0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar iki küçük çocuğum var onunda var anlamadı var konuşmuyoruz mesafelıyım ben vs bende genelde esım zıle bastığı için direk bakmadan balkondan basıyorum otomatıge bu eltımde dışardan gelmiş apartman boşluğundan ses gelıyordu eşim değilmiş bende bastım ama bunu sureklı yapmaya başladı anahtarın var sonuçta bende anahtar alıp boşa mı çıkıyorum halla halla uşağı sandı herhalde bebeğim uyanıyo zil sesine eşime desem abartıyorsun der halden anlamaz zaten hep aılesını savunur 

12 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ne alaka canim anahtarını alsin yanina belki sen evde deilsin belki çocuğun uyuyor başka zaman basinca acma anlar belki
(264 puan) tarafından
Zaten çocuğunu bana gönderip duruyordu esımle çok tartıştık bu konuda sımdıde sıra bunda acaba görümceme mı yazsam
(620 puan) tarafından
Cnm sakın goruncene yazma ortalik karisir nekadar yayılırsa
-Reklam-
0 oy
(119,267 puan) tarafından
esine soyle anahtar tasisin zili iptal edin veya daha iyosi eltine soyle basmasin konusmuyosanda kapiya not yaz bamtla 
(264 puan) tarafından
Ay o onu alır kağıdı benı esıme şikayet eder
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Sende söyle zile basıp durma evde bebeği zor uyutuyorum seninde çocuğun var halden anlarsın de
(264 puan) tarafından
Bir dahakine öyle yapcam esım sandım bastım o değilmiş
(1,538 puan) tarafından
Bakmadan açma bari sende bir daha sapık felan da gelir eşin sanarsın ☺️☺️☺️
(264 puan) tarafından
Aha şimdide çatıda halı yıkadı süzdürmeden direk saldı su geldi baya balkona belki çamaşır var belki yeni sıldım camları silsem olay çıkartırdım
(1,538 puan) tarafından
Bence çoktan konuşma zamanın gelmiş
(264 puan) tarafından
Arsız bu kadın ya cocugunuda sureklı yollluyordu kaynanamla hakkından gelıp ılettım yollama diye sonra yine gonderdı bende açmadım o da bu daha gondermedı esım evdeyken ona guvenıp yolluyor
0 oy
(5,899 puan) tarafından
Açma bir dahakine, az yesin de uşak tutsun. Hem konuşmuyorsun hem kapı acıtıyor, açma 
(264 puan) tarafından
Açmıcam bende bi dahakıne bana guvenıp mı çıkıyor dışarı belkı bende evde değilim
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bu durumu da eşine yansitma. Esin de anahtar kullansin. Ben zili söktüm mesela kapi tokmaginin altına sunger yapistirdim. Kimin kaoida kaldigi umrumda degil valla. Zaten zor uyuyor hemen uyaniyor. Ayni sekilde evde boyle bir çözüm bulabilirsin. Sana helen de arar zaten kapini otomatiginr oyle basarsin
(264 puan) tarafından
Eşim işe başka anahtarla gidiyor o yüzden yanında değil eşim kaynım beraber çalısıyor geldıklerı zaman tüm zillere basıyorlar otomatıge hemen basılsın dıye esıme dıcem anahtar al diye zil çalınca çocuklar kapıya çıkıyor ağlıyor dıye
0 oy
tarafından
Sende canım çok bassa bile açma bi süreden sonra anlar eşin olduğu zaman balkondan bak 
(264 puan) tarafından
Su an iyi düşünmeye çakışıyorum bi anlık anahtarını unutttu ve gıttı ama bunu alıskanlık halıne getirirse söylicem
0 oy
(166 puan) tarafından
Neden söylemiyorsun peki zilime basma anahtarini al cocuklqr uyuyor diye
(264 puan) tarafından
Okudunuz mu tam metni çünkü belırttım genelde esım basar ve bu saat önce yine geldi esım o sandım balkona çıkıp bebeklerı pesımden sürüklememek adına açtım
(166 puan) tarafından
Caniminici anladim ben eninden boyuna haklisin ama sanki bunu defalarca yapmis gibi algiladim ve uyar demek istedim yani babasinin uşagi yok sinir oldum yani
(264 puan) tarafından
Yok defalarca yapmadı ama alısısrsa devam eder arsız bi karakterı var
0 oy
(2,248 puan) tarafından
Bi iki olsa anlarımda bunu alışkanlık haline getirmesi sacma uyar bi sekilde
(264 puan) tarafından
Bir iki oldu zaten bu zorba bacım bi daha yapsın bak neler yapcam ona
(2,248 puan) tarafından
Bi iki den bisey olmaz bi daha olursa müdahale et
(264 puan) tarafından
Anahtarını kaybetti dıyelım esınden ıstesın ben bu ara evde bulamadım bulana kadar esımınkını aldım mılletı rahatsız etmemek ıcın
0 oy
(1,619 puan) tarafından
Açma bı kaç sefer eşinse açmayın ca arar peşine zaten 
(264 puan) tarafından
İki oldu bu anahtarını kaybettiyse bile çıkmasın bana mı güveniyor ya da esının kini alsın bi daha çalarsa dıcem
(1,619 puan) tarafından
Yok deme niye konuşup aaa bı kapıyı bile açmaya acizleniyo bilmem ne diye laf ettircen gereksiz yere cocuguj olduğu halde düşüncesizlik eden sen laf söyleyince de herşeyi der açma olay basit kalsın kapıda görsün gününü banyodaydım lavabodaydım deyip geciceksin bir olur iki olur üçüncüye anahtarsız çıkamaz kapıda kalıp kaldırımda birinin gelmesini beklemeye meraklı değilse tabi
(264 puan) tarafından
Mantıklı zaten beni hep tahrık etmeye calısıyır
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Kimin yaptığını bilmiyormuş gibi söylen doğru değil ama ben apartman boşluğuna doğru bağırıyorum kime geldiyseniz onun ziline basın veya apartman sakini ise söylüyorum anahtar alın benim zilime basmayın
(264 puan) tarafından
Bu iki oldu bi daha yapsın yüzsüz ya konuşmuyoruz da kurtulamıyoruz terbıyesız
0 oy
tarafından
Açma 1 2 basar kendisi durur 
0 oy
(967 puan) tarafından
Fırsatçı insanlardan nefret ederim benim eltimde çok frsatcidir yüz vermiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu

379,416 soru

11,357,201 cevap

34,835 kullanıcı

...