0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Kaynanamla alt üst oturuyoruz. Ben üst kattayım. Telefonla konuşsam ve sonrasında aşağıya insem ne konuştuğumu duyup bana anlatıyo e öyle mi olmuş gibisinden ya da çocuk ağlıyo gülüyo e noldu noldu noldu sürekli ne yaptığımı sorup duruyorlar sizce ne yapmalıyım?

13 Cevaplar

0 oy
(12,967 puan) tarafından

Sessiz konuş kız sende 

Benim üst kattaki adam da kiminle ne konuşsa diyorum ev felan kapalıyken :)

-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Benim eski alt komşum öyleydi kimin saat kaçta banyo yaptığını bile söylüyordu artık midemizi bulandırmaya başladı çok şükür ben taşındım kurtuldum 
(0 puan) tarafından
Bi de eşim işe evden götürüyo yemeği. Her gün istisnasız sorar ne yemek yaptın diye bazen yapmadım derim oğlum ne yicek o zaman der
0 oy
(966 puan) tarafından

Bu gelin kaynana ilişkileri gerçekten çok sıkıntılı. 

En en en en uzak nereyse oraya gidin lütfen:)))) hayatınız kurtulur
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Kısık sesle konuşabilir sin telefonda 

Çocuk kısmına gelince de merak etmesi normal bence. Ağlayınca ben olsam bende sorarım bir şey mi oldu diye 
(981 puan) tarafından
hayirya hic iyi olmuyo insan kendini mercek altinda hissediyo.bnmki bana hic karismaz ama cocuk agliyodu noldu falan diyince cok sinirlerim bozuluyo.bir iki kere cevap verdim senin cocuklarin hic aglamadan mi buyudu benmkinin niye aglamasina izin vermiyosunuz diye.bi dk aglatamiyorumya sorcaklar yada cocugu aglatiyo diycekler diye
(9,560 puan) tarafından
Benim bi odada konuştuğum yan odadan duyulmaz ama eşimin konuşması alt kattan duyulur yüksek sesle konuştuğunun farkında bile değil. Örnek eşin kısıl sesle konuş dememe rağmen senin kısığın bu mu diyorum :))
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Sanane diyebilirsin :D

0 oy
(1,575 puan) tarafından

Oncelıkle kendınden basla kısık konus sorun zaten cozulur de devam ederse hala ısı gucu bırakıp bızı dinliyorsun galiba anne de o anlar :D

(0 puan) tarafından
Bize misafir geldiği an hemen çıkarlar her zaman. Ben hiç misafirimle oturup sohbet edemem onlara hizmet etmekten. Bi kere çıkmadılar onda da kalabalıktı da ondan çıkmadım oturacak yer yok diye dediler
(1,575 puan) tarafından
E koy tavrını agzın yok mu soyle
0 oy
(294 puan) tarafından
Bende alt üst oturuyorum herseylerini duyarım ya duymak istemesem de duyarım mesela ilk benim hakkımda konuşurlarken duymuştum söyledim duydum diye sonra kayinbabam gorumceme kizarken kavga var sanıp duymuştum sonra kayananam gorumceme kizarken duyarım noldu derim çünkü çok bağırır  ama normal kinusmlari bile duyuyirm gece tuvalete gittiklerini telefonlarini şarja takarkenki piriz sesi kapı sesi normal konuşma ton sesleri duyarım bana diyirlar eve cihaz mi taktın önceleri çok yüksek sesle konusurlardi herseylerini bı kaç defa duyuyorum dedkm yani şimdi pisır pısır konuşurlar bı konu olumca hdhdh bende bilmiyorum nasıl duyuyirm ama kaynananım  evine inince de bı alt kat komsuyuda duyuyirm ama kızı. Gelmiş aa kavga ediyorlar aaa su kanalı izliyorlar su türküyu açmışlar dıyırm kaynanam ben duymiyirm der ben yaaa yatak odamda görümcem alt katın misafir odasında müzik dinlese ki çapraz ve uzak onu duyarım bilmiyorum istemesede duyuyirm jsjs dikkat etmek lazım istemese duyuyor insan hele tartışma konuşma gibi 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Benim o... kaynanam bu onun yüzünden ne kapı ne pencere açabiliyorumm
(1,072 puan) tarafından
Biraz ağır olacak ama senin kaynanan o..... Olunca sende doğal olarak o ....c. .. ile evli oluyorsun üsluba dikkat et edebe riayet et o senin eşinin annesi
0 oy
tarafından
Telefonla sessiz konus
0 oy
(249 puan) tarafından
Benim eşimin abisi de karşımızda binada oturuyor gece ışık kontrolü yapiyolar gece neden ışık yaktınız diye sormuş eşime of tasinsak da kurtulsak 
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Eee anne ne gerek var ayrı oturmaya kapat evi bize yerleş herşeyi öğrenmeye bu kadar meraklı isen derdim yani ne o öyle ya 
0 oy
(437 puan) tarafından
Aynı benimki bebeğim bir iki kerr mızmızlansa hemen soluğu yukarda aliyor noldu noldu diye. Önceleri iyi niyetinden diyodum ama artık haddini aşıyor onun yüzünden bebeğimi ağlatamaz oldum ilerde her ağladığını yaptıracak kişiliğe sokuyoruz çocuğu bende çok dertliyim bu yüzden. 
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Televizyondan yüksek sesli müzik aç,öyle telde konuş hiçbir şey duyamaz,benimkide karşı dairemde oturuyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 285 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,042 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nazlipek (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 455 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...