0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından

Kızlar birkaç gündür başta sadece mide bulantım vardı normalde asla araba dokunmazdi bana 2 saatlik yol da perişan oldum mide bulantısından üstünden birkaç gün geçti şimdi de baş dönmesi yaşıyorum aşırı derecede ayaktayken hele ki namaz kılarken bianda başımı eğip kaldıramıyorum çok sersemlesiyorum gözlerimi kapatıyorum baş ağrım vurduğu gibi mideme vuruyor aşırı derece de saç dökülmesi yaşıyorum doğumdan sonra bile bu kadar saçım dökülmedi ilk defa böyle bişey yaşıyorum acile gittim nörolojiye yönlendirdi direk daha gitmedim bı kan vereyim dedim değerlerime bakar mısınız 3 tüp kan alındi benden hepsi hemogram mi oluyor başka bişey gözükmüyor çünkü yarın öğleden sonra çıkacakmış normal gözüküyor suanki Sanki sebebi ne olabilir 

image

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beta değerinize baktirdiniz mi ??? Kanda şuan herşey normal gözüküyor 
(15 puan) tarafından
3 tüp kan alındi bişey denmedi her üçü ayrı olması gerekmiyor muydu hepsi hemogram için miydi sadece bende sadece hemogram var ben 3 sonuç bekliyordum gebelik aklıma gelmedi istemedigim için sanırım bilmiyorum bide korunduğum için öyle bişey düşünmedim
tarafından
Hemogram tam kan sayımı oluyor işte canım hepsi hemogram içindir sonuçlarında hiç birşey yok belki gebelik veya stres olabilir  . Stres varsa vertigoda olabilir . Kristallerin oynamış olabilir seçenek bunlar şimdilik kanda birşey çıkmadığı için
(15 puan) tarafından
Yaa Allah korusun inşallah yoktur öyle birşey karşı taraf korunsa bile öyle bir ihtimal var mı gebelik gibi çok özür dileyerek soruyorum
tarafından
Evet var benim arkadaşım prezervatif ile korunurken hamile kalmış . Fark etmemişler prezervatif patlak çıkmış
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kulakla ilgili bir sıkıntı ola bilir bence gidip göster yada tansiyonuna bak başın dönünce 
(15 puan) tarafından
Dün hastanede basım dönmüyordu ölçtük 9/10 çıktı Vertigodan şüpheleniyorum inşallah değildir
(2,701 puan) tarafından
Kulak kristalleri de olur onun içinde baktır eğer bişey çıkmazsa inşallah canım
(15 puan) tarafından
Hangi bölüme gitmem gerek bunun için ben dahiliye ve nörolojiye Randevu aldım
(2,701 puan) tarafından
Kbb ye gitmen gerekiyor
0 oy
(1,759 puan) tarafından
Saydıklarınin hepsi bende de var aşırı basım dönüyor saç dökülmem var hamilelik olduğunu düşünmüyorum muhtemelen vitamin eksikliği var diye düşünüyorum.
(1,759 puan) tarafından
Tahlil sonucunda hepsini girerler henüz diğer tahlilleri incelememişler.
(15 puan) tarafından
Üstteki arkadaş hemogram hepsini kapsıyor dedi başka tahlil yok sanırım
(1,759 puan) tarafından
Olabilir kanı ne zaman saat kac gibi verdin?
(15 puan) tarafından
Çok oldu sabah vermiştim
(1,759 puan) tarafından
Sonuç için gittin mi ne dedi doktor?
0 oy
(1,959 puan) tarafından
Ani bi hareket yaptın mi kafanı birden sağa sola döndürmek yataktan hızlı kalkmak gibi. Kulak kristallerin oynamış olabilir 
(15 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ama yok sanırım kav gündür artıyor Sanki
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Aynısını yaşadım ara arada yaşıyorum kan değerlerin nöroloji herşey normal çıkıcak uzun uzadıya yaşarsın belki bu durumu tamamen psikolojik bende diyordum hayır psikolojik değilki gerçekten sanki deprem oluyordu özellikle gözlerinde problem oluyor değil mi sana diyeceğim şey d vitamini alman stres yapma hatta düşünme düşünme dedikçe düşünüceksin diyorum ya psikolojik bir süre sonra gidiyor ama uzun sürüyor ben çok gittim hastaneye ama birşey çıkmadı birde evde çok kalma bol oksijen erken yatıp erken kalkmaya özen göster şekerini ölçtür bunların çoğu uyku sorunundan dolayı kaynaklanıyor şeker tansiyonda yoksa heryere de görün kbbye de git saçında dökülüyormuş yine ihmal etme ama bence beniö düşündüğüm gibi hiçbirinde birşey yoksa takmamays ve dediklermi yapmaya çalış canım. 
