0 oy
639 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından
Kızlar ilk gebeligimde cnm çok istedi yiyememistim bu gebeligimde çok canim istiyor merak ediyorum ama birşey olurmu yesem çok cnm istiyor tadı guzelmi neye benziyor

26 Cevaplar

+3 oy
(11,086 puan) tarafından
MÜKEMMEL :) damak tadına uyar uymaz bilemem ben çok severim. Neye benzediğini anlatamam bence benzemiyo bişeye kendine has tadı var
(301 puan) tarafından
Benim eşimde hiç sevmezdi ben ve iki kızım çok severiz yapa yapa adamı alistirdim :)
(395 puan) tarafından
Ayyy bende cokk severim ama daha hic yapmadim
(11,086 puan) tarafından
Yapın kızlar evde temiz temiz insan içine sinerek yiyo :) dün canım istememişti ama o kadar yorumları görünce artık canım çekti ben de yapcam yakında inşallah :))
(395 puan) tarafından
Bende yapaym bari doldurmasini falan biliyorum da hic yikamadim annem temizlerfi hep ama gurbette olunca kimse de yapmayinca insanin cani istiyor
(11,086 puan) tarafından
Ben yaptığımda aradım annemi adım adım anlattı. Sonra yaparken de aradım sürekli :D bi şekilde oluyo isteyince yapıyo insan :)
-Reklam-
+1 oy
(1,076 puan) tarafından
Ağzım sulandı. Ben de gebeyim 

Doğu bölgesinde çok yapılır tadı çok güzel gebeliğe zararı var mı bilmiyorum ama 
(882 puan) tarafından
Afiyet olsun cupcake.

Zarifçee kardeşime söylemiştim (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
(882 puan) tarafından
Amin canm senden de Allah razı olsun. Yine haberleşirz inşallah :)
(2,361 puan) tarafından
Ronyazeynep bende Ağrılıyım bizim oralarda çok yapılır gerçi benim anamın yaptığını hiç görmedim ben hep kolu komşuda yedim annemın koku hassasiyeti var
(2,803 puan) tarafından
Nicksiz canım vallahi koskoca aşiretiz ağrılı olarak anne tarafim baba tarafım hic mumbar iskembe dolması yok  annem kurbanda iskembe payını alır onuda yemegini yapar bi kere :)
(2,361 puan) tarafından
Ağrının neresinden cnm
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Kız nolcak ye tabi inşallah yapan vardır ben 34 yaşındayım biz çok yapardık ama bu yaşıma kadar ağzıma sürmedim hamileyken kaynanam yapmıştı nasıl güzel kokuyordu Allah'ım ölücem canım deli gibi istiyor bir tabak mumbari nasıl yedim hatırlamıyorum tabak önümde gözümü kapadım bir açtım tabak boş valla bulanilirsen denemelisin canım mutlaka ♥️
(571 puan) tarafından
Var cnm yapan yerlerde guzelmi bilmiyorum hayatında hiç yemedim :D
(1,499 puan) tarafından
O zaman en kısa zamanda denemelisin bayılacaksin kuzum ❤️ afiyet olsun sana da bebişe de ☺️
(571 puan) tarafından
Sağol cnm bakalım araştırdım yersem yazarım yine buraya❤️❤️
(1,499 puan) tarafından
Ayy mutlaka yaz valla merak ediyorum yorumunu bence ben bile sevdiysem kesinlikle herkesin denemesi gereken bir tat ♥️
0 oy
tarafından
İçim bi tuhaf oldu
(571 puan) tarafından
Niye kız ahahah
tarafından
Bız gıc bılmezdık eşimin memlekette yiyorlar görğnve cok kotu olmus tum
(571 puan) tarafından
Bazen görüntüsünü begenmedigin şeyler dah güzel oluyot
(4,390 puan) tarafından
herkes güzel yapmaz aslinda
(4,390 puan) tarafından
temizlenmesi çok uğraştırıcı, hayatımda yapmadım ama denemek istedigim düşündüm simdi
0 oy
(194 puan) tarafından
Kız hiç yemediğin sey nasıl canın cekir :D
(571 puan) tarafından
Ahahah hiç yemedigim için benim yemedigim şeyleri canım ister yediklerimi değil genelde :D
(194 puan) tarafından
Valla bende sen gibi cok merak dedim yedim sevmedim damak tadıma uymadı
(571 puan) tarafından
Bakalım cnm alırsam yersem yazarım buraya taze yapılmıştı önemli birde herkes yapamaz bence güzel dolma türü çünkü
0 oy
tarafından
Bayiliyorum tadi harika eger yapamiyorsan yenikapi rltafarlarinda mehmet sef vardi ordan deneyebilirsin
(571 puan) tarafından
Var cnm bizim buralardada yapan yerler orası çok çok uzak bana ben Anadolu yakasindayim
0 oy
(1,124 puan) tarafından

