+3 oy
595 göst.
Diğer kategorisinde (2,606 puan) tarafından

image

nasılsıniz kızlar?  Ev uçuyor ben bir çay içeyim dedim sonra toplayacağım inşallah. Size bal kabagi pastamla geldim :))pastanın arkası facia yanliz :)))

Sizler ne yapıyorsunuz? Benim gibi akşam yemeği yemeyen var mı 

27 Cevaplar

0 oy
(5,800 puan) tarafından

Tabiki gelicem:D çok güzel olmuş eline sağlık 

(2,606 puan) tarafından
:))) sağol canım.  Hamile misin sen
(5,800 puan) tarafından
Ahahahhaha hayır değilim ama aşerdim yinede :-):-)
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ay ellerine sağlık çok güzel görünüyor oluyor öyle ufak tefek şeyler hiç dert değil zaten saniyesinde mideye gidiyor ev konusuna gelince çocuklu ev toplu olmuyor anacım bnm oğlanda ateşli onu uyutuyorum ayaklarına sarımsaklı zeytinyağ sürdüm başına bex felan koyuyorum başka önerin varsa alırım 
(2,606 puan) tarafından
Teşekkürler canım çok çok geçmiş olsun. Başına koyma bezi kuzum alindaki kılcal damarlar hassas olduğu için tehlikeli demişti doktor bize . Ben ateş düşürücü veriyorm canım 38.5 i geçince korkuyorum
(1,392 puan) tarafından
Aslında normal bir şey ateş hastalık vücut mikropla savaşıyor ama biz kıyamıyorum işte bu gece bana uyku yok bana doktor öyle söylemedi sadece ıslak bez ile azıcık koyuyorum inşallah bu gece daha sıkıntı yasamm
0 oy
(1,268 puan) tarafından

Bende islak kek yaptm afiyet olsun 

image

:D<3 ❤ 
(2,606 puan) tarafından
Afiyet olsun canım çok güzel görünüyor
0 oy
tarafından

Afiyet olsun 

Benim evde uçuyor yarına kaldı 
(2,606 puan) tarafından
Bugün de böyle olsun bosver:)
tarafından
Napalım aynen
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Afıyet olsun gelsın kılolar 
(2,606 puan) tarafından
Sağol canımcim:)))
0 oy
(931 puan) tarafından

Bende bugun patlican domates karostorip pisirdim ustune patates onun ustine sarimsakli yogurt doktum. Sonra canim kek cekti oglanla yaptik kek tarifine bakarken bir foto da kekin yaninda mermicek koftesi gorsum onu da canim cekti yapayim yapmayim yapayim yapmayim derken yaptim. Kayinvalideme gonderdim yaptiklarimdan. Simdi bebleri uyutuyoruj sonra cay iceriz felan :D

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Gelme deme daha çok gelesim var afiyetle olsun çok güzel görünüyor....
(2,606 puan) tarafından
Öyle oluyor ya gerçekten. Tesekkur ederim canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 652 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 229 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SymtFD (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
0 oy
13 cevap 351 göst.
19 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ruya123 (474 puan) tarafından soruldu

383,472 soru

11,475,795 cevap

35,083 kullanıcı

...