0 oy
1,056 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/CzBpzp9IGHK/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== 

Bir izleyin ya o kadar sinirim bozuldu ki. Öğrenme güçlüğü varmış onu etkinlikten çıkarıyor köşede bekletiyor nasıl bakıyor diğer çocuklara Allah kahretsin böyle öğretmenleri benim çocuğuma falan yapsaydı elimde kalirdi kesin 

23 Cevaplar

+1 oy
(15,227 puan) tarafından
Güya çocuk dikkat çekmeyecek oyun bozulmayacak. Böyle daha çok dikkat çekti o çocuk. Dislanmasindan yaşadığı üzüntüden bahsetmiyorum bile. Yazık günah ya. İnsanlar kendilerini kanıtlamak için vicdanlarıni unutur hale geldi. Çok üzüldüm çocuğa 
(2,529 puan) tarafından
Evet aynen öyle olmaz olsun böyle öğretmen müsveddesi inşallah direkt açığa alırlar böyle bir mesleğe layık değil
(15,227 puan) tarafından
Dostum bundan da açığa alınmaz. Evet insan hata yapar . Hepimiz ne hatalar yapıyoruz. Ama hatasını anlayıp bir skeilde çocuğun gönlünü almalı. Ve bunu herkesin gözü önünde onurlandırarak yapmalı. Ki kırılan gururu tamir edilsin
-Reklam-
+1 oy
(1,148 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sçarım böyle oğretmene de buna alkış tutan vicdansızlara da. 