Ay o kdr güzel ki annem çok güzel yapardi.... geçen canım o kdr istedi gittik lokantada yedik yinede güzeldi..... bak canım yine çekti şimdi 8-)  salçalı sulu hali güzel....kızartma türünüde yemiştim o kdr beğenmemiştim 

(571 puan) tarafından
Eşime söyledim valla dogurmadan yedir diye 30 haftalık oldum :D
(1,124 puan) tarafından
Maşallah ☺️
(571 puan) tarafından
Sağol cnm Senin çocuğun varmı cnm :)
tarafından
Gamzelinin annesi memleketimiz ayni bide ayni yakada isek istanbulda burda bir kac arkadas bulusup iskembe sirdan mumbar gunumü yapsak :) :D
(1,124 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canım
0 oy
(3,705 puan) tarafından
Ben çok sevemedim şahsen olmasa aramam bile o derece ☺️
(571 puan) tarafından
Olabilir cnm damak tadına uymamış demekki :)
0 oy
(6,139 puan) tarafından
Seven çok sever sevmeyen yiyemez. Ben çok severim. Temiz yapan bir yer bulup yiyebilirsin
(571 puan) tarafından
Öyle yapicam cnm
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Efsane güzel ben bayılırım tabi herkese hitap eden bişey deil
(571 puan) tarafından
Öyle cnm sakatat herkes yiyemez zaten benim annemde ağzına surmez
0 oy
tarafından
Cok severim annem bir yapardı kokusu bahceden duyulurdu bak aserdim şimdi keşke becerebilsem
(571 puan) tarafından
Yapılır ya zor değil heralde Temizlenmi olmasinlazim
tarafından
Ben kendim temizlerdm hazır temizide vardı mardinde kayseride yok bulunduğum yerde atıyorlar
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Kimsenin eline güvenmiyorum kendimde yapmadığım için asla yemem. Kaynanam 3 gün onu yıkar ben yine emin olmuyprum
(571 puan) tarafından
Bilmiyorumki cnm valla o konuyu çok düşünürsen zaten yiyemessin :D
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Ay bayılırim bende bugünlerde yaoacam inşallah 
(571 puan) tarafından
Nerden alıyorsun cnm
(7,996 puan) tarafından
Doguluyum ben bizim burda her yerde var
0 oy
(873 puan) tarafından
Sakatat kokusu seviyorsan güzel. 
0 oy
tarafından

Ay harika bişey. Bugün yaptık yedik yapması zor yemesi güzel :D bak yine canım çekti fotoğraf eklerdim de canin daha çok çeker vazgeçtim :)

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Ben eakiden sevmezdim şimdi çok seviyorum 
0 oy
(301 puan) tarafından
Çok severim ayda bir mutlaka yaparım herkesin yapısı farklı aslında kimi içine domates biber et falan kuruyor ama en güzeli çok karıştırmamak zaten mumbar et gibi ayrıca et kıyma kurmaya gerek yok pirinç salça az baharat yeterli tadını almak için 
0 oy
(882 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk yaşında her hafta ister bende alır yaparm maşallah iki gün boyunca yer :) ailecek seviyoruz çok güzel oluyor . Özellikle kışın kelle paça -mumbar immmm olsada yesek şimdi :))
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Mumbar çok güzel ama dışarda yeme her türlü temiz olmaz 

Dışardan yediğim sakatat bi koloreç idi eşim kokoreçcide çalışmaya başladı nasıl olduğunu görmüğ çok pis yapıyorlarmış oysa buraların en temiz yeridir ki mımbar da aynı öyle ve evde yapılanan lezzeti güzel oluyo sokaktaki güzl deil
0 oy
(832 puan) tarafından
Adanalym güzel oluyor severim ama en son arkdsla yapalım dedim tiksindim paça da öyle ben galiba sadece yiyici olmam gerekiyor uzun süre tiksiniyorum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 223 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 168 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 662 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 297 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...