0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bayanlar merhaba üç tane çocuğum var6 yaşında erkek 4 yaşında erkek 2 yaşında kızım var zor sürece girdik kadın sığınma evinde kalıyordum şimdi arakadasimin evinde kalıyorum ama çocuklarımın kıyafete beze mamaya ihtiyacı var çocuklarınızın kullanmadigi elbise adak adama olsun utanarak yazıyorum ama bir taraftan utanmiyorumda coucklarim için litfen eski kötü demeyin yardımcı olandan Allah razı olsun
notu ile kapatıldı: Yard

5 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güven olmaz belediyeye falan başvur bide yeni hesap açmışsın zor yani
(0 puan) tarafından
Evet başvurdum zaten kanitlayabilirim onsikinti değil
(0 puan) tarafından
Yeni gördüm burayi normal deilmi yeni hesap açmam kanitlarrim yani
(446 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(0 puan) tarafından
Amin bacim
-Reklam-
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Burda bir çok m

Kişi birine yardım etti sonra o kişinin onları dolandırdığı çıktı yani belki senin gerçekten ihtiyacın vardır ama buradaki kimse güvenip kılını kıpırdatmaz devlete başvur onlar yardım eder 
(0 puan) tarafından
Yok inanın yardım etmiyorlar dedim ya kanıtların zaten
0 oy
(3,607 puan) tarafından
Yeni gördüm diyorsunuz da yanlış anlamayın. Ben bu programı hamileyken indirdim bu sohbet bölümünü 2 ay sonra farkettim. Kusura bakmayın inandırıcı değil.

Allah yardımcınız olsun.
(0 puan) tarafından
Yaptığınız yorum o kadar yanliski Allah gönlünüze merhamet sevgi versin ne diyeyim
(0 puan) tarafından
Ben kanıtların da dedim zaten durduk yere niye insan kanidrayim
(3,607 puan) tarafından
Neden bu kadar alındınız ki?. İnanmak zorunda mıyım size? Hemen Allah gönlünüze sevgi versin merhamet versin. Nereden biliyorsun nasıl biri olduğumu? Herkes kalbinin ekmeğini yer....
(54 puan) tarafından
İnsanlar haklı olarak geri çekiliyo ben hamburger isteyinedi ilk defa duydum kimse kimsenin ne olduğunu bilmiyor o yüzden bu şekilde konusuuor ama gerçekten ihtiyacın vardır bilemeyiz elimde olsa inanki bende durmam üçüz bebek bkıyorum kolay değil zor yetiyorum
(0 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun
0 oy
(307 puan) tarafından
Belediyelerin özellikle kıyafet vs yardımı oluyor canım özellikle onun için de ayrı başvuru yap ya da belirt bence 
(0 puan) tarafından
Biz gittiğimizde ****** muamelesi yapıyorlar başka hiç bişey değil benim zoruma gidyor artik
(307 puan) tarafından
Onlar da şerefsizz mi ya insan ihtiyacı olmasa gitmez ki onların sana hiçbir şekilde en ufak bir şey deme ya da yapma hakkı yok ver cevaplarını
(0 puan) tarafından
Biz alıyoruz cevap verdiğimizde cevabimizi a 101 olsun yardım olsun hepsini saklıyorlar akrabarina veriyorlar
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Bulunduğunuz yerdeki muhtarliga gidip durumunuzu anlatin, sizi yonlendirirler mesela bizim burada muhtarlığın önüne giyisi koyuyorlar ihtiyaç sahipleri için. Boşandıktan sonra nafaka ve sosyal hizmetlerden  yardim basvurusu yaoabilirsiniz, bizzat kaymakamliga giderseniz size yardim ederler. Aileniz, yakın cevreniz dışında yardim istemek günümüzde sizi bile tehlikeye sokabilir, buradada güvenip yardimci olan pek çıkmaz, Allah yardimcin olsun 
(0 puan) tarafından
Tşk edrm hepsini yaptım aile destek alıyorum 800 sadece o kadar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 236 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde Canimincano (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 466 göst.
6 Ekim 2021 Aile kategorisinde Elif7474 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Meryem333 (18 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...