Atipik otizimli oğlum yaşıtlarını yakalamasına rağmen anaokulu kapisinda bekliyorum ben 5 saat boyunca dikiliyorum kapilarda direk gibi sirf boyle dışlanır korkusu ile bu vicdansizlar yuzunden iyi olana da güvenim kalmadı pisikoloji birakmadilar bende. Öğretmenimiz çok söyledi  gosteriye cok guzel uyum sagladi ogrendi diye dun hastaydi beyaz badi giydirince takinti yapti badiye zorla ustunden cikartti ogretmeni ne olursa olsun gelsin katilsin dedi goturemedim cocugumu biri bisey der farkli bakar bisey anlarlar diye korkar olduk insanlarin dengesizliklerinden.
(8,933 puan) tarafından
Tamda bu yüzden goturmen gerekiyordu bu çocuklar toplumdan uzaklastikca şu veya bu nedenle ortada olmazsa kimse bu çocukların varlığını bilmez alismaz aksine gözlerine sokman gerekiyordu otizmli çocuğum bu toplumda var bu toplumun bireyi diye
(1,148 puan) tarafından
İnan ki ne sorulan sorulara cevap verecek takatim var nede insanların çoğu bu durumun normal olabileceğini anlayacak kapasitede. Ben henüz zor kabullenmişken insanlara kabullendirme cabasina girecek gucum yok sonuna kadar haklisin aslinda.
 ram dan raporu bu yıl yalvar yakar aldık otistik davranislari sayılı kaldı takıntıları var ama yarım saatte anlasilacak gibi degil ram normal gordu ama anne olarak normal olmadigini hala eksiklikleri oldugunu farkindayim piskiyatrimiz hastane raporunu seneye yenilemeye gerek kalmayacak gibi duruyor dediği için anaokulunda özel olduğu bilinsin istemiyorum en azindan 1 yıl daha saklayacağım :(
(8,933 puan) tarafından
Önce bu gücü kendinde bulman gerek çünkü ömür boyu bu kabullendirme içinde olcaksin çok zor biliyorum fakat herkes paşa paşa bu çocukları varlığını ve bu çocukların durumunu kabullenip bilecek ona göre davranacak bu çocuklar toplumdan soyutlanmayacak onların hepsi bu toplumun Bi ferdi
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay yavrum benim ya madem öğrenemedi ne diye kıyafeti giydirip çocukların arasından alıyorsun hiç koymasaydın gruba çok üzüldüm çocuğa 
tarafından
Nedense benim içim paramparça oldu :( aklıma çocuklarım geldi rabbim vicdansız insanlarla karşılaştırmasın evlatlarımızı amin
(12,494 puan) tarafından
Amin amin bende çok üzüldüm
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Eğer bu bilgi doğruysa Allah onun belasını versin geçen hafta özel.bi öğrencime sert darbeyle müdahale ettiğim için istifa dilekcesi verdim vicdan azabına dayanamadigim için bu allahin belaları derhal meslekten ihraç edilmeli sadece o öğretmen musveddesinin değil oradaki tüm öğretmen ve idareciler meslekten atılmalı toplumdan sürülmeli üstüne bide hapis cezası almalı Allah belalarini versin
tarafından
Valla anaokuluna gidiyor surda basliyali 2 ay oldu 10 bin para gitti yok okula bağış yok ingizlice dersi bide ingilizce dersi özel hoca geldi aylık 150 tl ilk başta gondermedim ben. Sonra öğretmen mesaj atıyor derse katılmayanlar koridorda beklicek bende çocuğum koridor da beklerken kötü dusunmesin diye gönderdim :) bilmiyorum cidden okula mi gidiyor ticarete mi belli değil hadi özel neysede devlet
(8,933 puan) tarafından
Devlet anaokullari maalesef özel anaokul ücretlerinden daha fazla sirf bu masraflar yüzünden Bi çok aile çocuğun en önemli gelisim asamasi olan anaokuluna gonderemiyor cocugunu sonra ülkede eğitim yok kalitesiz egitim vs diye zirvaliyorlar
tarafından
Çok haklısın hadi benim şuan okula giden tek çocuk sınıfta toplam 4 çocuğu okula giden var okadar zorki diyorlar
(8,933 puan) tarafından
Maalesef hayat ve okul masrafları her geçen gün daha fazla artiyor
tarafından
Cidden öyle bir anaokul eğitim kitabı 700 tl aldık :)
0 oy
tarafından
Asil ogrenme guclugu ogretmende katilsa belki neleri aşacak bu cocuk bole ogretmenlerin derisini yuzup tuza batiracaksin.
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Öğretmenin de cahili var, okumuş cahil bunlar. Okuma oranı Türkiye de arttı deniliyor. Okuma oranı arttıkça cehalet yok olmuyor malesef. 
0 oy
(675 puan) tarafından
Keşke aralarında dursa da yanlış yapsaydı sanki hepsi profesyonel sanatçı mı çocuk onlar yanlış da yapsa herkes destek olabilirdi üzüldüm 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bizimde 1 sinif gosteri yaptilar bir bayanin oglu yapmak istemiyom demis ogretmen sinifta birakmis hani zorlasa yada kizsa gelirdi belki bayan cok uzuldu hergun ogluda katilmisti calismalara
0 oy
(868 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu video beni paramparça etti. O çocuğun yerine kendimi koydum kendi oğlumu koydum ömrümce unutmazdım o anı. İnşallah hakkında soruşturma başlatılır bidaha bu görevi yapamaz
0 oy
(767 puan) tarafından
Yazık ya gözlerim doldu çok üzüldüm.yanlis yapsa ne olacak hepsi çocuk sonuçta 
0 oy
tarafından
Ahh şimdi ne mutlulukla girmiştir:((
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Zaten oldum olası şöyle etkinliklerden nefret ederim. 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Soruşturma açması lazım MEB in ve o çocuğun ailesinin heryere şikayet etmesi lazım 
(390 puan) tarafından
Acildı zaten ben afyonda yasiyorum.ama neden oyle bisey yaptigi kesin degil cocuk engellimi degilmi kesin degil hicbisey
(1,316 puan) tarafından
Engelli bile olsa o çocuğu giydirip oraya cikariyorsa çocuğu ayıramaz çocuğun ailesinin yerine bir kendinizi koyun ne kadar kotu olmuslardir
(390 puan) tarafından
Ben ogretmeni savunmuyorum belkide yanlis anlasilma var bilinmiyo net bilgi yok
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Sanırsın anadolu ateşinde oynuyorlar zaten yaşları gereği aynı anda hareket yapamıyor onuda ortalara bi yere koyup arkaaslarından sonra tekrar ettirseydi Çocukta aileside üzülmüştür yazık
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Canım benim ya kuzum yazık günah nas öğretmen bunlar hayret birs y ya öğretmeni bırak insan değil 
0 oy
(497 puan) tarafından
Parçalardım o öğretmeni en arkaya koysaymış yavruyu ne diye onca insanın içinden alıp en köşeye koyuyor terbiyesiz böylelerini öğretmenlikten men edilmeli
0 oy
(891 puan) tarafından
Derhal şikayet edilip açığa alınmalı.. Bu çocukları böyle böyle kaybediyoruz. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Öğrencinin annesi olsaydım vallahi kimse beni tutamazdi böyle şeymi olur arka tarafda net görünmüyor bile ne olcak yanlış oynasa da önemli olan eglenmesi herkesin içinde yaptığı şey o çocukta travma olarak kalicak:(
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Çok afedersin ama bokk yesin o öğretmen bozuntusu. 

Bizim okulda bi öğretmen de arkadaşımın çocuğuna okuma yaptırırken, yanlışlarını düzeltmeden öğretmeden öylece geçip gitmiş. Video var yani kayıtlı. Resmen annesi evde uğraşa uğraşa öğretti okumayı. Şimdi çocuk öğretmenden çok çekiniyo bildiği şeyi bile söyleyemiyo öğretmenine. Yazık böylelerine çok yazık 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ay icim parca parca oldu bu nasil öğretmen ? 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 462 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 349 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,244 göst.