0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (868 puan) tarafından

Kızlar doğumunuza ait komik bi hatıra var mı?

Ben doğuramıyorum çıkarın şu çocuğu demiştim doğunca da Ben doğurdum benim çocuğum bakın doğurdum normal doğum yaptım benim çocuğum o demiştim doktorlara o derece hayret etmiştim doğum yapmama  o günden sonra aile içinde espri oldu sen doğurdun senin çocuğun diye :D

47 Cevaplar

+2 oy
(8,933 puan) tarafından
Odaya geçtiğimde narkozun etkisi tam gecmemisti cocugumu getirdiler bide ne göreyim babamı dogurmusum baba senin ne işin var bebek oldun diye bagirmisim sonra bu benim çocuğum değil bunu yerine koyun benim çocuğumu dogurtun demisim:))))
(8,933 puan) tarafından
Ee napalim hazırlıksız sezeryanda anca bu kadar oldu :))))
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(1,558 puan) tarafından
Kız bnde narkozluyken kocamı getirin demişsin ne alakaysa puhahahah
(8,933 puan) tarafından
Kocana sirilsiklam asiksin yada herkesin içinde dövecek kadar nefret ediyorsun hangisi :))))
(1,558 puan) tarafından
Sırılsıklam aşık ve çok sewyrum cnm:))
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Benimde doktorum bana gün vermişti nerden giriş yapacağımı bilmiyordum tabi ilk doğumum du hiç sancı da yoktu neyseeşimle geldik hastaneye bizde nerden girelim dedik bilmiyorduk kalktık acilden giriş yaptık acil bizi aldılar bana sedyeye uzan dedi bende dedim sancım yok bşy yok ayaklandı yürürüm sıkıntı yok dedim olmaz dedi acil sedyede olman lazım sedyeye uzandım eşim beni götürüyor yatış yerine doktorlar koşuyor hepsi yanıma hasta doğuruyor diye bende dedim hiç sancı yok. Dedi sedyede ne işin var ozamn dedi in dedi yatış yapalım sana nie acilden girdin

Diye
(868 puan) tarafından
Ahahaha bende suyum geldi hala yürüyerek çıkabilirim diyorum tekerlekli sandalyede gitmek yerine  :D
+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Sabah sonta taktilar ta oğlen 2 ye kadar oyle kaldim annem basimdaydi  anneme surekli anne cisim gelmiyor diyordum en sonda annem kizdi torbayi doldurdun hala cisim yok diyon diye ahahshhs ne bilim heyecandan fark etmemisim 
(868 puan) tarafından
Ahahahaha kız Allah iyiliğini versin:D
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️ çok güldüm
(2,803 puan) tarafından
Ahahs bende gülmüştum annen torbayı gösterince doğurma korkum gecmişti
(832 puan) tarafından
Bende cisim gelmiyor hiç diye düşünmüştüm meğerse gidiyormjs bı yandan:)
(2,803 puan) tarafından
Evet annem torbayı gosterince anladım ahaha
+1 oy
(2,726 puan) tarafından
Doktorum bana sakın hafta sonu ve ramazan ayının başında doğurma. Ben cok bitkin oluyorum demişti. Bende ramazanın 2. Günü ve pazar günü doğurdum. Doğuma giderken doktoruma hocam bu kıyağımı asla unutmayın demiştim shshhssh
0 oy
(6,251 puan) tarafından

18-19 saatte suyum patladı 19 saat suni sanciyla geberdim 

Ama benim çişim yoktuki diye bağırınca doktorda suyun geldi demisti:D
(868 puan) tarafından
Çiş deyince bana da sonda taktılar ebe ne kadar çok çişin varmış demişti :D
(6,251 puan) tarafından
Bende sonda yoktu sondayı dikişler tskti
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Sancı çekerken evlenenin aklı yok demiştim 
(868 puan) tarafından
Bende keşke babası ben olsaydım demiştim o anları da görümcem çekmiş :D
(3,480 puan) tarafından
Valla baba olmak iyi fikirmiş
0 oy
(2,806 puan) tarafından

Benim doğumum çok rahat geçmişti ama artık bebişin geldiği anda doktoruma kesi at kesi diyordum :) Tabiki yapılmadı, 2 dk sonra doğum bitti zaten. Hala doktora gittiğimde dalga geçer benimle kesiyim mi diye. 