(1,037 puan) tarafından
Canım uykusuzluk çocuğun seni zorluyorsa o durum stres sinir birde kardiyolojiye mutlaka görün bana doğum zamanı o kadar bastırmaktan sol kapakçığımda çökme var dedi doktor baş dönmesinden sonra şimdide kalp çarpıntısı yaşıyorum tansiyonda olabiliyor bu durum bana holter takıp bakıcaklar ona göre ilaç vericekler canım sende görün mutlaka
(1,037 puan) tarafından
He birde vitaminsizliktende oluyor d vitamini mutlaka tüket sabah erken kahvaltı yap benim postuma bak aynı şikayetlerimiz var geçmişte attığım postlar sonuç bu benim hala dökülüyor ama d vitamini ve kullandığım birkaç üründen dolayı durdu ve çok sık saçımı taramıyorum şuan
(15 puan) tarafından
Bugün sonuçlarım çıktı aşırı derece B12 eksikliği ve demir eksikliği dedi doktor iğne vardı 4 aylık tedaviye başlayacaz dedi yarın gidip ilk iğnemi vuracam
(1,037 puan) tarafından
Olur canım kansızlık herşeyi yapar sen kullan çay kahve tüketme onun yerine kış çayı al pişman olmazsın herşeyini düzene bindir bak nasıl düzeliyor
(15 puan) tarafından
Canım tam bir caykoligim o olmasa olmaz benim için 2/3 demlik yaparım küçük çaydanda gün içi
0 oy
(789 puan) tarafından
Kuzum sen iyi etmişsin gitmekle depremi yaşadın mı ben depremden sonra düzelemedim baş dönmem depremden bu yana arttı bazen bi baş ağrısı tutar 1 hafta 10 gün çektiğimi bilirim o sırda midem de bulanır ama bende seneler önce migren vardı doktor öyle demişti ben ona yoruyorum 2 yaşını dolduran bi kızım var doğumdan bu yana benimde halen saç dökülmem bitmedi bayağı bi seyrekleşti
(4,200 puan) tarafından
Cnm ben depremi marasta yaşadım cok şiddetlidir.. Benmde basım eskiden agrirdi ama şimdi dayanılmaz derecede agrıyor migren gibi midem çok bulanıyor.. Sac dökülmem cok fazla.. Neden oluyor acaba
(789 puan) tarafından
Valla canım bu saç dökülmesine bende anlam veremedim kendime neler denedim vertigo olunca baş dönmesi ve bulantı olurmuş istersen bi KBB ye görün
(4,200 puan) tarafından
Baş dönmesi tansiyonum düşünce oluyor. Normalde yok çanm.. Sadece basım cok agrıyo
(789 puan) tarafından
Cnm kan şekerin de düşebilir
(4,200 puan) tarafından
Ya dıyet yapıyorum benm tansiyon hep yerlerde zaten sekerlı fln yemeyince hepten halım olmuyor basm agrıyor.. Sagol cnm
0 oy
(409 puan) tarafından
Annemde vertigo var ve dönem dönem baş dönmeleri şiddetli oluyor sanki mevsimi var gibi. Yıllar önce bende de mide bulantısı ve şiddetli baş dönmesi olmuştu. Soğuk algınlığım da çok şiddetliydi. Acil doktoru hemen vertigo dedi verdi ilacı. Daha sonra nörolojiye de gittim geçmeyince kontrol sonucu verrigo değil dedi. Emar günü verdiler 2 ay sonraya. 2 ay beklenir mi ne var acaba diye. Mecbur gittik özel e. Orda da nöroloji ve KBB baktı. Kulak temizliği yaptı ve soğuk algınlığına bağlı dediler emardan sonra. İyileşince baş dönmesi de gitti ama günlerce yataklara yatırmıştı hiç öyle hasta olmamıştım. Yani alanı olan bir doktora görünün, kulak kristallerinizin yerinden oynayıp oynamadığını kontrol eder
0 oy
(48,709 puan) tarafından
Vertigo dur doktora git
(15 puan) tarafından
Geçici bişey mi peki
(48,709 puan) tarafından
esim surekli ilac kullaniyor benim baslangici dedi arada anlıyorum donecek dönüyor ilac içiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,743 soru

11,399,640 cevap

34,927 kullanıcı

...