0 oy
1,011 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından

image

kızlar eşimle birlikte kızımı sağlık ocağına götürdük kızım Hemen hemen 10 aylık 4 Nisan doğumlu oturamıyor emekleme pozisyonu alıyor Lakin emekli yemiyor doktor bunları yazmış eşim eczanede fotoğrafını çekip attı alalım mı acaba faydaları nelerdir işe yarar mı

6 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
9 aylık bebeklere kan ilacı veriliyor biri çinko  ZATEN  diğeri ise devit 3  zararı  ne  olabilir ki doktir  alınmasını uygun gördüyse  vardır birşey 
-Reklam-
0 oy
(3,529 puan) tarafından
10 aylık nasıl oluyor kız ben 8 martta doğurdum 9 buçuk olmak üzere senin nasıl 10 oluyor :/  emekleme olayına gelince benim kızımda emeklemiyor sürünüyor elinden geldikçe oturt kızını 8 buçuk aylık senin kız desteksiz oturuyor olması lazım canım 
(319 puan) tarafından
Oturmuyor malesef o amaçlı verildi
(3,529 puan) tarafından
Kalça ultrasonu vs çektirdiniz mi canım
(319 puan) tarafından
Evet canim sık değil hamur gibi biraz sikilaşsa oturur ama
0 oy
tarafından
İki defa duydum canım ama bazı çocuk emeklemez yani zorla ilaçla olmaz bu cok saçma geldi bana hormonları ile oynamayın yani başka bir sorunu mu var acaba bunlar ne amaçlı 
(319 puan) tarafından
Sürekli sırt üstü artık günahım geliyor evet oturturuyorum elimden gelenin fazlasını yapıyorum yok olmuyor otursa emek lerse hem kendi rahat edecek hemde ben bu damlaları n ne gi zararları olxakki
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bunlar vitamin ve mineral bence verebilirsin geçmiş olsun
0 oy
(588 puan) tarafından
Ben d vitamini kullandim ama bide bunlarin hepsi bir olan ilac var simdi onu aldim tetrazing mi neydi
(319 puan) tarafından
Işe yariyormu etkisini hemen veriyormu
(588 puan) tarafından
Emeklemeyle oturmayla alakasi olduğunu düşünmüyorum ben ilk defa duydum ben 2 ilac yerine 1 ilac icer diye dedim canım benim oğlum 1 hafta sonra 7 aylık olcak oturuyo geri geri emekliyo ileri doğru surukleniyo her bebek bir degil
0 oy
(8,267 puan) tarafından
Pedıa d bende kullanıyorum d vıtamını dıgerı de zaten cınko kullan canım kemıklerıne faydalı

İlgili bir soru bulunamadı

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...