(868 puan) tarafından
Benide kesmediler kesmices doğur bi şekilde demişti :D
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende annemi istiyorum diye ağlamıştım  saat 4 de suyum  geldi  saat 3 de doğurdum  hem ağlıyor hem de annemi istiyorum diyordum birde diyordum bidaha çocuk getirmem keşke erkekler dogursa
(2,806 puan) tarafından
İnsan kaç yaşına gelirse gelsin, biraz canı yandı mı anne diyor işte.. Duygulandım.
(868 puan) tarafından
Anne olurken insanın annesini istemesi ne garip demi
(762 puan) tarafından
Evt canim birfe gurbet gelin geldim  eşim kaynanam görümcem gelmişti doğuma  yinede annemi istiyorum diye ağlıyordum
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kuzeyin dogumunda esim kan tuttugu halde sıktı disini dayandi kuzey cikti ve benimki kut dustu bayildi
(868 puan) tarafından
İyiki bu erkekler bu narinlikle doğum yapmıyo benimkide ağlamıştı :D
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Bana komik gelmişti ama komik olmayabilir neyse yazayım 

Sezeryan olacağım gün sabah işlemler yapılırken bekleme salonunda bir teyze geldi kontrolmü falan dedi annemde yok doğuma geldik diye konuştular o ara ben ayağa kalktım "peeehhh bumu doğuracak bre daha ne karnı çıkmış ne yüzü gözü şişmiş vakti var hele bu doğursun benden ikiz çıkar karnım bundan daha çok dedi" Gelini baya şişti onun gibi bekledi benide galiba ama baya alaycı konuşuyor neyse doğum yaptım salonda yürü dediler çıktım baktım teyzede gelinini yürütüyor teyze ben doğurdum senin ikizler nerde dedim kadın kızardı odaya geçti 
(868 puan) tarafından
Sinir oluyorum şöyle insanlara ya saçını başını yolacaksın
(1,573 puan) tarafından
:D ay ne ıyı demıssın ınsanları anlamıyorum gobegın yok hanı bebek nerde nerende yok bılmem hamıle gıbı degılsın vs yahu herkes bır mı ıc karnım genıs benım hıc gobegın cıkmadı cok dogum geldı mille 6 aylık mı dıye soruyordu kucukmus yokmus olan bu napıyım dıyordum :D bebegımde 3 bucuk kılo dogdu yanı :D demek kı varmıs bebek
(3,328 puan) tarafından
Ayy sorma valla zaten hamilelik boyunca duydum karnın yok bebek gelişmemiş bilmem ne
tarafından
Qhahahahhaah çok iyi laf sokmuşsun
0 oy
(440 puan) tarafından
Annem yanımdaydı bir daha asla dogurmicam diyordum birde anneme kızıyordum derdine ne oldu da dört tane doğurdun kendine hiç mi acıman yoktu diye 
(762 puan) tarafından
Evt canim ozmn şartlar  böyle değildi çok zor şekilde doğum yapiyirlardi
(5,863 puan) tarafından
Hahahahaha anneme dikiş ağrısıyla sana ne madalya taktılarda 4 tane normal doğurdun ben sezeryana katlanamıyorum diye bağırmışım shshshsh :D
(762 puan) tarafından
Ne komik kız annen ne demişti peki
(5,863 puan) tarafından
Seni doğurdum diye mi kızıyorsun demişti shshshsh :D son çocuğuyum ben
(762 puan) tarafından
Com komik anın olmuş
0 oy
tarafından
Ha bire beni çıkarın gitmek istiyorum dedim hatta sezeryandsn çıktım eşime dedim hemen bana birseyler getir yiyip çıkayım yedim direk eşime gene dedim hadi git zorla izin al karım iyi gitmek istiyoruz de ha bire adamı bunalttim sjsjs
(868 puan) tarafından
Hayır kalacağın 1-2 gün zaten :D
tarafından
Yok ben dayanamıyorum daralma geliyor hatta 24 saat tamamlanmadan çıktım hastaneden sjsjsjsj

