+10 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (11,074 puan) tarafından

Yaa deli oldum sabah sabah hamile miyim diye post açmış bi girdim kan. Midem bulandı. Yapmayın Allah aşkına atmayın şuraya bunları. Hadi atıyosun başlıkta belirt girmeyelim posta. İnsan işi değil şu yaptığınız :angry::sick:

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Cidden başlıkta belirtmek çok mu zor acaba:'(

(11,074 puan) tarafından
Deli oldum deli
-Reklam-
+1 oy
(1,207 puan) tarafından
Kesinlikle belirtilmeli kaldıki hamile kısmında bile paylaşılmamali bu tarz fotolar Google kopyaliyor çünkü burda gerçekten kanama fotosu atan yok cinsiyet tahmini 10 haftaligim doktor söylemiyor Allah onu ne yapsın siz söyleyin vs tarzı konuşmalar olmamalı bence bu sayfada bebeği olan var olmayan var millet cinsiyet derdine düşüyor şükür çocuğum oluyor demiyorda test fotolarını anliyorumda kandır vs ya biraz özel kalsın cidden atıyorlar yerleşme değil diyincede nerden biliyorsunuz ben reglim böyle değil ben hamileyimdir diye bide azarlayip sonra gerçeği öğrenince totolarin üstüne oturuyorlar 
(1,207 puan) tarafından
Yok canım vallaha ben anlamıyorum cidden kaç sene sağlık ocağında gebelik takibi yaptım kadın test yapıyor ama hayırlı olsun hamilesin sen kesin bak bilmem ne hayır şuan bu kadar net konuşmanız doğru değil diyorum sen nerden bilcen diyip hakaret edenler var sonra post sahibi geliyor aaa hamile değilmişim ya keisn net nasıl konuşup insanları umutlarını kirabiliyorlar bilmiyorum cidden elimde test var kimyasal geçirdim şimdi atsam eminim 5 haftaliksin sen keisn hamilesin hadi doğum postu bekliyoruz diyen okadar çok cikarki
(11,074 puan) tarafından
Hımmmm bak vesilenle öğrenmiş olduk. Artık silik çizgilere hamilesin yazmamak lazım. Haftası geçmiş çizgisi belli olanlara da yazılır ama yaa.. İnsanlar da kendi yaşadıklarından yola çıkarak yorum yapıyor. Sonuçta buraya sağlıkla ilgili bişi yazınca doktor olmadıklarını bilerek yazmaları gerek. Burada yorum yapılıyor teşhis konamaz ki
(1,207 puan) tarafından
Aynen öyle belli olmuyor işte bende bak test yaptım bile bile hamileyim dedim ama kimyasal oldu işte regl geçmedikçe kimseye umut vermek gerçekten doğru degil
(11,074 puan) tarafından
Geçmiş olsun sana da, Allah gönlünde olanı hayırla versin..
(1,207 puan) tarafından
İnşallah canım hepimize
0 oy
tarafından
Aslında bu tür soruları gebelik bölümde sorulmalı birde yemek kaşığı kadar falan benzetenler var
(11,074 puan) tarafından
Neye benzetiyosa benzetsin, kendine kalsın ama. Bizim suçumuz ne yaa postu gördüm sinirlerim kalktı midem alt üst
tarafından
Bende hamileyim yeni karnımı doyurmustum ama resim li.seyler görmek istemiyorum burası konu dışı soru cevap ben gebelik bölümden soruyorum pembe diyorum mesela yada kahverengi diyorum yaprak resmi atıyorum kurumuş bunun gibi diye hiç özel kan resmi atmadım atmam da
(11,074 puan) tarafından
Sen doğrusunu yapıyosun özel diye bişi var
(9,583 puan) tarafından
Kız ete benzeten vardı gebelik bölümünde et gibi kokuyor diyor etten soğudum kaşık yine iyi
(11,074 puan) tarafından
Burayı keşfettiğimden beri gebelik bölümüne hiç girmiyorum
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Aynen ya midem bulandi :( bide panel onunla dolmuş heryer kan
(11,074 puan) tarafından
Mikropluk resmen
(4,547 puan) tarafından
İnsanları kirmamaya calistikca kırın beni diyorlar deli oluyorum
(11,074 puan) tarafından
Yok hak edeni kıracaksın
0 oy
tarafından
Yok bı kan fotografıyla burdan nasıl anlayacagız cahıl cahıl davranıyorlar 
(11,074 puan) tarafından
Cahilliğin daniskası
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum yani anlatılarak da yardım istenebilir 
(1,207 puan) tarafından
