kısır yada ben pogca güzel yaparim dediğimiz tarif yada ipucu vermisiniz kizlar hamur işi kafaya taktim bu ara

10 Cevaplar

+1 oy
(11,093 puan) tarafından
Vala youtube dan bakarak yaptığım çok da güzel olan tarifler var. Tarife uyunca güzel oluyo. Özellikle Tuba Özmen Kocaman diye biri var şeffaf mutfak kanalı, onun tariflerden yaptıklarım çok iyi oluyo
(1,541 puan) tarafından
Bazı tarifler olmuyor mesela un fazla yada az geliyor
(11,093 puan) tarafından
Unun kalitesine bağlı oluyo o. Yaptıkça elin alışıyor ne kadar koyacağını kendin tahmin ediyorsun bi süre sonra
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Kibris tatlısı ve browni kurabiye çok güzel yaparim tarifelere uydugun ve kaliteli malzeme kullandığın zaman güzel oluyor canim
(1,541 puan) tarafından
Hangi tarif ve kalite malzeme derken marka neler
(4,220 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri elif atalar çok iyi tutuyor
Malzeme de dr.otker güzel canim bimden falan alinica tadi aynj olmuyor gibj geliyor
0 oy
(613 puan) tarafından
Bütün tatlı ve hamur işini güzel yaparım övünmek gibi olsun :D elimden bisey yiyen asla pişman olmaz el lezzeti çoktur bunu ben söylemiyorum yani çevrem söylüyor tabi:) 
(1,541 puan) tarafından
Insallah bende öyle olurum daha yeni yeni başlıyorum
(613 puan) tarafından
Aslında tecrübe önemli birsey ben gastronomi okudum büyük ihtimal ondan kaynaklı benimki 26 yaşındayım öyle yaş da almadım :))
Eltim de eli çok çok lezzetli tecrübesi de olunca...
Bi insanın el lezzeti olunca taş kaynat önüne koy yine lezzetli gelir. :)
(1,541 puan) tarafından
Aynen yada çok ac olunca lezetli oluyor
(985 puan) tarafından
Yaparsın canım ya ilk bikaç kötü olur sonra düzelir bence benden sana tavsiye ilk eşinle senin de sevdiğin şeylerden başla ki elin yatışsın sonra daha kolay gelir herşey ben kalkıp ta su böreği aç demiyorum da baklava falan sen başla kek Poaça kurabiyeden falan
(1,541 puan) tarafından
Kek yapamaya başladım normal kek olmuyor ama ağlayan pasta ıspanak kek yaptim
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Milföy böreği çok güzel yaparım :woot:

(1,541 puan) tarafından
Milföy markası ne canım ben onuda yapamıyorum
(2,803 puan) tarafından
Bim yada A 101 den alıyom icine çikolata sürüp çocuklugumdaki kat kat gibi oluyor gecmise bi gidip geliyom baya iyi üçgen börek yapiyorum kasarli peynirli patatesli miss
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Hamur işi tatlı elimden gelmeyen ben surda durayim bı belki işime yarar :)
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Geçen hün evde milföy hamuru yaptım ve o hamurdan kıymalı börek yaptım efsane oldu kat kat çıtır çıtır çok beğendik etli ekmek yaptım o da çok güzel oluyor hamur işinde çok iyiyim hemd severiz eşim bayılır hergün börek boğaça yap yer bende ara ara değişik tarifler yaparım  su böreği hiç yapmadım bu sefer sıra onda bakalım nasıl olucak 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Pogacalarim aglayn kek  ve Kıbrıs tatlısı bende meşhurdur jsjjs
0 oy
tarafından
İstekli yapiyorsam hepsi guzel oluyor genelde
0 oy
tarafından
Ben şerbetli tatlıları çok güzel yapiyorum 

Kurabiyeyi hiç beceremem 
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Gözleme ve  çarşaf böreği üzerime tanımam patlıcanlı , yeşil Soğanlı yoğurtlu , patatesli  çok güzel olur 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
23 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde alaaddingmail.com (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
23 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde alaaddingmail.com (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
5 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Pamuks (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu

379,292 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı

...