0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar emziren anneler kullanabiliyor diye biliyorum bu hapı kullanan var mı eşim prezervatif kullanmiyo şimdiye kadar geri çekiliyordu ama oda tam korumuyor biliyorum supriz çıkabilir diye korkuyorum hapj kullanan var mı etkisi nasil sağlık ocağına yazdırabilirmiyim yoksa reçetesiz mi alınıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından
Yasmin hapını öneririm ben hic icmedim ama arkadaşım iciyor her hafta gidip yazdırabilirsin devlet karşılıyor
(1,212 puan) tarafından
Yasmini emzirenler kullanamıyor sütü azaltma etkisi var. Cerazette kullandım. Bi sene hiç sorun olmadı. Diğer sene hep lekelenme yaptı bana. Reçetesiz alınıyor. 250 TL gibi bi meblası var
(38 puan) tarafından
Arkadaşım kullanıyo hic bir azalma olmadı sütünde ama belki kişiden kişiye değişebilir onu bilemedim
(19 puan) tarafından
Yasemin için mi yoksa cezarette mi azalma yaptı
(38 puan) tarafından
Yasmin azaltma yapıyomuş ama benim arkadaşım kullanıyo ve hiç azalma olmadı
(1,212 puan) tarafından
Banada doktorum söyledi. Zaten kesmeye uğraştığım için sorun olmayacağını dedi . Bend ekullandım, eksiklik hissetmedim ama sonuçta bunu söyleyen de bi prof du.
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Emzirenler kullanabilir devlet karşılamıyor ücretli alıyorsun ben biraz kullandım ama kist yaptı bnde sonra bırakmak zorunda kaldım 
0 oy
tarafından
6 ay sonra demişti doktor bana ondan sonra alinabiliyomusiz
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Evet ben içiyorum

Her gün akşam yatmadan önce içerim

Yan etkisini görmedim

Ama her gün içilmesi lazım

Doğum yapalı 3 ay doldu 

Artık ben spiral takarım

Sanada tavsiye ederim

Tabiki hiç bir yöntem tam korumaz ama en azından rahatız 
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Her bünye bir değil tabi ama bende yan etki yaptı. Doktora danışmadan alma derim ben. Reçetesiz alınabilir devlet karşılamıyor yine de kadın doğuma görünmeden almaaa
0 oy
(695 puan) tarafından
Reçetesiz eczaneden alabilirsin ben kullandım ama sürekli kanama oluyordu pekte memnun kalmadım ama mecburen tekrar başlayacak gibi bakalım tabi herkeste aynı etki olmaz sonuçta her vücut farklidir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 46 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
26 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glhnmhmmd (483 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...