0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar akşama kayinbabamgile misafir gelecekmiş bana da akşama pasta vb bişe yap dedi balık yapacak tim bnde yemekte onun arkasına eşimle bnm de yiyebileceğimiz bişe olsun istedim ne yapim 

Poğaça ya da tuzlu kurabiye yapasim var ni de şerbetli kakaolu kurabiye ya da damla çikolata li kakaolu kek yapasim var  

(Çok bişe yapamam bı şekerli binde tuzlu yapacam daha evi temizlemedim çocuğu uyutamadim yetistiremem çok fazla bişe önerisi olan var mı)

5 Cevaplar

0 oy
(17,659 puan) tarafından
Ağlayan kek yap yeter yâa
(136 puan) tarafından
Aslında bu da olur
-Reklam-
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Ağlayan kek yap yanınada poğaça yap bacım eşine söyle gelirken bimden kurabiye ve çekirdek alsın yeter 
(136 puan) tarafından
Cnm misafir bana deil kayinbabam a geliyor onlara yapacam bize de yapım dedim
0 oy
(15,047 puan) tarafından

Kumlu pasta 

Kedidilli pasts 
Saray sarması 
Bu üçü de pratik. Malzemelerine göre evde hansisi varsa seç yap. 
(136 puan) tarafından
Kumlu pasta yi hiç denemedim kedi dili bisküvi de yok evde cnm saray sarması olabilir
0 oy
(6 puan) tarafından
Kendin en güzelini düşünmüşsün zaten, tuzlu kurabiyeleri yuvarlak top top yaparsan çok uğraştırmaz az bişey sirke güzel kıyır kıyır  olmasını sağlıyor. Tatlı da yine senin dediğin gibi kakaolu şerbetli kurabiye hem pratik hem lezzetli bir de şerbetli tatlı balık arkasına daha iyi gider.
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Yemekten sonra poğaça yenmez bence erkenden yemek yenilip daha sonra akşam için yapacaksan olur

Ama bence hemen yemekten sonra verilecekse şerbetli bi tatlı

Kıbrıs tatlısı yada saray sarması falan yap. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
0 oy
7 cevap 266 göst.
0 oy
20 cevap 259 göst.
18 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Kubraumut (3,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 759 göst.

378,425 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı

...