+2 oy
694 göst.
Diğer kategorisinde (10,878 puan) tarafından
Ben bu gün bir evladın en ağır yaşayacağı şeyi yaşadım.ben bu gün babamla helallestim.o kendini bilmeden yatarken .hala babanız sizi ariyabiliyorsa şükür edin 

32 Cevaplar

+2 oy
(2,320 puan) tarafından
Allah sanaa sabır versın değere veeılınce verılır bu konu başka ama senın adına üzüldüm 
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Bıçak gibi saplandı yüreğime 3 yıldır hasretiyle yaşıyorum :'(

+1 oy
(119,248 puan) tarafından

allahim sana mucizeyi yasatsin:'( ölüm acisini cok iyi bilirim ben yasadim sen yasama 

+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Allah sabır versin :/ nesi var babanın canım?

Ne kadar kirilsak da canımız:/ mükemmel değiliz keşke olsbilsek
+1 oy
(13,824 puan) tarafından

Rabbim sifa versin:(

+1 oy
(1,176 puan) tarafından
Allah sabır versin canm . Babam benim hersey rabbim babalarımıza uzun ömürler versin.  İnşallah hayırlı haberler alırız senden canım 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbım şifa versin jnsallah:(
0 oy
(396 puan) tarafından

Rabbim sana bağışlasın inşallah canım :'(

0 oy
(3,375 puan) tarafından

Malesef bir babam yok ben 3 yaşındayken vefat etmiş helalleşmek bile nasip olmadı :'(

0 oy
(1,119 puan) tarafından

Rabbim acı çektirmesin canım değer verene değer verilir... Annem 3 yaşmda öldü ananemle yaşadım onuda Şubat'ta kaybettim :'( birkez olsun aramadı diyemem 10 yaşımdayken zorla almıştı ananeme inatligina kaçırmıştı daha hiç konuşmadık annem öldü gitti gün bekliyormus gibi imam nikahı kıydı biriyle 

0 oy
tarafından
Rabbim annelerimizi babalarimiza uzun sağlıklı uzun ömür versin onlarsiz hayat düşünemiyorum 
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Bugun yakın arkadaşım babasını kaybetti kanserden cok acı cok zor gercekten 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin sizlere bağışlasın canım
0 oy
tarafından
3 hafta önce annemle helalleşmiştim kendini bilmiyordu yoğun bakımda , 2 hafta öncede kaybettim , çok zor.
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Az önce bendeydi annem ve babam. 1 haftadır görmüyordum o kadar özlemiştim ki onlar konuşurken öylece yüzlerine baktım sadece. Rabbim sana sabırlar babana şafi ismiyle şifa versin inşallah.. 
0 oy
(520 puan) tarafından
Allahim sifa versin yuruyerek evine donsun insallah anlattiklarinizi okudumda babaniza pihti atmis olabilirmi aniden oldu demissinizde bu aratirildimi esimin bacagina pihti atti gecen sene zor zamanlar gecirdik bizde akciger embolisine neden olmus olabilir tedavide edilebiliyor insallah iyilesir allahtan umit kesilmez
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bazen de oyle olmuyor be canım Allah sıfalar versın zor ama her baba da bır degıl 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Özge;( Allahım bi mucize yaşatsın inşaAllah. Çok üzüldüm , yüreğim sızladı okurken. Allahım güzel zamanlar nasip etsin inşaAllah. 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Özge;( Allahım bi mucize yaşatsın inşaAllah. Çok üzüldüm , yüreğim sızladı okurken. Allahım güzel zamanlar nasip etsin inşaAllah. 
0 oy
(5,278 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah:( hepimizin sonu aynıdır hepimiz tadacağız herşey rüya gibi bir varsın bir yoksun

İlgili sorular

+2 oy
12 cevap 515 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,375 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 396 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,191 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.