0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (2,282 puan) tarafından

Biz ewimizi sattık kiraya cikicaz bende bu ewi buldum sadece duvarda bı su kaçırma sorunu var onuda TOKİ yönetimi biz hallederiz diyo ew ilk başta 4750 di ew sahbiyle konuştuk 3750 düştü bugün gene bu konuştuk ewin için de su problemi var bunu biz yaptiralim kendi cebimizden dedik ew sahibine kirada bişey daha yap dedik ew sahibide son 3250 olur dedi ewin bütün sorunu sıkıntısı size ait dedi büyük sorunları ben hallederim diyo şimdi kızlar sorum şu esim bı tane gece kondu bulmuş o da 2500 ama ewin içi bunun gibi degil orda daha çok sorun var ama merkeze yakin benim bulduğum ew merkeze 10 dk kadar uzaklıkta siz olsaniz merkezdekinimi tutardiniz yoksa tokiyimi sadece dolmuş var tokiye o da 1 saate bir geliyo kafam çok karışık esim bana birakti bişey olursa sıkıntı çekersek senden bilirim diyo tokide napsam kızlar siz bana bı akıl verin 

image

image

image

image

image

image

image

image

imageaama iste ewin duvarina su vuruyo ew sahibi iki kere yatirdik ayni tekrarliyo diyo kafam çok karışık orda bı sorun çıkarsa eşim bana sıkıntı çıkarır sizce ben napiyim kızlar 

7 Cevaplar

0 oy
(2,282 puan) tarafından

En İyi Cevap
Eşimin bulduğu ew hem sobalı hem doğalgazı ama onunda sorunu şu ki mutfak kömürlük mutfağa açılıyo benim pazar güne kadar bı ew bulup cikmam lazım kızlar acilinden yoksa arastirirdim iyce ama ewi alan kişiler içini yaltiricaklar onun için biraz acele ediyolar 
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Yani duvarı sıkıntıysa ben tutmam şahsen ama.bakinva ev güzel duruyo
(2,282 puan) tarafından
Aynen ew güzel ama iste duvarda şu sıkıntısi var yaptirsak olmasa bu sefer eşimin lafı bitmez bende çok kararsızım
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Labirent gibi kız sorun duzelmiyorsa tutma canım 
(2,282 puan) tarafından
Sorun benim gordugumle beraber 3 kez oluş yani sürekli yaptırmışlar geri ayni olmuş bı zaman sonra
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Su alıyorsa girme eşyan filan hep mahvolur hep ev rutubet kokar 
(2,282 puan) tarafından
Ew eşya konusunuda düşünüyorum çünkü suyun vurduğu duvar tam benim kıyafet dolabimjn arkasında kaliyo ama başkada ew yok diğer ewlerde kiralar hep uçmuş
(1,501 puan) tarafından
Haklısın valla ev fiyatları uçmuş peki evini niye sattın bu piyasada ev çok zor alınıyor
(2,282 puan) tarafından
Borçtan dolayı maalesef
(1,501 puan) tarafından
Allah'ım kolaylık versin inşallah bu da geçer eger yapabilirsin taşın o eve ama camı hep açık bırak bari fazla zorlanma
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Ev güzel tabiki sende biliyorsun güzel olduğunu.Ama su problemi dedidigin nem kuf rutubet soğuk bol hastalık  vs demek sen bilirsin 
(2,282 puan) tarafından
Doğru diyorsun yaptirsak diyorum bu sefer tekrarlarsa o sıkıntı
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Ev güzel duruyo ama öyle su sızmasi varsa kötü olur. Gecekondu da hiç çekici gelmiyo valla. Başka ev baksanz
(2,282 puan) tarafından
Diğer ewlerin kirası çok fazla biz kendi ewimizi borç yüzünden satmak zorunda kaldık ewin parasındanda bişey kalmadı hep borca gitti en uygunu bu iki ew canım baskada yok
0 oy
tarafından
Tokiyi seçerdim ben olsam 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Busradrgt (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 410 göst.