0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar hayırlı gecelerinjz olsun.simdi ben ,eşim ve çocuğum aynı ikametgahtayiz ya mesela başka birini eklemek istedik diyelim burda kalmicak ama iki aylığına ikametgahi buraya alsak eşim istese ben istemesem bunu benim onayim olmadan birini bu ikametgaha geciremez demi.internette okudum ama öylemi yani bilgisi olan varmı lütfen bilenler yazarsa sevinirim

7 Cevaplar

+1 oy
(1,292 puan) tarafından
Bir ara e devletten kolayca oluyordu ve tek kişinin sistemden muvaffakiyet vermesi yeterli idi ama şimdi gidip daireden yapmak gerekiyor ya yine yeterli olabilir diye düşünüyorum 
tarafından
Ben şimdi onay vermeden eşim alabilir mi alamaz mi canım anlamadım kusura bakma anladığım konular değil.
(1,292 puan) tarafından
Alabilir. Onu da şundan dolayı düşünüyorum. Bikaç, ay, önce bizim başımıza geldi ve arkadaşın onayı ile bizi aldı ailecek. Eşine gerek kalmadı. Haneden tek kişi yetiyor
tarafından
Çok sağol canım anladım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alabilir. Görümcem su faturamız ile ikameti bizim eve aldı.
tarafından
Teşekkür ederim canım sağol
0 oy
tarafından
Eşin onunla gidip imzalarsa oluyor
tarafından
Anladım , teşekkürler
0 oy
tarafından
O kişiyle bi yere gidip ikametgah alman gerek ismi unuttum nufusluktu galiba 
tarafından
Teşekkür ederim sağolun
0 oy
(67 puan) tarafından
Şöyle ki benim ikametgahım başka biryerdeydi, eşimin yanına aldırdım, eşimin e devletine onay vermesi için bildirim gitti, onay verdi öyle kaydolabildim ama evden birinin ikametgah eklemesi durumunda sana sanırım bildirim gelmez. 
tarafından
Tesekkur ederim eline koluna sağlık cevap verdin için canim
0 oy
(11,380 puan) tarafından
Sanırım evin kontratı veya abonelieri kimin üzerinde ona bakıyorlar eşim k.pederimi götürdü beni kendini falan aldırdı onların adresine 
tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Geçirebilir ruhun bile duymaz 

Biz oğlumun okul değişikliği için bi akrabaya ben ve oğlumun tek kaydını aldım ev sahibi kadınla biz gittik eşine de sonradan söyledi yani eşi olmadanda oldu neden istemiyorsun sen
tarafından
Eşimin abisini hiç sevmem babası evden kovdu .ikametgah alması gerekiyormus ben istemiyorum eşimde iki aylığına falan diyor ev tutacak diyor izin vermiyor dedim falan filan işte kavga ettik dün baktım e devletten kayıtta yok bilmiyorum.ne yaparsa yapsın icralık kendisi zirr pırt babasına icra kağıdı geliyordu karışık işler canim uzun hikaye sonuç olarak yapamaz öyle bişey şikayet ederim burda yaşamını benim rizam yok diye belediye valilik ne varsa giderim banene

İlgili bir soru bulunamadı

381,035 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...