0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar. Oğlum gözünü kipirtitiyor tik gibi nolur yardım edin ...devam ederse doktora gidecek zaten ama burdan yaşayan varsa yada uzmanı flan önce bı burdan ogreniyim

4 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Gözünde bir sorun olabilir mi? Tikten ziyade acaba gözü birşeyden rahatsız oluyor da sürekli o yüzden kırpıyor olabilir mi? 
(11 puan) tarafından
Gözüne baktim bişey gorumuyor ama sürülen yapmıyor duruyo duruyo bı yapiyo bastıra bastira
(2,768 puan) tarafından
Sen görmezsin ama belki kuruluk vardır, belki başka birşey. Önce bir göz doktoruna göstermenizi öneririm.
(11 puan) tarafından
Goturcem cnm bu 3 günü hepsine goturcem tek tek 3 gündür yürüyen ölü gibiyim kafayı yiyecem
(2,768 puan) tarafından
Götür mutlaka ve alttaki yorumu okudum 2 yaşa 2 saat telefon çok uzun. Gözlerine de gelişimine de zarar verir. 27 aylık oğlum 10  15 dkdan fazla izletmem günde. O da banyo yaptığım sırada.
tarafından
Göz kuruluğu olabilir onu anlayamazsın ki benim göz kurlugum var damla damlatmadigim zaman sürekli kirpiyorum
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Kaç yaşında oyun bilmiştir belki veya gözüne baktın mı bişey mi acıtıyor icinde bişey mi var 
(11 puan) tarafından
2 yaşında korkunca fln yapiyo gibi yada telefondan da şüpheleniyorum
(257 puan) tarafından
Telefona çok bakiyorsa kuruluğa sebep olur o yüzden yapiyor olabilir yaniyordur kuruduğu için bizde bile öyle biraz fazla ilgilenelim hemen gözlerimiz yanmaya başlar
(11 puan) tarafından
Çok mu. Bilmiyom ama 2 saate yakın bakiyo günde TV mız yok ama telden
(257 puan) tarafından
Bu 2 saat parça parça mi direk 2 saat mi önemli olan o ekran gözlerine zarar veriyor olabilir dikkat et izlerken gözüne çok yaklaştırıyor mu gözlerini izlerken uzun süre kırpmadan duruyor mu sebebi o olabilir
(11 puan) tarafından
Parça parça meşale 5 Ker e yemek yerken  yada ben lavobadayken fln
0 oy
(11 puan) tarafından
Nolur balon bı yaşayan var mı aranizda
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Eger saçları uzunsa ve gözlerinin önüne geliyorsa ondan yapıyor olabilir ya da çok fazla ekrana maruz kalmıştır 
(11 puan) tarafından
Saçları kısa eskiden çok uzundu kestiriyorun artık
(11 puan) tarafından
Telefonu kesersem düzelir mi yoksa götüreyim ki
(1,070 puan) tarafından
Bir kaç gün sıfır ekran şeklinde hareket etmeye çalış oyunlar oynayın kitaplar okuyun ama hiç bir şekilde ekrana maruz kalmasın eğer bu süre içinde geçiyorsa devam edersiniz ekran süresini kısa tutarsın ama geçmezse mutlaka göz doktoruna götür
(11 puan) tarafından
Doktora götürdük kızarmış gözü dedi iki damla verdi .ekranı da sifirladik .şimdi tek tük yapiyo aşırı nadir inşallah hep biteer...tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Anonim1234 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
0 oy
11 cevap 265 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu