0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

Esim arçelikten almış pazartesi servis getirecek 6 7bin sanıyodum 15bine almş bende çok pahalı dedim adamı ara iade et olmaz diyo aldım Bi kere bulasık makinem yok onun yerine onu alsaydın diyorum yok bunun taksidi bitince onuda alrm ama bunu iade etmem diyo iyimi bari daha önce bitane aldm memnun kalmadım 4bine almştm pek süpürmüyodu sattım 

3 Cevaplar

0 oy
(8,603 puan) tarafından
Foto yok ki 
tarafından
Arçeliğin kendi sayfasındada bu fiyata bende aradım adamı iptal ettim eşim kızdı biraz bulaşığım yok pazartesi onunla değiştirelm dedim
(8,603 puan) tarafından
Aman boşver kızsın geçer ☺️ ihtiyacın olanı alman daha iyi olmuş
tarafından
Yani elimde mantar var deterjan değdimi parçalanıyor bahara dördüncü bebegim olucak bulaşık derdinden kurtulmuş olurum en azndan
(8,603 puan) tarafından
4. Cğ mü kız maşallah dün hastaneye gittim yaşlı bir teyze geldi yanıma ilk mi dedi 2. Dedim abovvv ne kızdı bana ne diye habire çocuk yapıp vücüdunuzu bozarsınız bak bana hala bikini ile denize giriyorum vücudumda çizik yok diye (tabi ben uymadım baktım sıyrık uzaklaştım) ☺️
tarafından
Aman sanki o vücudu toprak olmicak ben cok sabırlı biriyim cocuklarıda cok severim biz iki kişi büyüdük iki oğlum iki kızım olsun derdim çok şükür aynn öyle olucak
-Reklam-
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Gorumcemde var ama bu fiyata almadi o
tarafından
Cok pahalı valla iptal ettm bulaşık makinesiyle değiştircez
0 oy
tarafından
Fiyat aşırı pahalı geldi 
tarafından
Bencede yani bu kadarda olmazki

İlgili sorular