0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

Ben kayseri yahyalıda gecen sene hiç ucak füze filan görmedim Bi aydır sürekli havada 3 4tane füze hava püskürtüyo arkasında güneşi kapatıyorlar bu hiç hayra alamet değil herkeste boğaz tıkanıklığı öksürme nefes darlığı var sosyal medya dada herkes paylaşıyor bu füzeleri ilaç püskürtülüyo diyolar 

4 Cevaplar

0 oy
(1,119 puan) tarafından
İlaç püskürtmese de evet doğru zehirli hava var oradan sanki hiç yayilmayacak mi Türkiye'ye yakın yer yani 
tarafından
İçinde zehirli madde var diyolar ve 7 24havada ne zmn baksam var hava çok güzelken bunlar yüzünden bulutlar içinde kalıyor heryer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu hep soyluyorlar korona falan hepsi Faso fiso.ama neden önlem yok bilemiyoruz.disari cikion temiz hava yok pis kokuo hep
(1,119 puan) tarafından
Ev mis gibi ama dışarıda dumanı etkileyebilir
tarafından
Valla korona zamanıda ne aşı oldum ne korona oldum 1ay içinde çinde ortaya cıkıp 2ayda bütün türkiyeye yayılması akıl alır gibi değildi zaten hepsi bop projesi nüfus azaltma projeleri iklim değişikliği bu sene hiç bir agac dogru durust meyve bile vermedi arılarımız bal yapmadı ceviz olmadı üzüm yetişmedi elma agacları kurudu
(1,119 puan) tarafından
Havalardan kaynaklı canım soğanlar falan bizimde iyi değil bu sene elmalar falan güzel ceviz biraz sıkıntılı
tarafından
Havanın dengesini bozan iklimi değiştirenler doğaya sürekli zehir salanlar gecen sene ay tutulmasında yabancı Bi bilim adamı var dünyanın frekansını ay tutulması esnasında değiştiricez demişti demek istediği mevsimler yer değiştiricek agaclar meyve vermez olucak doğanın dengesini bozucaklarından bahsediliyordu
tarafından
Kesinlikle öyle bu sene hiç meyve sebze olmadı.yediklerimizden zaten tat almıyoruz .kimse dur demiyor bu olaya.etrafim da hep kalpten ölenler var nefes darligiyla başlıyor.bunu hep aşıya yordular hiç sanmiyorum o araç sadece
0 oy
(472 puan) tarafından
Biz hep hastayız aylardır nerden geldiğini bilmiyorum . Havadan geldiğini düşünüyordum bende . Bı duzelemedik aylardır 
0 oy
(2,042 puan) tarafından
**** ilaçlarını yukardan atıyorlar diye duymuştum 

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 588 göst.
0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 877 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Leyla__yalan (12 puan) tarafından soruldu