0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (3,771 puan) tarafından

1 de uydu çocuk ben  uyamiyom  sabah pişman olacam uyumadigima ama.

Post açacak konu bulamadım böyle dalayim icinizee gel vatandaş  anlatın dinliyelimm.
Bacilar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dün gece yanımda uyudu saat gecenin 1 iydi.inmis yataktan sabah kalktım bı hışım yanımda yok dedim kesin yine halıda uyudu diye baktım mışıl mışıl uyuyor hiç ellemedim yarım saat bı uyku daha çektim öyle güzel uyandimki .bugünde aynı yeni uyudu bakalım nolacak halim iyice duzen bozuldu bir aydır böyleyiz akşam 5 ye yatar bir iki saat uyur sonra 1 e kadar zor bela uyur çok yoruldum.o uyuyor ben hala senin gibi dolanıyorum boş boş yaptığım bişey de yok :)))
(3,771 puan) tarafından
Benimde uyku düzenim olmadii alistiramadim 3 te veya 4 yine kendini sallatir uyur
-Reklam-
0 oy
(12,741 puan) tarafından

Uyumuş olmalısın:)

Bende uyumadım daha ama biz hep geç yatıyoruz kız uyuyo tabi 

(10,090 puan) tarafından
Kiz sen nasil dayaniyosun cocuk var hamilesin bu kadar gec yatmaya
(12,741 puan) tarafından
Eski alışkanlık sanırım
4.5 gibi yatıyorum şimdi daha da geçebiliyor uykumu bulmam göbek aldı başını gidiyor
Allah'tan Defne geç kalkıyor, 11 gibi. Erken kalksada geliyor öpüyor oyuncaklariyla takılır bi saat fln kestırırım çok yorgunsam

Sen niye uyumuyorsun her şey yolunda mı
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ay benimki erken yatiyo da noluyo saat başı kalkiyo. Artık başıma ağrılar giriyo uykusuzluktan
0 oy
tarafından
Ben de hala ayaktayım. Normalde bu saatlerde oyunda oluyordum. Görümcem taş dizme şeysinden almış ona daldım. Bıraksalar uyumadan onu bitiririm. Terapi gibi resmen. 
0 oy
(12,496 puan) tarafından
Bende bendeeeeee
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Uyumuşsuuuunnnn uyumuşsun :D 
(3,771 puan) tarafından
Yok 3 doğru dalmisim ama bebe uyandırdı hala aykatayimm
(11,086 puan) tarafından
Allah kolaylık versin :)
(3,771 puan) tarafından
Sağol hepimize