0 oy
145 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,226 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar

Çamaşır kurutma almayı düşünüyorum araştırıyorum

Büyük ihtimal Arçelik olacak malum Bosch pahalı 

Neye dikkat etmeliyim özellik olarak

Bir de herşeyi atıyoruz değil mi battaniye kazak nevresim gibi şeyler yastık falan 

Bir de çekme bolarma yıpranma oluyor mu 

Kurutma alınca tekrardan balkona asmak istemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,670 puan) tarafından
Ben kurutma Makinesi Hoover kullanıyorum çok memnunum bazısında ufak bi cekme yapıyor ama kumaştan kaynaklı bişey bu. Ben alırken yok işte gerek yok olmasa da olur falan deniyordu ama iyi ki dinlemeyip almışım. Kurutmadan çıkıyor katlayıp yerleştiriyorum oh mis. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.
(889 puan) tarafından
Ben de hoover kullaniyorum çok memnunum fiyatı da uygun bu markayı da dusunebilirsiniz
(1,670 puan) tarafından
Halamda Hoover kullanıyor o da memnun. Bende halamdan duyarak almistim
(2,226 puan) tarafından
O zaman herşeyi atıyorsunuz değil mi o zaman almak mantıklı
(1,670 puan) tarafından
Herşeyi atıyorum ama hepsini bir yıkamiyorum mesela kot pantolonları tişörtle falan atmıyorum kotları ayrı kurutuyorum
(1,174 puan) tarafından
Bende Hoover kullanıyorum wifi kurutma ve yıkama olarak tek makine aldım çok memnunum gözümüz gibi bakıyoruz şuan fiyatlar malum çok ucuza almıştım ama şuan uçmuş yine bozulsa paramı biriktirip yine aynısını alırım bu arada ben tembel gelin modunda bir insan olduğum için ki temizlik vs ev işi anlamam çok benim hayatımı kurtardı başka makine olsa elli kere renkler birbirine karışmış çamaşırlar çekmiş olurdu ben herşeyi karışık atıyorum 3 sene oldu halen hiçbir sıkıntı cikmadk
-Reklam-
0 oy
(4,157 puan) tarafından

image

O bodrum kattan cikip 10 numaraya tasinmak kadar hayat kurtarici:)))

image

(4,157 puan) tarafından
Ceplerde unutulmus selpaklae siyah camasirlarin icine etmis. Hayir banyo yaparken cikardiklari seylerin de cevine bakma sorumlulugunu ustlenmiyim yani bi zahmet. Hadi cikarilan kot mot ust bas kntrl ediyorum da.nyse kurutma mak ayiklamis temizlenis siyahlari.
(2,226 puan) tarafından
Kurtarıcı o zaman
0 oy
(119,248 puan) tarafından
valla al premium hayata gecis yap 4 yil olcak kullaniyom cok cok iyi icad eden yasiyosa omru uzun ölduyse mekani cemmet olsun
(2,226 puan) tarafından
:D galiba almaya karar veriyorum
(119,248 puan) tarafından
hemen al imkan varsa sakin bekleme
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Evin tozunu azaltıyor, alerjik bunyeliyseniz öksürük hapşırık bunlara neden olan deterjan ve rutubeti engelliyor. Yumuşatıcı kullanmadan yumuşacık yapıyor çamaşırları, eğer doğru program kullanıp içinde bırakmazsam çamaşırları utuye çoğu kıyafetten gerek kalmıyor. Bariz bir çekme yaomadi bende ama bazı yeni aldığım kıyafetleri atmıyorum ben. Kurutma candır hele çocuklu ev için. Benimki arcelik 8 kg
(2,226 puan) tarafından
Arçelik hangi model peki
(2,934 puan) tarafından
3873 kt
0 oy
(574 puan) tarafından
Gecen hafta aldım trendyoldan grundik marka cokta memnunum 8 kiloluk aldık ısı pompalı olandan 
(2,226 puan) tarafından
Isı pompalı ne oluyor canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
+1 oy
17 cevap 215 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy