0 oy
270 göst.
Moda kategorisinde (10,128 puan) tarafından

image

image

Evimiz yeni yapiliyor. Ben gri begenmistim su siyahlarin yerine ama cogunluk bunu istemis diye bunu yapmislar. Siyahlarda tam dusakabin icine geliyor. Su lekesi falan cok gosterir dedim ama degilmi varmi kullanan

10 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Banyo tam olarak değil bir kısmı koridor ve mutfağım aynı bu şekilde siyah. Hiç sevmiyorum. Tozu kiri bı su damlasini bile hemen gösteriyor. Nekadar silsem tozlu gibi duruyor. Senin de kireçli gibi durur muhtemelen. Keşke seni dinleselermis. Gri çok güzel olurdu
(10,128 puan) tarafından
Ya bina 24 daire ve ben 32 yasindayim yani ne kadar tecrubem var. Koca koca kadinlar ev sahipleri dedigim hicbisey dinlenmedi inanki. Mutfaga balkon dediler cop koycaklarmis. Inanki kic kadar. Kombi sigiyo sadece. Dedimki yapmasin onu mutfaga katsin genislesin yok. Simdi yapildi herkes diyoki kiricaz duvari mutfaga alicaz. Deli oldum ya bi daha masraf. Bastan bosa masraf. Hrm adam fazladan dolap koymak zorunda kalcakti. Balkonlari kapatalim dediler herkesinki ayni olmak zorunda. Cam.balkon yapalim dediler. Dedim delimisiniz ya tamam guzel duruyo ama balkonu kiricaz diyosunuz cam balkondan hava girer ne kadar soguk olur dinlemediler sonra geri aradi yonetici ya dpgru diyomussun sen dedi adam banada demiste ben anlamamisim. Deli oluyorum ya. Surgulu pimapene karar vermisler. Oda soguk oluyo diyorum yok normal istemiyolarmis. Napiyosaniz yapin dedim.
(1,250 puan) tarafından
Onlar gösterişe önem vermişler sen kullanisa önem veriyorsun. Mantıklı olan seninki aslında. Kolay kolay yapilmiyor böyle şeyler. Neyse sıkma canını. Boşver.gule güle otur evinde Allah içini huzurla doldursun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Birebir aynı banyomuz :D aksine pek belli olmuyor su lekeleri 

(10,128 puan) tarafından
Hadi ya. Gecen bi magazada gorduk yerleri boyleydi. Sordumda cpcuk dediki abla cpk kotu bi tas. Cok toz oluyo su lekesi ve cok ciziliyo dedi. Ondan sordum
tarafından
Bence markadan markaya değişiyordur kalite meselesi olabilir
0 oy
(4,271 puan) tarafından
Siyah taş harici aynı fayans benimkide banyoda holde mutfak dolap arası hep. Bundan . Bizim sular cok kireçli siyahtan hemn belli ediyor mutfak tezgahı siyah ama soluk duruyor buasikligim siyah hep kireç oluyor beyaz beyaz 
0 oy
tarafından
Eee artık olan olmuş :) güle güle kullan 
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Siyah pişmanlıktır. Mutfağımda siyah fayanslar var ne kadar temizlesem de temizlenmiş durmuyor . Tezgahta siyah hep su lekesi bıktım valla
0 oy
(10,585 puan) tarafından
Siyah pişmanlık resmen benim banyo da öyle bıktım 
0 oy
(48,888 puan) tarafından
şuan şık duruyor da dedigin gibi yikandikca ne olur bilemem
0 oy
tarafından
Su lekesi toz aşırı belli eder yaa 
0 oy
(15,414 puan) tarafından
Evet siyah renkte su lekesi kireç lekesi çok belki oluyor. O derz dolgular da akıp duruyo benim evimde öyle oluyo en azından. Memnun değilim. 
0 oy
tarafından
Benimkinde Gold şeritler var bir kısmı kahve Krem köyü olan kısım suyun kirecliyse çok kötü sürekli iz kalıyor 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 190 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 54 zeliha (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 327 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 500 göst.
25 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu

382,429 soru

11,449,497 cevap

35,024 kullanıcı

...