0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Yaa sabahları yumurta zatn yemez patatesten bıktı kahvaltılık yemez.Kuymak,krep, pankek hepsini denedim yok sadece yediği yoğurtlu ekmek her sabah onu istiyor yemek yemek istemiyor artk tıkandım bütün gün ne yedircem diye düşünmekle geçiyor.Varmı çocuklarınız sevdiği çorba tarifleri verirmisinz en azından denemek istiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,954 puan) tarafından
Kansızlık olabilir mutlaka baktırın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önüne koyduğumu yemek zorunda o yüzden öyle ona göre birseyler koymuyorum 
(208 puan) tarafından
Yemek istemiyor midesi bulanıyor sevmediği birşeyi zorla yedirmek istemiyorum
tarafından
Yemeyince başka birsey sunmuyorum mecbur yemek zorunda aç olunca kendisi gelip yiyor ztn
0 oy
(310 puan) tarafından
Yoğurt seviyorsa yayla çorbasını sever belki yemeyen çocukta çok zor ya ben mecbur çizgi filmle yediriyorum yoksa ağzını açmıyo
(208 puan) tarafından
Yayla yiyordu ondanda sıkıldı çizgi flmle yedirmek istemiyorm
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Benimki de etli ekmek yiyo sürekli 
0 oy
tarafından
Valla benmde aynı yediği üç beş şey dışında yemiyor. Vitaminlerini düzenli kontrol ettir ben ocean ile balık yağı ile vitaminlerini normal düzelde tutmaya çalışıyorum . 24 aylık benm ki de 1 yaşından beri böyle 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Benimki de öyle 2 buçuk yaşında. O da sadece krep yiyor birde keçiboynuzu unlu olacakmış hanımefendinin krebi :D Bazen de sağlıklı kek tarzı yapıyorum firinda ondan yiyor. Yumurta Yoğurt un içine sebze falan koyuyorum ya da kuruyemisli yapıyorum öyle yiyor işte...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysek1 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
26 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozle03 (77 puan) tarafından soruldu

382,868 soru

11,461,067 cevap

35,048 kullanıcı

...