0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Benim boyum hamilelijten önce 165 ti. Doğumdan sonra ölçtüm 160 olmuşum . Kemik erimesi olabilir mi sizlerin de boyunuz kısaldı mı 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,372 puan) tarafından
169 buyundaydim iki doğum yaptım boyum 171 falan çıkıyor. Ve ayak numaram büyüdü her doğumdan sonra ilk gebelik öncesi 39 giyyordum doğumdan sonra 40 oldu ve ikinci doğumdan sonra şu an 41 giyyorum
(1,523 puan) tarafından
Ahahah :D bende 39 giyiyorum. Değişmedi şükür doğumdan sonra. Ama uzun boylu olmanın avantajı dediğin gibi kilo belli olmuyor mesela ben hamile kalmadan önce zayıftım hamileliğimde 13 kilo aldım yarısı doğumdan sonra gitti hemen diğer yarısı bana kaldı ve hiç gitmedi ama kilolarımı vermek aklıma bile gelmedi çünkü anca toparlandım hatta çevremde böyle daha iyi diyor :D
(2,372 puan) tarafından
Maşallah canım boşver ya seni rahatsız edip sağlığını etkilemiyorsa kalsın dediğin gibi
Ben de son ki gebelikte 10 kilo aldım 5 kilo kadar verdim doğumdan sonra.
Ve şimdi tekrar kilo aldım gebelikte ki kiloya çıktım kıyafetler olmuyor canımı sıkmaya başladı bu durum ama yemeden duramıyorum işte ☺️
(1,523 puan) tarafından
Çok zor yaa yiyememek. İnşallah ömrümüz boyunca diyet derdimiz olmaz ama mesela hamilelik döneminde hızlı kilo alıyorum gibi gelmişti biraz kendimi frenlemek istiyordum ama yokkkk
(2,372 puan) tarafından
Aynen öyle ya sağlık olsun da veririz elbettt ☺️☺️
(1,523 puan) tarafından
Evet önce sağlık :)
-Reklam-
0 oy
(6,879 puan) tarafından
Keşke. Biraz kısalsa boyum
(7,995 puan) tarafından
Kız niye :) bend euzun boylu kızları görünce hevesleniyorum
(1,523 puan) tarafından
Boyun kaç ki Esma& :)
(6,879 puan) tarafından
Boyum çok uzun değil 171 ama kemiklerim iri ve ben sevmiyorum böyle uzun kaba durmayı daha minyon tipli olabilirdim
(2,439 puan) tarafından
Ahah bende 176 ve 88 kiloyum :D zebellah gibiyim
(1,523 puan) tarafından
Benimde 170 boyum. Kilomda 62 şuan :)
0 oy
tarafından
Kemik erimesi öyle basit birsey değil hemen kendini göstermez yavaş yavaş olur ve uzun süre devam eder bence bi yanlışlık var ben aynıyım 
(385 puan) tarafından
Annem de erime başlamış. Doktor 35 yalında başlar demiş. Şimdi bence endişe ettim 5 cm kısalınca. Kadın doguma gşdşp kemik ölçümü yapmasını isteyeceğim
tarafından
Git o zmn cnm direk randevu alıp git erteleme
0 oy
(8,715 puan) tarafından
Yok canım hala aynıyım hatta zayıfladığım için mi ne kendinş daha uzun görmeye başladım ☺️
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Yok hala aynı 
0 oy
(3,641 puan) tarafından
Vallah dün eşim bana sen kısalmışsın  dedi bende  gark ettim harbi boyum  kısalmış gibi geldi bana
0 oy
tarafından
Ben 1.70 tim bu dördüncü gebeliğim boyum 1.63.nedenini bilmiyorum:/
(6,879 puan) tarafından
Şaka yapiyon
tarafından
Çok ciddiyim:)
(4,369 puan) tarafından
Sankı bende kısaldim annemler oyle soyluyor kuculdm. 2 dogum yaptım
0 oy
(674 puan) tarafından
Valla bana da kısalmışsın diyorlar bir alakası var mı acaba hamilelikle bilimsel olarak ben de merak ettim 
0 oy
(7,995 puan) tarafından
Yok kız ne alaka öyle bişey olamaz bence
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bana da bir tık kısalmışım gibi geliyor sanki. Hiç ölçmedim ama boyumu. Bugün bir ölçeyim tekrar yazayım buraya :)
(385 puan) tarafından
Yaz bakalım :)
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Evdeki metreyle mi ölçtün. Onunla boy yanlış çıkıyor
(385 puan) tarafından
Evdekiyle hep ölçüldüm. Yanlış çıkma ihmali yok ki.
0 oy
(3,339 puan) tarafından
Duruş bozukluğundan kaynaklanmış olabilir, sürekli iki büklüm duruyoruz çocuklarla. O yüzdendir muhtemelen. Boy kısalması olmaz hamilelikte bence.
(385 puan) tarafından
Bunu düşünerek dimdik durup ölçüldüm tabiki.yanılma payı yok. Resmen doğumdan sonra kısalmışım
0 oy
(812 puan) tarafından

Kız güldüm niyeyse ya doğumdan sonra boy kısalır mi  kız biz çamaşır miyiz neden kısalalim:))

0 oy
(4,821 puan) tarafından
Hiç ölçmedim kız. Ama merak ettim bak. Yalnız ayak numarası büyüdü :( 
0 oy
(769 puan) tarafından
Hamilelikte çok nadir görülen boy uzaması oluyormuş da kısalmayi bilmiyorum:-)belki yanlış ölcmüssündür
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Boyum aynı da ayaklarım büyüdü ikinci çocuktan sonra Benin sjsjsj 
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Ay evetttt ya ben de şaşırdım bendede oyle oldu doğumda 165tim şimdi 158
0 oy
(6,241 puan) tarafından

Evet onu bende hissediyorum :dizzy: Ne alaka bilmiyorum ama tam bileğime kadar gelen elbise ve pantolonlar artık daha uzun elbisenin boyu uzamadigina göre :D Bende bir gariplik var

0 oy
(5,113 puan) tarafından
Ayak numaram ve elbise bedenim büyüdü cnm bunun dışında bişey yok
0 oy
tarafından
Kız oneydi öyle yok kız aynıyım ben

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 192 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 440 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minikii (543 puan) tarafından soruldu
+1 oy
80 cevap 891 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 466 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,933 soru

11,537,775 cevap

35,209 kullanıcı