0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Hemşire aradı gebelik yok adet olmazsn tekrar kan ver dedi bugunle beraber 6 gün geçmiş oldu hala tık yok asla bu kadar gecikmezdi 4 gündür az az akintida var şeffaf akinti böyle Bi durum basiniza geldimi geç dölenme falan mı acaba  kanda negatif cikipda daha sonra gebe oldunuz öğrenen varmi

10 Cevaplar

0 oy
(17,817 puan) tarafından
Streslisin bence ondan da olmaz
(194 puan) tarafından
:D bnm stressiz Bi gunummu var ilkez böyle oldu bilmiyorum
(17,817 puan) tarafından
Hayir olsun gı :D
(194 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
(7,308 puan) tarafından
Benim geçen ay 10 gün geçikti 11. Gün oldum hap ilaç vs kulandıysan ondanda olabilir 
(194 puan) tarafından
Hm olblr
0 oy
(6,020 puan) tarafından
Stres, ilaç kullanımı, duygu durum değişikliği, yol bunlar hep gecikme sebebi canım 
(194 puan) tarafından
Böyle olmadikca daha çok stres yapyrum
(6,020 puan) tarafından
Stresten adet gecikmesi, adet geciktikce daha çok stres tamamen kısır döngü ya
(194 puan) tarafından
Ah ah
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bu ay benim için aşırı stresli geçti ve 15 gün gecikme ile oldum . Olur bazen öyle şeyler Rabbim gönlüne göre versin. Ben istemiyorum bi tedirginlikte oldu tabi tam test almaya niyet ettim akşamına adet oldum . 
(194 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(903 puan) tarafından

Benim son adet tarihim ağustostu daha geçen gün oldum :) 2 ay sonra oldum yani..Bir ara kadin doğuma gideceğim düzensizliğim hep vardı  bence seni ki de stres kaynaklı yoksa kanda çıkardı düşük bir değer de olsa

(194 puan) tarafından
Bilmiyorum ya ben herzmn streslym hiç böyle olmuydu ama
0 oy
(3,417 puan) tarafından
7 gun gecikmede negatifti 15.gun pozitif cikti benim
(194 puan) tarafından
Gecikmeye devam ederse 1 hafta sonra tekrar kan vericm
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Neredeyse bir Ay olacak adet olmayalı onca test iki kan tahlili negatif doktor da adet olunca gel diyor hala görünürde gebelik belirtileri haricinde bir şey yok bekliyorum bende 
(194 puan) tarafından
Hayırlısı olsn
(2,405 puan) tarafından
Âmin ALLAH razı olsun
0 oy
(860 puan) tarafından
Benim 13 gün gecikmişti çevremdeki var geciken  hava değişimi olabilir
(194 puan) tarafından
Bilmiyorum ya
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Benimki öyle oldu bacım kanda negatif çıktı diye doktor bide bana tarlusal vermişti onun lafıyla kullandım adet olmadım gittim ki 6+5 gebeyim.. Allahım oğlumu korudu elhamdülillah 
(194 puan) tarafından
6 gün oldu daha tik yok sen kaç gün geçince vermiştin kan ve kaç gün sonra öğrendin gebe oldunu
(5,877 puan) tarafından
Bacım 5 gün geçince zaten şüpheli bir birliktelik vardı diye verdim negatif dedi doktor tarlusal yazdı adet ol gel hormonlara bakalım dedi tarlusal kullandım oda 7 gün sürüyor sanırım 1 hafta içerisinde olmam gerekiyordu bekledim olmadım totalde 15 gün daha bekledim sonra kaset test aldım tekrar direkt çift çizgi oldu hemen doktora gittik doktor 6+5 hamilesin buda kalp atışı dedi şok oldum tarlusal kullandım vs diye sordum merak etme sorun olmaz daha küçük bebeğin ama direk tarlusal veren doktora birdaha gitme şüphe varsa hemen verilmez 1 hafta sonra yine kan ver demesi lazımdı dedi
(194 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı 7.gün bugün daha Bi tik yok şeffaf akıntı var ilk hamileligimdeki gibi ayni 1hafta daha beklerim olmadi direk kadın doğuma giderim
(5,877 puan) tarafından
Evet öyle yap bacım
0 oy
(1,020 puan) tarafından
25 gün gecikti ve ilk kez böyle oldu düşünün. Bu ay herkeste bı anormallik var
(194 puan) tarafından
Alla alla Bilmiyorum ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 560 göst.
26 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy