0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (12,807 puan) tarafından
Hanımlar 2 yaşına 1 ay sonra girecek bir oğlum var cumartesiden beri hasta önce boğaz enfeksiyonu dediler kusma vardı sonra ishale çevirdi  5- 6 gündür kusma şikayeti var özellikle geceleri kalkıp kusuyor ve ilginçtir iyileşmeye başlamıştı emince kusuyor en çok sütüm mü dokunuyor kafayı yiyeceğim nasıl kesebilirim sütten bir akıl tavsiye çare lütfen 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,723 puan) tarafından
Eğer memeye düşkün bi çocuksa zaten hastalık döneminde çocuğu memeden ayırmak çok yalnış olur bence canım 
(12,807 puan) tarafından
Şu an o kadar düşkün değil.  Ve sadece emince kusuyor diye sütte mi problem var diye düşündüm
-Reklam-
0 oy
(5 puan) tarafından
Sabır taşı alıp suya ıslatın o suyu bebeğiniz emmeden göğüs ucuna sürün. Meme istedikçe onun görmeyeceği şekilde memenize sürün. Benim kızım hemen tiksindi ve bir daha istemedi
0 oy
(7,909 puan) tarafından
Tamda sabır taşı ile bıraktır yazmaya gelmiştim zaten yazmışlar canım 
(12,807 puan) tarafından
Nedir bu sabır taşı nerden alınır
(7,909 puan) tarafından
Trendyolda bile var canım aktarlarda satılıyor kokusundan mı bilmiyorum ama çocuk asla emmek istemiyor çoğu anne bu şekilde bıraktırdı emmeyi
(12,807 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim için çok kolay oldu, oğlum süte çok düşkün dü. Bir iki gün istediğinde tuzlu suyu meme ucuna sürdüm artık istediğinde ağzına almaya korktu gece istediğinde de aynı şeyi yaptım 3 gece uyandı ağzına küçük renkli bonibon şeker verdim öylece susup unutuyordu sonra unuttu zaten şimdi 2 yaşında ve memeyi gördüğünde iyy diyor:)
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Hamile olabilir misin? 
0 oy
(97 puan) tarafından
Sanmıyorum sütünün dokunacagini hastalığından dolayıdr o bence iyileşene kadar kesmemeni öneririm birde kesinlikle birden kesme  ben 2yas 3aylk oğlumu bir ay içinde aşamalı olarak kestim aşırı düşkündü ve çok güzel bıraktı kötü etkilenmedi benmde göğsüm sismedi sonrasnda rahat oldum .
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Sabır taşi ile bir anda kestim ben. Aşırı düşkündü.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 371 göst.
0 oy
5 cevap 112 göst.
+1 oy
2 cevap 52 göst.

378,402 soru

11,326,578 cevap

34,780 kullanıcı

...