0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (1,474 puan) tarafından
Günaydın kızlar sabah kalkınca temizliğinizi hangi sırayla yapıyorsunuz ben sürekli malzemelerle bakisip ask yasamaktan ama elime almamaktan öteye gidemiyorum böylede bir mesafeli ask yasiyoruz keşke herkesin evinde bir kadir ezildi olsada yapsa :)

12 Cevaplar

+1 oy
(4,355 puan) tarafından
Kızımı okula bıraktım oglumla yuruyus yapıyoruz marketin açılmasını bekliyorum. Sonra eve gidip kahvaltı bı guzel temizlik yapmam lazm
(4,355 puan) tarafından
Bozuldu zaten cnm cok guzel kılo veriyordum diyetisyene gidiyordum listemi bile dolaba asmis, malzememi almıstım.. Gecesinde deprem oldu çıktım evden daha girmek nasıp olmadı esyam herseyı kırıldı döküldü. Sonrada esım taşıdı ben yeni aldığımız evime geldim.
Aylarca orda burda kaldım cocuklarla dıyet yalan oldu..verdigimin birazını tkrr aldım. Dogumlardan kaldı zaten al ver al ver bıktım hala kiloluyum
(4,355 puan) tarafından
Allah razı olsun seninle konuşmak iyi geldi, tesekkur ederim Canım ❤️❤️
(1,474 puan) tarafından
Deprem hepimizi alt üst etti halen korkusunu yaşıyorum destek almama ragmen hayat devam ediyor güzelleştirmek zorundayız kafana takma zayıflasan zayıf kiloyuysab kilolu bu laflar kendimizi beğenmeme hallerimiz bitmez kadın fıtratı iste aynaya bak sen her halinle guzelsin bunu unutma bir gün tekrar o gücü bulup eminimki başlıcaksin
(4,355 puan) tarafından
Insaallah cnm bana da dua et.. Cok sukur ıyıyız sağ salim cıktık ya başka ne isterim... Evet kilomu takıyorum asırı değil ama ben rahatsızım. Bunu tetikleyen başka sorunlar aslında :(( bugunlerde yakınlardan vefat ve intihar haberleride beni sarstı.. Allah hepimizin yardımcısı olsun, Amin
(1,474 puan) tarafından
Hepimizin son durumu bu heralde dualarim seninle şuan sadece yaşadıkların kafana takılıyor ve sen bunu dağıtmak için kendine sarmaya başlıyorsun ne desek de seni anlıyorum bunlar hemen geçecek durumlar değil Allah hepimizin yardimcisi olsun
-Reklam-
+1 oy
(4,618 puan) tarafından
Her eve lazım da oda çok fazlaa ya bugün hiç birşey yapasim yok hava kasvetli enerjimi alıyor 
(1,474 puan) tarafından
Peki bunu ailesi anlayamıyormu sonuçta bir çocuk olacak ve bence herkesin herşeyi bırakıp onun üstüne düşüp ihtiyaçları alınması lazım eskilerin bir sözü vardır bizden geçti diye bırak ailesini sizden bile geçti artık bir cocuk var herkes elini taşın altına koyup hayatı kolaylastirmali
(4,618 puan) tarafından
Allah'a şükür öyle eksiği yok alınacak bebeğin canim da doğumdan sonra illa cikiyo onların umrunda olmazki ilk bebeğim de ele gidiyo gibi geldilrr
(1,474 puan) tarafından
Koy mesafeyi geç boşver ya esinide kendi haline bırak ne kadar konunun üstüne düşersen inatlasiyorlar niye çünkü erkek :)
(4,618 puan) tarafından
Böyle yaparsa çekip giderim ben hatta yurt dışına çıkmayi düşündüm ama kızım var okula giden o yüzden duruyorum ben çekecek biri değilim
(1,474 puan) tarafından
Canım sinirlerin çok gerilmiş hızlı karar alma iyi düşün taşın kendinide çok doldurma işin içinden çıkamazsın yoksa
0 oy
(7,335 puan) tarafından
Şimdi bir hızla etrafı toplayıp yatakları düzeltip dişçiye gidicem zaman olursa bı süpürürüm yoksa dün yaptım sil supur işini 
(1,474 puan) tarafından
Geçmiş olsun evet temiz bir insan :) keşke bende sadece supursem 2 kişi için detay temizlik bitmiyorduuu
0 oy
(1,218 puan) tarafından
6 da uyandik toz aldim aynalari sildim tuvalet banyoyu bitirdim camasir attim makinaya bulasik makinasini bosalttim carsaflari cirptim simdi özel egitime goturcem oglumu kisaca geldigimde sil süpür ve yemek isim kaldi temizlige hazirladim yani evi :) her gün şaşmayan temizlik düzeni bu sekilde bizim huzli hizli turk kahvemi iciyorum ayakta dolana dolana oglumu giydiriyorum bir yandan 
(1,474 puan) tarafından
Allah'ım şu hayat ve enerjiden banada nasip et :) pratik düzenli insan bir başka güzel
(1,218 puan) tarafından
Benimki biraz mecburiyet kuzum ya çocuğu özel olunca insanın herşeyi saati saatine haldır haldır yapmak zorunda kalıyor,bak mesela kiyafetini begenmedi 30 dakika var derse başka takım ütületiyor takintisi ütülerken görmesse tekrar ütületir gözüyle görür öyle giyer aha bide toza alerjisi var toz savar gibi tüm gün elimde süpürge bez:)
(1,474 puan) tarafından
Sen bir meleğe sahipsin bir düzen kurmak zorundasın ama keske hepimiz bunu yapabilsek özel bir Annesin bunu unutma Allah sana daha çok güç versin
0 oy
(753 puan) tarafından

Daha uyku uyuyamadim ben bugün kızım diş çıkarıyor sabaha kadar diş kaşıdık hala uyumadı nasıl direniyor anlam veremiyorum bugün ben kolumu bile kaldıracak enerjiye sahip değilim :D

(1,474 puan) tarafından
Bugünde senin tatilin olsun doya doya yat minikte bir an önce bu durumları aşar rahatlarsiniz inşallah uyusa iyi olur yoksa bugünde senin için yakicaz galiba :)
0 oy
tarafından
Ben asla hazır değiliö sksjjsjs çunku akşamın 8ınde halılar geldı o saate kadar 2 kere sıldım bırde o saatten sonra evı sıldıö serdıö hıc bı iş yapamam bugun
(1,474 puan) tarafından
Kız yeter daha napican komple binayı mi yikican yap kahveni aç tvyi amannn :)))
tarafından
Gezmeye gittik kızımla alışverıs yaptım
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Eşim 10dan önce uyanmıyor o yüzden işler geçe kaliyor. Anca yemek yapiyorum sabahtan. Ütü temizlik katlanacak çamaşır banyo var bekliyor. 
(1,474 puan) tarafından
senin yolun Uzun benden sana uzun ince bir yoldayım şarkısı geliyor inşallah hızlı hızlı biter :)
(2,114 puan) tarafından
Aman bitmese de olur :D artik takmamaya çalişiyorum bugün olmaz yarın olur napalım
(1,474 puan) tarafından
Bırakın evlerimize köle olmayı Onlar bize köle olsun arkadaş evleniyorsun bırak evlenmeyi ergenliğe gir zaten tam zamanlı robot olarak ise başlıyorsun altın bilezik dedileri iş kolu bu galiba :)
(2,114 puan) tarafından
Valla ben takıntılı bir insandan rahatlık seviyesine ulaşmaya çalişiyorum. O yüzden ne kadar çok salarsam benim icin büyük bir adım
(1,474 puan) tarafından
Ay cidden zor inşallah biraz olsun üstünde atarsın emin ol insan özgür hissediyor kendini
0 oy
(380 puan) tarafından

Ne güzel yapabiliyorsunuz maşallah. Ben bu essek sipasiyla hoc bişey yapamıyorum ya. Evim berbat halde ama temizlememe bile izin yok:))) 

Daha küçük bide çok uykum var bayılmak üzereyim keşke bana da biri temizliğe ay yani çaya gelse :D

(1,474 puan) tarafından
Neyse hadi inandık bir çaya yardım ederiz belki iknaa et bizi :))
0 oy
(348 puan) tarafından
İki büyük okula gitti geri yatağa girdik kucukle kızım uyuyor o uyanır uyanmaz bende kalkarım çayı koyarım bütün evi toplar vcleri yıkarım çay demini alana kadar evi süpürüp silerim sonra kahvaltı yaparım 
(348 puan) tarafından
Ya Allah ya bismillah de başla sende evi topla bı güz
Ek benim iş yarım saat sürüyor bugun bide mutfak perdelerini atcm makineye her gün bı odanın perdesini de bu şekilde yikiyom takiyom akşamdan topla yat cnm cumartesi dipli gidicm bende
(348 puan) tarafından
Ve benim dört tane çocuk var
(1,474 puan) tarafından
Kız yapayimda herseyi tarif ettin o enerji nerden gelecek onu soylemedin :))
(1,474 puan) tarafından
Maşallah vallaha ya bende bir tane var oda kedi :)
(348 puan) tarafından
Onu bende bilmiyom cnm geliyo istee uykusuz uykusuz yapıyom
0 oy
tarafından
Ahahaa her işim hitti bir çamaşır serme yemek yapma kaldı 

Sabah kalktım 

bebeğimin kahvaltısını  hazır ettim 

Yedirdim 

Kendimize hazırladım yedik 

Topladım 

Eşimi ise gönderdim 

evi süpürdüm sildim 

Banyo tuvalet deterjanlar derin temizlik yaptım banyo tuvalete

Mutfakta aynı şekilde çocuğumq ara öğün yedirdim kendim yedim 

Uyuyacagiz şimdi kalkınca yemek yeriz 

Parka çıkarız gelince akşam yemeğini hazır ederim namazlarımi kılarım kuran okurum bebeğime yemek yediririm onu oynatirim.uyuturum gün gitti bitti 
(1,474 puan) tarafından
Enerjine maşallah vallaha helal olsun :)
tarafından
Saolaisn canım coo yorulmusum
0 oy
(3,611 puan) tarafından
Ben sabah yapamyi sevmiyorum oglen basliyorum hep :)
(1,474 puan) tarafından
Bu biraz ben gibi :)
0 oy
tarafından
Ayy keşke nerdeee sjshsh
(1,474 puan) tarafından
Demi her eve lazim :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 362 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 290 göst.
18 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 183 göst.
9 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Zelal...Swdn... (11,216 puan) tarafından soruldu

384,850 soru

11,511,556 cevap

35,173 kullanıcı

...