0 oy
1,153 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından

Kızlar balkonda oğlumun oyuncaklari vardi iceri alayim dedim bzim ev yolun  kenariydi teyzenin biri geciyomus kızim bakarmisin annen nerde dedi evinde teyze dedim hayirdir noldu teyzecim dedim kizim benim oglum var seni isteyecektm ben dedi teyzecm ben evliyim  iki oğlum var dedim yuzugumu gosterdim o zaman kiz kardesin yokmu senin cok guzelsin dedi var ama oda evlilik dusunmuyo dedim tmm kizim hayirli gunler dedi gitti iyiki esim yokmus evde şok oldum :)))))))))) 

22 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Hahaha valla sinirim bozuk ama güldürdün beni Allahım ya :))))) 
(299 puan) tarafından
:))) o zaman kiz kardesin yokmu pek güzellmissin diyo birde yaaaaa ne insanlar var kiz esim yokmus iyiki tovbe yarabbiim
(1,616 puan) tarafından
Elde ne varsa yani ya sen ya kız kardeşin iyi dememiş kuzenin yok mu peki die :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahahhahahhahahahhqhqq 

Benimde geldi başıma eşimi babam snıp eve istemeye geldiler ahahahhah 
(299 puan) tarafından
Seninki daha ilgincmis kiz niye anlatmadin bunu annaaâam :))))
tarafından
Kız neyini anlatayım tam bi rezillik eşim kendini çok kötü hissetti :(((
(299 puan) tarafından
Benimki olsa o kadini kovardi rezil ederdi iyiki evde yokmus diyorum cok kiskanctir esim  boyle olaylarda uzuldm esine canim de uzulme ben seni boyle seviyorm de ortalikta densiz cok cidden
tarafından
Kız baş sağlığına gelmişlerdi bizde yeni evliydik eşimin eski eşi evde sanıyormuş duymamışlar boşandığını ondan öyle snmışlr
Geldi geçti gitti takmaz bile çünkü kendine öz güveni tavan bi kocam var :))) onun o maviş gözleri yeter bana
+olarak eşim sinirlense nolcak kendi evinde değildi kayınvaldem gildeydik sinirlendi karım lan o benim dedi eve çık dedi arkasından çıktım güldük :))
(299 puan) tarafından
:D ahahaha Allahim ya rabbim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ahahah beni rahmetli kaynanama sormuştu biri kızın mı güzelmiş evlilik düşünüyo mu diye kaynanam da o benim gelinim demişti 
(299 puan) tarafından
:)))) ben evliyim diyince kiz kardesin yokmu diyo eger kz kardesm olsaydi rezil ederdi onu
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız fazla konuşmasaysın dolandırıcı olabilir kimselere güven kalmadı
(299 puan) tarafından
Yok ben annemi sorunca taniyo zannettm ay ondan
0 oy
tarafından

Ahahahahaha tovbe yarabbim pazardan domates alır gibi balkondan kiz alacak teyzeme bak ya:D

(299 puan) tarafından
Aynen yaa birde anami soruyo bende taniyo bizi biliyo saniyorum
tarafından
Safim benim ya :D kaçırırlar dikkat et
0 oy
tarafından

Hahaha

Bana esimin halasinin yaninda oyle olmustu kadin bidaha benle biye gelme yegenimle aramiz acilacak demisti:D

(299 puan) tarafından
:D kadini gorsen bi durusu var ellerinide önunde bağlamis
tarafından
Iyi oluyor ama he ruhum dans ediyor valla :))))
(299 puan) tarafından
:D tabi simarmiyo degil insan
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Haha sen konyadamisin yoksa :Dgecen yaz arkadasima tatile gitmistim kadinla kizi geldi bizi durdurdu kiz dioki biz abime kiz arioruz bekarmisiniz die bende hemen dedim evliyim yuzugumu gosterdim arkadasimda nisanliydi bende nisanliyim dedim burda bildiginiz evlilik caginda biri var mi dedi arkadasimin gicik oldugu bir kiz vardi apartmanda onu soyledim 3.katta diye baktik ki oraya gitmisler iceri falan girmisler gulme krizine girmistik ama :D

(299 puan) tarafından
O neymis oyle ya yoldada kizmi aranirmis :D
(5,913 puan) tarafından
Valla ya resmen yolda kiz ariolardi kapi kapi kiziniz var mi die geziniolardi şok oldum ilk defa boyle birseyle karsilastim
(299 puan) tarafından
Ay cok sacmaymis ben kırsehirliyim yozgatta gelinim
0 oy
tarafından
Olur öyle şeyler benide kaynanamdan istemişlerdi kizin pek güzelmiş görücü kabul etmezmisin diye "D hahahahah oda o benim gelinim hanım hanım dedi ") 
(299 puan) tarafından
Kendine gel haniiiiim :)))
tarafından
Hahaha ")) kadında suratını salladı gitti ")
0 oy
tarafından
Hahahhaha:)) teyze cikmis sokak sokak kiz mi ariyo ki
(299 puan) tarafından
Bu beni bi kac kez gormus boyle gecerken kiz
tarafından
Ay tövbeler olsun :)) gözüne kestirmiş demek ki seni:)
(299 puan) tarafından
:))) yaaa koca kariya bak
0 oy
tarafından
Hahaha bi kere benim başıma da geldi böyle bi olay kayınvalidenin evindeyken kız bakmaya gelmişler komşuya beni sormuşlardı wkdjskdj
(299 puan) tarafından
:)))) Allahim ne insanlar var ya
0 oy
(301 puan) tarafından
Ayy benim koca duysa utanmaz kavga eder .çok komik ☺ bu demek oluyor ki citirsin bacim sen
(299 puan) tarafından
:D valla benim herif rezil eder iiyiki yokmus evde
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benim eşimin halasıda komşusundan makas istemeye gitmşti o da demiş seni ogluma alym tabii elinde yüzük de yok sjsjsjd aklıma o geldi
0 oy
tarafından

