0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Tecrübeli anneler 21 aylık oğluma tuvalet egitimine yavaştan baslamak istiyorum en azindan kakasi için nerden baslamaliyim tavsiyeniz nedir klozete cocuk oturağı almayı düşünüyorum yoksa lazimlikla mi baslamaliyim

5 Cevaplar

+1 oy
(604 puan) tarafından
21 ay küçük deilmi canm benimki oğlan tam 36 aylık yeni öğrendi valla ondan önce iki kere denedim 2 yaşında bidebiki buçuk yaşında asla öğrenmek istemedi şimdi tam üç yaş ucgunde igrendi herşeyin  bence tam üç yaş çok ideal küçük olunca anlamıyorlar çok yıpranıyor iki tarafta Bebek anne
-Reklam-
0 oy
(574 puan) tarafından
21 ay küçük bence var mi bı hevesi belirtisi 
(256 puan) tarafından
Bezini çıkardığım zaman koşarak banyoya gidiyor paspasa çişini yapıyor kakasını yaparken lavaboya gidip kapıyı kapatıyor işi bitene kadar çıkmak istemiyor bitince kapıyı tık tıklıyor açın diye o yüzden başlamayı düşünmüştüm
(3,040 puan) tarafından
Bu yazdıkların varsa başla hemen bence,Klozetten korkabilir yukseklikten dolayi ,ama minnosa uygun  bir lazimlik alırsan rahat eder.
0 oy
(2,317 puan) tarafından

Bn kızımda 27 aylık 1 hafta oldu bn başladım şimdi alıştı artık kendisi sölyr bn lazımlık aldım ona yapyr dene istersen daha önce denedm istemedi şimdi kendi heveslendi :D

0 oy
tarafından
Hevesliymis deneyebilirsin. Daha yeni post açtım biz hepsini yavaş ilerleyerek tamamladık kaçırmıyor artık. Gece bezliyorum bir aydir hasta daha iyileşmedi. Gece kaçırır da geç görürüm hasta olur diye gece bagliyorum altını. Bir ay sürdü belki süreç ama yıpranmadik. Sabah kuru bez alınca geceyi de keserim. 

Gündüz uykusunda altı hep kuru uyandi hiç kaçırmadı 
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim oglum 27 aylik iki gun oldu basladik kiloda çisini yapiyor tuvalete goturunce tutuyor bazende yapiyor az oncede kakasini küloda yapmis banyo ettim  neyapacagimi sasirdim sabir etmeye calisiyorum insallah düzelir çünkü 10dakikada 5 dakikada bir wc ye goturdugum halde altina yapiyor bi fikir verin nolur
(574 puan) tarafından
10 günde biraz daha alışmış olaacktir ama bir süreç bu tüm çocuklar için belli bir süre yok kararlı olursan gelişme oldgunu gorceksin ama iki gün Çoook erken
(446 puan) tarafından
Aldim canim onu bez zannediyor daha cok yapiyor
(446 puan) tarafından
Evt cnm farkindayim hayirlisi bakalim
(574 puan) tarafından
Hayır bez zannetmez onu merak etmeyin ilk başlarda hep yapacak altına zaten bir de tam bez gibi değil ki emilimi yeterli değil rahatsız oluyorlar bı sure sonra onun sayesinde halilarim temiz kaldı en fazla eşofmanı ıslanıyor halıya gelmiyor ben çok memnun kaldım
(446 puan) tarafından
Tekrar deneyin bakalim cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 88 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 65 göst.
3 saat önce Diğer kategorisinde Zelihaanne (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 87 göst.
0 oy