Bi anımı daha diyeyim  kürtaj oldum çıkar çıkmaz çıkmak istiyorum dedim hemşireye ha bire zorladım bak iyiyim yürüyorum ağrım yok tmm birsey ye dedi direk eşimi aradım hemen koş yemek al getirdi hızlı yedim çıkıyorum dedim çıktım sjsjjs benden önce kurtajdan çıkan kişiler bile halen yatıyordu bende çıkmak için ha bire hemşirenin pesindeydim hsjsjsj beni basıyor hastane nefes alamıyorum bi tuhaf oluyorum
0 oy
tarafından
İlk kızım doğana kadar hiç sesim çıkmamıştı ebem sasırmıstı doğum sonrasında alttan muayene etmek istedi doktor aletle çığlık attım olmak istemiyorum dedim kız dedi cocugu doğurdun gıkın cıkmadı bundanmı korkuyorsun
(868 puan) tarafından
Ahahhaha haksız mı ama :D
tarafından
Catı muayenesi fobisi baska Bi evre
0 oy
(444 puan) tarafından
İkinci sezeryanim çok.korkuyorum beni nolur nolur bayiltin  diyorum başımda hemşire bekle şimdi narkozcumuz gelecek bayitlicaz dedi. Bir baktım çocuk ağlıyor bak doğurdun bitti sakin ol bebeğine bak dediler bebegim öyle güzel öyle kilolu yapiliydi ki ameliyatıan çıkınca anneme bu bebek ablasından iyi gelişmiş güzel doğdu dedim. Kuveze gitim bebeği görmeye bide ne göreyim kedi yavrusu kadar birşey zayıf çok küçük benim gördüğüm boylu kiloluydu hemen  başka kuvezlere bakıp deli gibi kendi çocuğumu aramaya başladım. Hemşire fark edince ne yapıyorsun sen dedi bu çocuk benim değil benim çocuğumu ne yaptınız diyip halen başka çocuklara bakıyordum hemen kolumdan alıp dışarı çıkarttı doktoru çağırdı  yarın satt beni ikna etmeye çalıştı lar en son doktorla gidip baktık doktor defalarca bak kızım karışmaz karışma ihtimali 0  çocuk doğar doğmaz bileklik takıyoruz sen o anın korkusuyla öyle görmüşsün dür ilk doğduğunda ödem oluşmuştur ödem gitmiştir felan sonra odaya ağlaya ağlaya gittim herkese çocuğumu kaybetmişler başka çocuk vermişler bana dedim gidip babam eşim kardeşim doktorla konuştular doktor anlatmış onlara ben halen ağlıyorum polisi arayın birşey yapın çocuğum gitti diye eşim babam geldi hayır çocuk bizim yanlışlık yok dediler her kuveze emzirmeye gidince hep bakıp bakıp durdum en son ikna oldum benim olduğuna 
(868 puan) tarafından
Benim en büyük korkumdu bu ya doğum anından itibaren bir kez ayırmadım yanımdan tuvalete giderken kaynanamı bekçi dikerdim başına :D
(1,953 puan) tarafından
Bende bu olaydan çok korktuğum için Allah'tan eşim hastane çalışanı ameliyathanenin iç kisminda bekledi normalde yasak içeri almıyorlar ,doğar doğmaz sezaryan ile kapıyı açınca eşime vermisler normalde muayneye hemşireler cikariyormus ilk muayneye eşimle bebeğim çıkmış ama sıkı sıkı tembihlemistim eşimi sakın ameliyathaneden ayrılma diye benimde öyle garip panik atagim var çocuk karışır diye çok korkuyordum
(444 puan) tarafından
Kız karışma ihtimali 0 miş  doğar doğmaz bileklik takıyorlar miş ya
(1,953 puan) tarafından
Evet eşime sordum o da takıyorlar dedi dediğim gibi hastane çalışanı , ben biraz kafada kuruyorum işte panik atak var bende canim
(48,690 puan) tarafından
benimkinin karisma ihtimali 0 babasının fotokopisi olarak doğdu ☺️
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Ben spinal sezaryen oldum. Doğumdan sonra verdiği ağrı kesiciler uyku yapmıştı. Annem hoşaf yapmıştı içeyim diye. Elimde hoşafı tutarken arada uyukluyordum. Annemle eşim çağla elindekini ver demişler bırakın içiyorum derdiniz ne benimle bi salın beni içim yanıyor diye bağırmışım :D 
(868 puan) tarafından
Ahahaha hem uyurum hem yerim :D
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Valla doguma hazrlıgım cok kötü geçti o gunu unutamıyorum gördüğüm mumeleyı ama onun dısında sezeryan olurken evlılık yıldönümümüzde doğdu doktorumuzun ameliyat gunu olmadıgı halde özel gün diye araya sıkıştırmıştı amelıyatta bba napıyor dısard akovmoy yapmış kompet patlatıyor vs dalga gecmişlerdi tabı tum saglıkcılar bunu öğrenınce ozel bebek evlılık yıldönumune gelen bebek diyerek merakına bakmaya gelenler olmustu eşim o kattakılere baklava dağıtmış teşekkür eden odama geliyodu:))) 
(868 puan) tarafından
Yaa çok güzel bi güne denk gelmiş gerçekten
(2,705 puan) tarafından
Yanı gibi
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptım doktor dedi bebek de çok güzel bende bagirdim ki bana mı benziyorl. Doktor uzandı dedi cookkk 