Vallaha bizde parkta bi teyze görüp muhabbet etmiştik eşimle teyzede oğlum var bekar falan dedi eşime döndü kızkardeşin mi diye sordu:D

(299 puan) tarafından
:)))) ee napti esin peki
tarafından
Yok eşim dedi :))) klasik oğluna karı arayan teyzeler dedi:)
(299 puan) tarafından
Benim esim kiskanc asiri saydirirdi valla kadina eskiden daha kotuydu evden  cikarmazdi izinsiz bahceye insem kvga ederdi :))) simdi o kadar deil
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Geçen de pazarda biri annemle onumu kesti :)) evliyim kardesim var ona yonlendiriyim seni dedim :D

(299 puan) tarafından
Aman benim kardesimin sevdigi var deli gibi asik kadinla kavga ederdi valla :)))))))
(2,931 puan) tarafından
Bnmkininde var :))) kadinla baya konuştuk gel bi tanistiriyim dedim yok dedi :))))))
0 oy
tarafından
Kayinvalidemgilin cam calindi actim kizim seni gormeye geldik dedi niye dedim kiz ariyoruz dediler teyze dedim ben evliyim cocugum var dedim ozaman kardesin varmi dediler yok teyze dedim kapattim pencereyi allahim daha esime soylemedim bunu kayinvalideme dedim ama. :D
0 oy
(1,348 puan) tarafından

Benimde başıma geldi görümcemin düğününde kadın geldi halaydan çıkardı beni eşim ordaydı ama görmedi :D

(299 puan) tarafından
:))) aman dikkat boylelerine hic evlimisin bekarmisin soran yok ayol
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ahahhahah kiz o ne öyle pazardan elma mi alıyor;))))
(299 puan) tarafından
:))) sankiiii
(5,938 puan) tarafından
Bende düğüne gitmiştim geçen sene kadin annemi araştırmış:))) ah dedim kocaman çocuğum var ve hamileydim 4 aylik o zaman
0 oy
tarafından
Yuhhh hahaha o kadar mı zor durumda teyze yaa inanmıyorum yaa hahahahs
(299 puan) tarafından
:))) valla ne biliyim ben sen evliysen bacin yokmu demesinden belliki zor durumdalar
tarafından
Bende kuzenimin düğününde erkek tarafından bir kadın bana memlekeyi annemi falan sordu gün sonunda söz yüzüğünü gördü sen evli mısın dedi hayır dedim yüzük dedi sözlüyüm dedim niye bana sözlü olduğunu söylemiyorsun dedi hahaha sonda kuzenim geldi bu sefer ona soru sormaya başladı kuzenim ben evlilik düşünmüyorum dedi 3 sene önce falan
0 oy
(127 puan) tarafından

Ben hic erkeklerde oyle bi sey gormedm yaa :) ne degisik yaratiklariz biz :D

(127 puan) tarafından
Onun arkasindan konus , arkandan konusanla git kavga et.Adam akilli bi komsun olmasn birine bi sir ver git baskasindan duy. Ogluna kiz bak gelin begenme gelini cekistir. Kadin olmaktan biktim ya :D
(299 puan) tarafından
:))) kocaya trip at dırdir yap
(127 puan) tarafından
Aynen ya. Erkek olsam ise gider aksamda gelir kafayi vurur yatardim ne yemek derdi var ne klozet temizligi oh mis :))
(299 puan) tarafından
Onlara kalsa ne is yapiyosun aksama kadar paso yatiyosun diyo bigün evde durdu cok yoruluyosun diyo ama esimin iside zor hemm manavi var hem balikci dukkani adam cok yoruluyo canim kocam :)
(127 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canm ya. Ben cocuga bakiyorm ya uyuyamiyodm her uyanista uykumu alamadm dye soyleniyodm gitti akilli bileklik aldi kaliteli uyudugum saate bakcak. Gunluk uyudgm saat 4 saat.... 30 dakikasi derin uyku :)))) artik laf edemiyor bana ne yaptn otrdn dyemiyor yorgunum diyince :))
0 oy
(2,241 puan) tarafından

hahahah:) iyiymis benimde basima geliyo boyle ama en sacmasi annemlerin binasinda biri var beni istemislerdi bende istememistim gecen annemde kalmaya gittim yememis icmemis geldi ki kizin bosandiysa istemeye gelcez diye :O

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 608 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 469 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 475 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 311 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,193 puan) tarafından soruldu

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,882 kullanıcı

...