Ya anlatarak kendini ifade edemiyor olabilirde gitsin yakiniyla paylassin yani nasıl bir özgüven bu hersyei geçtim sanal ortam yani burası ne olacağı belli olmaz kimsede görmek zorunda değil vallaha ben saglikciyim ben bile hastaların bu kadar mahremine girip bakmam yani acil durum değilse
(11,074 puan) tarafından
Anlatsın zaten anlatan kimseye bişi demiyoruz. Mide bulandırmasınlar. Özel diye bişi var mahrem var
(1,207 puan) tarafından
Anlatamazsin iste canım daha demin bir post gördüm kadın tarif etmiş şöyle böyle diye baskasida ee pecetenin fotosunu atsana yazmış :) bizim millettede merak bitmiyor cidden
(11,074 puan) tarafından
Ayyy hakkaten öyle midesizler de var
0 oy
(435 puan) tarafından
Kız bende girdim oda uyku haliyle 2 mi 3 tane aynı post açmıştım her defasında girdim ve gördüm :(((
(11,074 puan) tarafından
Ayy ben en azından sadece birine maruz kaldım :/
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Allah'tan ben görmedim geçen biri donunu atmıştı atismistim onla
(11,074 puan) tarafından
Posta yazmak istemedim yazdıkça görürüm fotoyu diye öğğğ
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Az önce aynı şeyi düşündüm sabah sabah midem bulandı gerçekten ya 
(11,074 puan) tarafından
Çıldırtırlar insanı
0 oy
tarafından
Bende gördüm görmez olaydım 
(11,074 puan) tarafından
Sinirim bozuldu resmen
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bende yazacaktım kızarlar diye yazmadım ya birtek burda var kandan gebelik var sanan gerçekten herkes kendini yerleşme kanaması sanıyor atmayın arkadaş gebelik testi kaç kuruş yani kocası görse o kanı soğur buraya atıyor pisler
(11,074 puan) tarafından
İğrençlik resmen. Git doktora sor biz ne bilek
0 oy
(3,308 puan) tarafından
Ne kan ne don ne yatak muhabbeti kalmıyor yazılmayan atılmayan kimseyi tanımıyorlar evet ama bu kadarda rahat olunmaz 
(11,074 puan) tarafından
Düşünmüyorlar yaa :/
0 oy
tarafından
Ayyy iyiki görmedim kız 
(11,074 puan) tarafından
Aman bacım iyi ki görmedin. Midem kalktı sabah sabah
tarafından
İkinci kez hamileyim bir defa resimli bişey atmadım sorum varsa da doktorumu arayıp ona bile resimli sormadm tarif ettim hakikatem niye atarlar bilmiyorm
(11,074 puan) tarafından
Dimi doktora bile atmaya utanır insan, bunlar Google ortamına rahat rahat atıyo öğğ
0 oy
(347 puan) tarafından
Postu girmedin ama haklısın resimli diye belirtilmeli
(11,074 puan) tarafından
İyi ki görmedin
(347 puan) tarafından
Görsem de sıkıntı değil benm midem bulanmiyor artık o kadr iğrenç şeyler gördükten sonra mide de alıştı sanırım))
(11,074 puan) tarafından
Önceden de denk geldim o zaman da kızdım ama hamilelikte başka oluyo kaldıramıyorum.
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Offf bncede ya
(11,074 puan) tarafından
İğrençlik :/
(1,550 puan) tarafından
Allah dan bn görmedim ya
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ay kıyamam ya . Benim de kızdığım konu 2 hafta önce gördüm midem alt üst oldu farklı bir paylaşım dı . Çok ta etkilendim bebeğini düşürmüş resmini paylaşmış 26 yaşındayım 2 çocuğum var ilk defa böyle bişey gördüm 
(11,074 puan) tarafından
Ayyy onu iyi ki görmedim.. Dayanamazdım hiç :/
(1,175 puan) tarafından
İyi ki de görmemişsin çok kötüydü .
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Gebelik testi sanıp girdim hakatetvari şeyler yazmak için kendimi zor tuttum sabah sabah ya bide ablalarim.diyor
(11,074 puan) tarafından
Yazmadım oraya tekrar tekrar fotoyu görmeyeyim diye. Hakaret etsek biz suçlu çıkarız ama gel gör ki hak ediyo
0 oy
(3,373 puan) tarafından
Bende hamile iken bir ara görmüştüm  yemek yemekden soğumuştum 
(11,074 puan) tarafından
Daha önce de denk geldiğim olmuştu. Ama bu sefer sinirim çok bozuldu. Sabahın bi vakti daha yemek yememişiz yeter artık yasaklansın böyle şeyler
(3,373 puan) tarafından
Iste akıl edemiyorlar  cnm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 412 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu