0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Arkadaşlar 3 yaşında bir kızım var yazın ortasında tuvalet eğitimine başladım gayet de çok güzel alıştı ilk günden kendine küçük tuvaletlerden almıştım 2 aydır diğerine geçiş yaptık ilk başlarda bir iki defa kaçırma oluyordu bir şey demedim şimdi gece gündüz gözümün içine baka baka altına yapıyor sebebini bir türlü çözemiyorum herkes yeni ondan diyor ama başta çok iyiydi iylikle söylüyorum yok kızıyorum yok ne yapacağımı şaşırdım geceleri üstü ıslanıyor fark edemiyorum hasta olmasın diye tekrar beze döndük tekrar beze alışır mı benim gibi sorun yaşayan varsa yazarsa çok sevinirim uzun oldu biraz kusura bakmayın 

11 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Yazının başını okurken tekrar bez bağla izin vermez büyük ihtimalle rahatsız olur altına yapmayı bırakır dicektim sona gelince demekten vazgeçtim. Bence bi doktora götür canım belki tutamıyor çocuk çişini
(10 puan) tarafından
Aşırı su tüketiyor o gün  lavaboda yaptı çıkarttım su istedi verdim içtiği yerde tekrar altına yaptı şok oldum
-Reklam-
0 oy
(2,716 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşamışız. Oğlum da 3 yaşında biz de yaz ortası başladık başta gayet iyiydi. Geçenlerde bir dönem o da öyle sürekli üstüne yaptı ama ben bez baglamadim bir süre sonra bıraktı. Geceleri bir türlü alışamadı ama gece o yüzden uyuduktan sonra bez bağlıyorum.
(1,431 puan) tarafından
Aynı biz uyuduktan sonra bez bağlıyorum çünkü bezi gördü mü kaçıyor ağlıyor korktum diyo :))
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Havalar sogudu kesin sırtını üşüttügü için kaçırıyor farkına varmadan bezi bağladırsan alışır rahat davranmaya başlar istersen sırtında yeleği olsun ayaklarında  da üşütmesin hala devam ediyor mu 
(10 puan) tarafından
Üstünü falan sıkı giydiriyorum terlerse hemen değiştiriyorum mümkün oldukça dikkat ediyorum ama onda bile var diyorumya lavabodan çıkmasıyla altına yapması bir oldu
(1,496 puan) tarafından
Günah ya belki daha vardır zamanı zorlamamak lazım olmadı bezi geri bağla bahara başla alıştırmaya en azından yazın tam alışır
(10 puan) tarafından
Şuan öyle yapıcam hava soğuk olmaya başladı hasta olur artık
(1,496 puan) tarafından
Aynen öyle vaalla mecbur
0 oy
tarafından
3yas kızımla aynı durumu yasıyoruz hergün nevresim değiştirmekten bezdim niye kalkmıyosun diyorum insan uyurken hissedermi akıttıgını uykuda nasıl kalkayım diyor hissetmiyorum diyo ne dicegimi bilemedim bezde taktırmıyo
(10 puan) tarafından
Yok beze ses etmiyor bende hasta olmasın diye diye taktım bazı gece 2 3 defa kaçırıyor mecbur kaldım bende
0 oy
(11,076 puan) tarafından
5 yaş oğlum hâlâ kaçırıyo geceleri. Çözüm bulamadım ben
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Usutmus olabilir. Geçicidir büyük ihtimalle..ama bez bağlama bence. Sık sık tuvalete kaldır gece. Uyuduktan 1 1.5 saat sonra ve sabah 5 6 gibi. O aralarda da yapiyosa daha da sık kaldır. Bı sure sonra farkedip kendi söyler. 
(10 puan) tarafından
Onu da denedim çok ağlıyor uyandığında da titreme tutuyor onun için kötü oluyor bu defada
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Maalesef oğlumda havalar soğudu her gece her gece altına kaçırdı bende bez bağladım. Üşüyorlar galiba
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim de kızım 2 yaşında. 2.5 ay önce verdim eğitim. Gayet güzel gidiyordu ama bizde de 1-2 haftadır sorun vardı. Kakasını bile ayakta yapıyor sonra söylüyordu. Bilmiyorum bu ara düzeldi gibi. Gerileme gibi bir dönem oluyor sanırım 
(10 puan) tarafından
Galiba büyük çişini asla tuvalet dışında yapmaz ama bu küçükte niye böyle oldu anlamadım soğuk falan acaba ondan mı başka şey mi doktora götürmeyi düşünüyorum artık
(1,618 puan) tarafından
Doktora götürdüm, enfeksiyondan da suphelendik ama bi şey çıkmadı. İki gündür hiç kaçırmadı şükür
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kızım 3 bucuk yaşında bizde 1 aydır altımıza kaçırıyoruz bez baglıyorum üşütmesin diye bu Bi süreçtir belki çünkü kızım 1 bucuk yaşında bıraktı bezi 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bizde yazın başladık çokta güzel ilerliyordu hatta gece tutardı sabah anne tisss derdi uyandırırdı sonra yavaş yavaş günde bir iki altına kaçırmaya başladı bizde havalar soğuyor ondandır dedik yavaş yavaş çoğaldı yani çişini yapmaktan her gün makina çalıştırıyorum gecede uyuduktan sonra bez bağlıyorum çünkü kaçıyor ağlıyor korktum diyo bez istemiyor 
(10 puan) tarafından
Bende geceleri dedim bağlayim tekrar beze dönmek istemiyorum
(1,431 puan) tarafından
Sabah uyanınca çıkardığımda rahatsız oluyor ya bilmiyorum her çocuk farklı kuzum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ben koydeyjen alistirdim söylüyordu evime geldim altina yapiyo gormesem yapiyo pijsmadina koyde cok rahat gidiyordu tutuyordu gece bez bağlıyordum kuru kalkıyordu. Suab bez takmiyorum gece kaldiriyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 482 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde BAHAR277 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...