0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (1,181 puan) tarafından
 Şu  bir  kaç gündür  huysuz   hep ağlama  çabuk herseyden sıkılıyor  yatmak istemiyor bezini çöpe atmak için yere bırakıyorum koyduğum  gibi  ağlıyor  oturmak  istiyor  anakucaginda da artık durmuyor ağlıyor 

5 Cevaplar

+1 oy
(5,089 puan) tarafından
Atak dönemi olabilir
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim bebekte daha 9 gün var 3 e girecek ve aynısını yapıyor. Neden acaba ?

Az önce krize girdi birden kucakta bile durmadı Nebe süresi açtım baktım durmuş bakiyor gözlerime ve hafif doldu gözleri alt dudağını buzmus 5 dakkaya yakın öyle bakıyordu bana sanki derdi varmista anlatmaya çalıştı gibi yemin ederim çok şaşırdım bian. Sonra süre bitti ve başladı yine ağlamaya şuan sallıyorum her zamanki gibi uyusunda bende bı kahvaltı yapım. Ve derler 4 ten sonra düzeliyormuş neden seninki düzelmedi acaba seni tanıyor diye mi  ve istiyor sürekli onu la ilgileen
(1,181 puan) tarafından
Benimki ilk iki ay kadar huysuzdu  gaz problemi  sonra durulduydu  şimdi bu sefer baksa  birsey başladı anlamadım bnde  oy kuzum kıyamam bazen bizimkinde hiç birsey fayda etmiyor
(306 puan) tarafından
Yavaş yavaş geçiyor ama dimi ?
Soruya evet de hayira hiç hazır değilim :))))
(1,181 puan) tarafından
Valla üç aylıkken duyulmuştur ama şimdi keşfetmeye başladığı için gezmek istiyor oturmak istiyor  huysuzluk  yapıyor gün içinde uyku yok denecek kadar az değil azıcık   herseyden çabuk sıkılıyor  tabi her bebek bir değil  ilk  çocuğum böyle değil di sakindi
(306 puan) tarafından
İnşaallah düzelir ya. Sıkma canını hem seni de tanıyor yanında durur o. Demekki bı sorunu var herhalde diş atak hava soğuk belki üşüyor...
(1,181 puan) tarafından
Bilmiyorum  ki inşallah
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Belli ki atak haftası. Biraz sabırla atlatırsın. Bu huysuzluğu bitince de yeni bişi öğrenmiş olacak bak gör :) 
(1,181 puan) tarafından
Hayırlısı  artık  canım  bunlarda geçecek  inşallah  ama baya zorluyor
(11,086 puan) tarafından
Annelik kolay değil
(1,181 puan) tarafından
Gerçekten de öyle
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bizde tam 4 aylık oldk dediğin gibi durmuyor uyumuyor ağlıyor sürekli kucak istiyor çok bitkin bir haldeyim 
(1,181 puan) tarafından
Elbet buda geçer diyelim teselli edelim kendimizi
0 oy
(983 puan) tarafından
bizimkilerde ayni maalesef.cok buyuyolar bu ay.algilari aciliyo vucut hareketleniyo zor bi donem.bundan sonrada 8.ay zor
(1,181 puan) tarafından
Ayn bakalım o zmn bizi neler bekliyor  olacak

İlgili bir soru bulunamadı

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...