0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından
Herkese Selam!arkadaşlar ben kocamla yaklaşık 15 gün olur konuşmuyorum.küsüm yani.yakında doğum günü.ona bir hediye alsam mı acaba?oriflamede çalışıyorum güzel parfümler var.ama şöyle bir şey var ki bu adam benim için hiç bir şey yapmaz.doğum günlerimde hiçbir şey yapmaz benim için.kaç gün geçtikten sonra bir şey alır bana 100 kere söyledikten sonra o da.böyle bir adam için hediye almağa değer mi sizce?!

18 Cevaplar

+3 oy
(675 puan) tarafından
Değmez tabiki sana değer vermeyene sen de değer verme kocan da olsa barışmak istiyorsan sen bilirsin tabi 
-Reklam-
+1 oy
(1,076 puan) tarafından
Ben olsam almam.
(965 puan) tarafından
Aynen valla daha ne diye simartcan önce o sana değer vermeli
(1,076 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
tarafından
Bana değer vermeyene değer vermem
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bence alma boşver barışırsiniz ama seni düşünmeyeni sende düşünmeyeceksin 
(108 puan) tarafından
Ben kendime mont almak istiyorum onun barışmasını bekliyorum ama o da barışmıyor neyse.korkarım parfüm almayınca o da bana mont almaz
(1,240 puan) tarafından
Niye korkuyorsun ki canım almasın sen al kendine:)
(108 puan) tarafından
Canım ben onun herşeye uzun burunlarını sokan anne babasıyla birlikte yaşıyorum anlayacağın her boka karışırlar.butik buldum öyle güzelleri var ki…ne yalan söylesem ne yapsam da alsam acaba?!hem parayı da onlar vermiyorlar babam yollamış kartama.rusyadayım ben buraya yollamış
0 oy
(13,241 puan) tarafından
Küslüğün hatalı tarafı değilsem ondanda o özeni görmüyorsam yapmam 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hayır hiçbir şey alma sonra burunları daha çok üstümüze kalkıyor,ben olsam almazdım yani canım istemezdi küs olduğum Adama 
0 oy
(5,984 puan) tarafından
Bence al utandır herşey karşılıklı sonuçta senin doğum günün olunca da o da düşünür belki karım bana bunu aldı bende ona birşey yapayım da mahçup olmayayım der belki 
(108 puan) tarafından
Onun öyle düşünecek beyni yok
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Tabiki de deymez bide hediye alirsan daha da havasi kalkar boşver
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Değmez tabi canim
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Ya bırak sana hiç bişi yapmayana sen hâlâ alsam mı acaba diye düşünüyosun.. Yazık değil mi sana, kendine verdiğin değer bu kadar mı? 
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Değmez ben bu sene almayı düşünmüyorum bu ay onun da doğum günü 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Seviyorsam karşılık beklemeden yaparim 

Benim kocamda hediye almaz 17 senedir ben alırım hiç sıkılmadan zorumada gitmiyor Valla 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Aranizin nasıl olduğuna bağlı bence

Bazi erkekler günlere önem vermez ,ama normal günde mutlu eder
0 oy
(475 puan) tarafından
Kesinlikle almam. 15 gündür senin küs kalmana göz yuman bir adama ne hediyesi alacaksın boşver ona harcayacağın parayı kendine çocuğuna harca oh mis 
0 oy
(8,371 puan) tarafından
Kim olursa olsun değer vermeyene bende değer vermem.. 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Sen ona. Bsey almicam dye oda sana. Mont almıyorsa bnce hiç. Değmez öyle birine
0 oy
(1,573 puan) tarafından
kocandan bu adam dıye bahsedıyorsan

15 gun konusmadan durabılıyorsan yada durabılıyorsanız

geçmiş olsun canım ortada evlılık falan yok zorlama bırseyler sırf  evlisiniz diye hedıye vs almak zorunda degılsın zaten istemiyorsun da mecbur hissediyorsun gıbi 
0 oy
tarafından
İki metre kefen bezi al paketle ver onu hakedio o .

İlgili bir soru bulunamadı

380,769 soru

11,400,309 cevap

34,929 kullanıcı

...