0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Artık cok yoruldum gece emmesinden gündüz kestim ama gece ne yaptıysam olmadı uyku düzeni sıfır yeni doğan bebek gibi gece 4 5 defa uyanıyor emmek için bıraksam sabaha kadar emer hiç bırakmaz sabah 5 buçukta kalktı gündüz uyumadı uyutamadım çok ağladı akşam 7 de yattı gece 4 4 buçuk gibi kalkar düzeni olsun akşam 9 10 gibi yatsın sabaha da 7 buçuk 8 gibi kalksın istiyorum ama yok ne yaptıysam olmadı lütfen yardım edin 

5 Cevaplar

0 oy
(15,766 puan) tarafından
30 aylık kesmen lazım bence alıştığı için kalkıyor. 
tarafından
3 hafta vermedim gece gündüz agladı agladı susmadı dayanamaz olmuştum artık gece uyumuyor gündüz durmuyordu sonra geri alıstı ama inan canımdan can gidiyor yetersiz oldugumu düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Oh

Dogdugunden beri hiç düzeni olmadı 19aylik biimde sürekli emmesi filan bunaltiyor artık 
tarafından
Kız aklı yetmeden bıraktırmak gerekmiş bu ilkti acemiliğime geldi Bi daha kısmet olursa inşallah 18 aylık oldugunda kesecem
(1,394 puan) tarafından
Bizimki de aşırı baginli 2yas biraktirayim diyorum şuan bile istemiyorum emain ama bilmiyorum
0 oy
(401 puan) tarafından
Tamamen kesmen lazım canım ilk 1 hafta çok zor oluyor sabaha kadar ağlamisti yavrum tabi bende onla birlikte ağladım çok zor geçiyor ama 1 haftayı atlatirsan alışmaya başlıyor 4 ay oldu biz bırakalı hala gelir memeyi sever öper 
tarafından
Kız 3 hafta vermedim 3 hafta agladı dayanamaz olmuştum verdim gündüz yok ama gece sürekli emiyor eşimi de rahatsız ediyor artık yataga sıgamıyoz
0 oy
(5 puan) tarafından
Merhaba benim bebeğimde sizin gibi memeye cok düşkün bir bebekti 25 aylıkken göğüs ucuma sabır taşı sürerek bıraktırdım. Kendiliğinden tiksindi ve hiç emmek istemedi. Önceden cok sık uyanırdı şimdi en azından gece uykusu bölünmüyor. İsterseniz memeden kesin
tarafından
Cok öneren oldu bugun çarşıya gidecem alim de bende denim belki bırakır
(5 puan) tarafından
İyi ki almışım diyeceksiniz emin olun. Birde sürekli bebeğinizle ilgili alakalı olun onun artık buyudugunu memeyi kucuk bebeklerin emdiğine dair telkinlerde bulunun konuşmak ve en önemlisi sarılmak çok iyi gelir bir de kafasını dagıtabilirsin parka götürmek gibi...
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Muhtemelen uykudan uyandığında geri dalmayı bilmiyor emme ile tekrar uykuya dalıyor.Annesi artık bu kadar seni yormuş söyle bir kez daha kendini iyi hissettiğin bir aralıkta yeni bir uykuya dalma şekli geliştirmeye karar verseniz ve harekete gecseniz 1 hafta 10 güne çözersiniz.Ama tüm kararlılığımızı o sürece başlasaniz.

Hatta eşiniz 1 hafta izin alsa ve gece uyandıktan sonra  eşiniz geri uyutsa 3 güne de halledersiniz.
tarafından
Zaten hergün işe gitmiyor eşim beton pomba oparatörü iş olursa akşamdan arıyorlar öyle gidiyor yani ne zaman işe gideceği belli olmuyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,080 cevap

34,987 kullanıcı

...