0 oy
53 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba bugün modamız bir sayfasından bebek kıyafetleri sipariş ettim 9-15 ay çoğunun bedeni küçük mü gelir acaba ilk olunca kaç aylık alacağımı bilemedim siz takım olarak  en çok hangi ayı almıştınız ?bu siteden Alışveriş yapan varsa kalıpları nasıl acaba bilgi verir misiniz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cocugun ne kadarlık 
(4 puan) tarafından
Annem alacak bunları yani bebek doğacak biraz büyüyecek bebek görme yapılıyor bizde annem bebek çeyizi yapıp getirecek belki hemen olmaz diye böyle almıştım
tarafından
Bebeğim 3.5 aylık olmasına rağmen 6 ay zıbın olmuyor:D
(4 puan) tarafından
Hadi ya :) beni korkutuyorlar küçük alma büyük al çeker diye  :))
tarafından
Evt çeker ama inan 9 15 aylıkları hiç giydiremezsin benim bebe küçüktü bilgin 1 2 aylik bile kiyafetler olmadı
tarafından
E bebekten aldım ben hiç çekme olmadı yenidoğanlar olmuyor tek 1-3 ay olanları hâlâ daha rahat giydiriyorum
-Reklam-
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Allah kısmet ederse seneye giyer sen onları iptal etme birhadakine küçük al
(4 puan) tarafından
Bunları annem için almıştım bebek çeyizi getirecek zamanı da tam belli olmadığı için büyük olsun dedim ben kendim hemen doğduğunda giymesi için alacağım küçük bedenleri görümcem 2 yaş çocuğuna 4 5 yaş kıyafet akınca beden konusunda kararsız kaldım acaba küçük mü olur büyük mü diye
(1,218 puan) tarafından
Yok canım sonasi içinse normal
(4 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
21 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Glsvn (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,077 puan) tarafından soruldu

382,201 soru

11,443,800 cevap

35,014 kullanıcı

...