Bide o daya geldim hastaneden çıkmam için gaz yapilmasi lazımmış zorluyorum hiç bişe yok Snra afedersiniz gaz yaptım milletin içinde dedim ohhh rahatladım dedim ya yanındakiler hep güldü 
(868 puan) tarafından
İçimde kalıp kanser olacağına dışarı çıksın konser olsun diyosun :D
0 oy
tarafından
Komik değilde traji komik iki doğumda :D ilk oğlumda hazır çorba yaparken kettl kaynar suyu bardakla olcuyordum o sıcak sudaki bardak birden karnına doğru patladı. Tüm su karnimda yandim. İki saat sonra doğuma alındım korku ve panikle erken doğum oldu :) ikinci doğumda suyum geldi yine erken dogumdu eşime diyorum isedim herhalde boşver yatalım alma çanta filan halbuki oğlum yarım saat içinde doğdu :)
(868 puan) tarafından
İşedim heralde boşver yatalım sanki hergün yaptığın biseymiş gibi rahat olman :D
tarafından
Ama hiç ağrım yoktu ki :) oysaki evde bir dakika kalsam evde dogurcam :D doktorlar şok oldu 8 cm açılma olmuş
(48,690 puan) tarafından
masallah benimki de cikmak bilmedi ☺️
0 oy
(256 puan) tarafından
İğneden aşırı korkarım daha önce hiç dikiş atılmadı bir yerime dikmeyin diye ağlamıştım ebede öyle kalsın diye dalga geçmişti gülerek 
(868 puan) tarafından
Ahahahah :D
0 oy
(7,411 puan) tarafından
doğuramıyom sezaryana alın dedim hayır dediler bide skolumdaki serumu cıkartdım ben yanlışıkla takıldı sonra değiştirdiler
(868 puan) tarafından
Bana doktor bi şekilde doğuracaksın deyince umut kesikliğinden 1 saat içinde normal doğurdum :D

İlgili bir soru bulunamadı

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...